Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Aha rozumiem w czym rzecz.Może sobie jutro ściągnę .Kiedyś jeszcze na Amidze 200 lubiłem pykac w takie strategie,bo to chyba strategia?
1
@Kgorecki2500 Co to za gra? Zainteresowało mnie to :)
0
@Kgorecki2500 No nagle się okazuje że można grać gdzie indziej...To wypad na stałe do Gelschenkirchen albo do Hamburga lub na Słowację.
https://zapodaj.net/plik-fiiJ5o415t
3
@Filipem Marciniak to juz bardziej celebryta niż sędzia.
0
@DanielPlainview Tak zrób.Nie lekceważ tego bólu mimo wszystko.Zwłaszcza że wszelkie kontuzje kolana to chyba najbardziej newralgiczne urazy dla ludzi uprawiajacych sport w jakiejkolwiek formie-czy to amatorsko czy profesjonalnie.Wiem to po sobie.Zza młodu hura bura,blokada do kolana i się grało.Teraz mam problemy z wejść na drabinę czy dobiec na autobus czy tramwaj.Zdrowie i zdrowy rozsądek przede wszystkim,ambicję odłóz na bok. Zdrowia życzę.
1
@mordini123 W pracy mam dużo Filipinek :) Fajne dziewczyny-z natury zawsze usmięchnięte,wesołe,życzliwe,pomocne i bardzo pracowite.Niemniej dziś całym sercem za Polkami :)
1
@Safrani Ostatnie zdanie sztos :)Podpisuję sie obiema rękoma ;)
2
Odejście Papszuna z Rakowa do Legii może rozdupcyc trzy kluby.-Legie jak mu tam nie wyjdzie,Raków który zostawi nagle-nawet nie w połowie sezonu- i Polonię Bytom.Bo medaliki sobie wymyśliły że ściągną Łukasza Tomczyka jako alternatywę dla Papszuna.Jakby innych trenerów nie było.Mam jednak nadzieję że trener Tomczyk zostanie conajmniej do końca sezonu 2025/26.
2
@Safrani https://www.meczyki.pl/-podobno Widzew chce Grosickiego.Ale źródło wiadomo jakie rzetelne :)
2
@FCBparasiempre Kosmos :)To tak jak ten mecz tenisowy toczony na przewagi który trwał 2 dni-tylko nie pamiętam kto z kim grał.. :)https://pilot.wp.pl/strefapilota/najdluzszy-mecz-tenisowy-w-historii-11-godzin-walki-ktora-przeszla-do-legendy Edit: Trzy dni trwał ten mecz, Wimbledon 2010 :)
11
Odwal się od strumyków Tebas ty chamie nieskrobany !
1
@Kgorecki2500 Smacznego :)P.S.Smaki robisz :D
2
@Safrani A może nawet trzy. Bo chodzą słuchy że w razie odejścia Papszuna Raków chce wyciagnąć z Polonii trenera Tomczyka jako jego ewentualnego następcę.Także-dla mnie najlepiej jakby Papszun został w Rakowie.Mam nadzieję że tak będzie.
3
@TR3YWAY Nie pacnie,oddamy im miejsce na Mundialu walkowerem w ramach pakietu pomocowego.
1
@Eklerek Bez pośmiechujek-ja w wieku 9-10 lat musiałem zajmować kolejkę pod sklepem o 9-10 rano bo o 14 mieli kawę czy cukier albo inny deficytowy w tamtych czasach towar rzucić...Takie czasy były-komuna :) Najlepiej było kiedyś w wakacje gdy graliśmy w piłkę a mama z okna(cytat oryginalny)-"Leć wartko pod sklep kolyjka zająć bo kawa mają prziwiez"Było w tym momencie 9:9 a graliśmy do 10-ciu :D A odmowa groziła szlabanem :)
0
@Pablozeusz Pojedynek strzelecki Gyokers&Isak kontra Lewandowski&Kamiński :)
0
@Pablozeusz Nie do końca-patrz mój post wyżej...
0
Paradakoks polega na tym że jako goście w ewentualnym finale baraży będziemy grali...w Polsce. Ciekawe czy Ukraińcy w podzięce za gościnę i pomoc zaoferują się oddać polskim kibicom większą pulę biletów niż to normalnie bywa.Przypuszczam że watpię.Albo Ukraińcy wykręcą lepszy numer i nagle okaże się ze wolą grać w Niemczech lub na Słowacji.Nie zdziwilbym się.
1
0
@Kgorecki2500 PO to Zambrotta?
4
@BorzyKrzys Z pierwszym zdaniem zgadzam się w całej rozciągłości.Z resztą w sumie też.
0
@FcPortoFan1999 Zaufaj staremu piwoszowi :D P.S. -nie mylić z alkoholikiem :)
1
@FcPortoFan1999 Żubr>>>Harnaś and Kuflowe ;)
1
Ten Polak to chyba najbardziej wkur.iajacy youtuber czy freakfigtowiec.Spierd.lina ludzka,lać i patrzeć czy równo puchnie.I nie chodzi tu o Lewego ale o całokształt.A obóz Lewego powinien walczyć o gigantyczne odszkodowanie tak żeby sie ten ciula zesrał na miękko.
0
@Dari0G Oraz zaświadczenie od dróżnika ze stacji Włoszczowa i przeora klasztoru ojców praojców :D (czy jakoś tak to było w Kiepskich w odc."Kocham Biurokrację") :)
0
@Herbert Boixos Nois comeback !!!
1
@kubix05 punkt.Awans na Mundial to nie jest bajka.Chcacy tam grać musisz walczyć z każdym.
0
@FcPortoFan1999 Nie czarnowidz Oskar;)Jak mają awansować to awansują i z drugiego koszyka.Bo jak mają się prześliznąć z jakimiś leszczami a potem odwalić maniane jak na Euro to lepiej niech nie jada na Mundial.
0
@damian16161212 Nie trawie Duńczyków a chciałbym żeby Szkoci awansowali bezpośrednio.Plus kupon gdzie 1-ka w tym meczu brakuje do szczęścia.
0
@turhiay Jak mają awansować to awansują i z drugiego koszyka.Bo jak mają się prześliznąć z jakimiś leszczami a potem odwalić maniane jak na Euro to lepiej niech nie jada na Mundial.