0

@Kgorecki2500 Aha rozumiem w czym rzecz.Może sobie jutro ściągnę .Kiedyś jeszcze na Amidze 200 lubiłem pykac w takie strategie,bo to chyba strategia?

1

@Kgorecki2500 Co to za gra? Zainteresowało mnie to :)

0

@Kgorecki2500 No nagle się okazuje że można grać gdzie indziej...To wypad na stałe do Gelschenkirchen albo do Hamburga lub na Słowację.
https://zapodaj.net/plik-fiiJ5o415t

3

@Filipem Marciniak to juz bardziej celebryta niż sędzia.

0

@DanielPlainview Tak zrób.Nie lekceważ tego bólu mimo wszystko.Zwłaszcza że wszelkie kontuzje kolana to chyba najbardziej newralgiczne urazy dla ludzi uprawiajacych sport w jakiejkolwiek formie-czy to amatorsko czy profesjonalnie.Wiem to po sobie.Zza młodu hura bura,blokada do kolana i się grało.Teraz mam problemy z wejść na drabinę czy dobiec na autobus czy tramwaj.Zdrowie i zdrowy rozsądek przede wszystkim,ambicję odłóz na bok. Zdrowia życzę.

1

@mordini123 W pracy mam dużo Filipinek :) Fajne dziewczyny-z natury zawsze usmięchnięte,wesołe,życzliwe,pomocne i bardzo pracowite.Niemniej dziś całym sercem za Polkami :)

1

@Safrani Ostatnie zdanie sztos :)Podpisuję sie obiema rękoma ;)

2

Odejście Papszuna z Rakowa do Legii może rozdupcyc trzy kluby.-Legie jak mu tam nie wyjdzie,Raków który zostawi nagle-nawet nie w połowie sezonu- i Polonię Bytom.Bo medaliki sobie wymyśliły że ściągną Łukasza Tomczyka jako alternatywę dla Papszuna.Jakby innych trenerów nie było.Mam jednak nadzieję że trener Tomczyk zostanie conajmniej do końca sezonu 2025/26.

2

@Safrani https://www.meczyki.pl/-podobno Widzew chce Grosickiego.Ale źródło wiadomo jakie rzetelne :)

2

@FCBparasiempre Kosmos :)To tak jak ten mecz tenisowy toczony na przewagi który trwał 2 dni-tylko nie pamiętam kto z kim grał.. :)https://pilot.wp.pl/strefapilota/najdluzszy-mecz-tenisowy-w-historii-11-godzin-walki-ktora-przeszla-do-legendy Edit: Trzy dni trwał ten mecz, Wimbledon 2010 :)

11

Odwal się od strumyków Tebas ty chamie nieskrobany !

1

@Kgorecki2500 Smacznego :)P.S.Smaki robisz :D

2

@Safrani A może nawet trzy. Bo chodzą słuchy że w razie odejścia Papszuna Raków chce wyciagnąć z Polonii trenera Tomczyka jako jego ewentualnego następcę.Także-dla mnie najlepiej jakby Papszun został w Rakowie.Mam nadzieję że tak będzie.

3

@TR3YWAY Nie pacnie,oddamy im miejsce na Mundialu walkowerem w ramach pakietu pomocowego.

1

@Eklerek Bez pośmiechujek-ja w wieku 9-10 lat musiałem zajmować kolejkę pod sklepem o 9-10 rano bo o 14 mieli kawę czy cukier albo inny deficytowy w tamtych czasach towar rzucić...Takie czasy były-komuna :) Najlepiej było kiedyś w wakacje gdy graliśmy w piłkę a mama z okna(cytat oryginalny)-"Leć wartko pod sklep kolyjka zająć bo kawa mają prziwiez"Było w tym momencie 9:9 a graliśmy do 10-ciu :D A odmowa groziła szlabanem :)

0

@Pablozeusz Pojedynek strzelecki Gyokers&Isak kontra Lewandowski&Kamiński :)

0

@Pablozeusz Nie do końca-patrz mój post wyżej...

0

Paradakoks polega na tym że jako goście w ewentualnym finale baraży będziemy grali...w Polsce. Ciekawe czy Ukraińcy w podzięce za gościnę i pomoc zaoferują się oddać polskim kibicom większą pulę biletów niż to normalnie bywa.Przypuszczam że watpię.Albo Ukraińcy wykręcą lepszy numer i nagle okaże się ze wolą grać w Niemczech lub na Słowacji.Nie zdziwilbym się.

1

0

@Kgorecki2500 PO to Zambrotta?

4

@BorzyKrzys Z pierwszym zdaniem zgadzam się w całej rozciągłości.Z resztą w sumie też.

0

@FcPortoFan1999 Zaufaj staremu piwoszowi :D P.S. -nie mylić z alkoholikiem :)

1

@FcPortoFan1999 Żubr>>>Harnaś and Kuflowe ;)

1

Ten Polak to chyba najbardziej wkur.iajacy youtuber czy freakfigtowiec.Spierd.lina ludzka,lać i patrzeć czy równo puchnie.I nie chodzi tu o Lewego ale o całokształt.A obóz Lewego powinien walczyć o gigantyczne odszkodowanie tak żeby sie ten ciula zesrał na miękko.

0

@Dari0G Oraz zaświadczenie od dróżnika ze stacji Włoszczowa i przeora klasztoru ojców praojców :D (czy jakoś tak to było w Kiepskich w odc."Kocham Biurokrację") :)


0

@Herbert Boixos Nois comeback !!!

1

@kubix05 punkt.Awans na Mundial to nie jest bajka.Chcacy tam grać musisz walczyć z każdym.

0

@FcPortoFan1999 Nie czarnowidz Oskar;)Jak mają awansować to awansują i z drugiego koszyka.Bo jak mają się prześliznąć z jakimiś leszczami a potem odwalić maniane jak na Euro to lepiej niech nie jada na Mundial.


0

@damian16161212 Nie trawie Duńczyków a chciałbym żeby Szkoci awansowali bezpośrednio.Plus kupon gdzie 1-ka w tym meczu brakuje do szczęścia.

0

@turhiay Jak mają awansować to awansują i z drugiego koszyka.Bo jak mają się prześliznąć z jakimiś leszczami a potem odwalić maniane jak na Euro to lepiej niech nie jada na Mundial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?