Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Eklerek Spokojnie on gra ,w Stade Rennes.Tu chodzi o jego teścia tylko.
0
@Firestone W punkt,też myślę że Slot to nie jest właściwy człowiek za sterami Liverpoolu.
1
@Klaudiaa8 Szacunek mam do niego ale rzeczywiście musi zdać sobie sprawę że to już nie te lata.
0
Noja jaki babol xD
3
No Pedri, no game, no fun...
1
@Faro To nie był bieg tylko świński galop.
3
@Firestone Mimo wszystko nie obrażaj Dawidowicza takiemi porównywaniami.
1
@Bzyczekk
0
Wczorajszym"występem" właśnie zafundowaliśmy sobie 2 mecze więcej w tym sezonie.
1
@heniusss Dobry taktyk z Ciebie,umiesz odwracać uwagę od porażek :D Bez urazy z dystansem proszę;)
0
@Zieliniak Fajnie by było ale my niestety organizacyjnie,finansowo i jakościowo na chwilę obecną odstajemy mocno od PSG.Fakt nie opinia.
1
@majkiii W sumie racja i brawa za optymizm tylko PSG było i jest stabilne-nie wnikając w szczegoly-finansowo i organizacyjnie w przeciwieństwie do nas.
1
@pluszek 10-tke na plecach.Tylko tyle i aż tyle.
0
@Majkel34 Tu już nie chodzi o Flicka ale burdel ogólny -tak to ujmę -jaki panuje w tym klubie od kilku lat.
0
@Kinginiesta Wziął poniekąd przykład z Guye wczoraj tylko dla Evertonu to się dobrze skończyło.
6
E tam,z KMŚ przegrać to żaden wstyd.Taka wersję przyjąłem i jej się będę trzymać :D
0
@Adi006 To były prorocze słowa Jacka Wiśniewskiego n.t. obecnej dyspozycji Barcelony
0
Przypomina mi się okres przełomu wieków gdzie też graliśmy grubo poniżej oczekiwań, delikatnie mówiąc.
0
@Korek365 Marne to pocieszenie...
0
@esem91 Podziwiam twój optymizm.
0
@damian16161212 A gdzie tu są dociągnięcia?:D
1
@macio_944 O tu racja,chylę czoła za celnę spostrzeżenie ;)
1
@crema_catalana Ja piwko które miałem na jutro bo czwartek wolny,obawiam się że czteropak zostanie "zniszczony" :D. P.S. -smacznego ;)
5
Trza się napić niestety.
2
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/fifa-wlepila-kare-ronaldo-wiadomo-co-z-gra-na-ms/287217
To było wiadomo.Obrzydliwa instytucja i obrzydliwy typ..Tfu !
1
Ciekawe czemu się nie pojawili :D
0
@mientusek1407 Ten z ADHD co złamał palec w domu zagra czy jeszcze nie?
3
@FCB24 Może nie 0:3 ale 0:2 wystarczy;)
1
@kubix05 Pracowałem na zajezdni tramwajowej na przełomie wiekow.Wszystko fajnie póki tego nie sprywatyzowali...
1
@macio_944 Sosnowiec o tej porze roku jest bardzo egzotyczny.