3

@Eklerek Spokojnie on gra ,w Stade Rennes.Tu chodzi o jego teścia tylko.

0

@Firestone W punkt,też myślę że Slot to nie jest właściwy człowiek za sterami Liverpoolu.

1

@Klaudiaa8 Szacunek mam do niego ale rzeczywiście musi zdać sobie sprawę że to już nie te lata.

0

Noja jaki babol xD

3

No Pedri, no game, no fun...

1

@Faro To nie był bieg tylko świński galop.

3

@Firestone Mimo wszystko nie obrażaj Dawidowicza takiemi porównywaniami.

1

0

Wczorajszym"występem" właśnie zafundowaliśmy sobie 2 mecze więcej w tym sezonie.

1

@heniusss Dobry taktyk z Ciebie,umiesz odwracać uwagę od porażek :D Bez urazy z dystansem proszę;)

0

@Zieliniak Fajnie by było ale my niestety organizacyjnie,finansowo i jakościowo na chwilę obecną odstajemy mocno od PSG.Fakt nie opinia.

1

@majkiii W sumie racja i brawa za optymizm tylko PSG było i jest stabilne-nie wnikając w szczegoly-finansowo i organizacyjnie w przeciwieństwie do nas.

1

@pluszek 10-tke na plecach.Tylko tyle i aż tyle.

0

@Majkel34 Tu już nie chodzi o Flicka ale burdel ogólny -tak to ujmę -jaki panuje w tym klubie od kilku lat.

0

@Kinginiesta Wziął poniekąd przykład z Guye wczoraj tylko dla Evertonu to się dobrze skończyło.

6

E tam,z KMŚ przegrać to żaden wstyd.Taka wersję przyjąłem i jej się będę trzymać :D

0

@Adi006 To były prorocze słowa Jacka Wiśniewskiego n.t. obecnej dyspozycji Barcelony


0

Przypomina mi się okres przełomu wieków gdzie też graliśmy grubo poniżej oczekiwań, delikatnie mówiąc.

0

@Korek365 Marne to pocieszenie...

0

@esem91 Podziwiam twój optymizm.

0

@damian16161212 A gdzie tu są dociągnięcia?:D

1

@macio_944 O tu racja,chylę czoła za celnę spostrzeżenie ;)

1

@crema_catalana Ja piwko które miałem na jutro bo czwartek wolny,obawiam się że czteropak zostanie "zniszczony" :D. P.S. -smacznego ;)

5

Trza się napić niestety.

2

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/fifa-wlepila-kare-ronaldo-wiadomo-co-z-gra-na-ms/287217
To było wiadomo.Obrzydliwa instytucja i obrzydliwy typ..Tfu !

1

Ciekawe czemu się nie pojawili :D

0

@mientusek1407 Ten z ADHD co złamał palec w domu zagra czy jeszcze nie?

3

@FCB24 Może nie 0:3 ale 0:2 wystarczy;)

1

@kubix05 Pracowałem na zajezdni tramwajowej na przełomie wiekow.Wszystko fajnie póki tego nie sprywatyzowali...

1

@macio_944 Sosnowiec o tej porze roku jest bardzo egzotyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?