Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ 3:0 już ;)
1
@Joe_Barbaro Nie lubię jednych i drugich ale Wisła to dla mnie mniejsze zło,więc jestem za :)
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce dzielnie stawia czoła krakowskiej Wiśle.Życzę by wyszła im jakaś "złota kontra" i 3 pkt zostały w Siedlach.Patrzymy dalej :)
1
@adi7adi8 Ano chyba że tak,I może to że Negreira był chyba przewodniczacym komisji sędziowskiej.Bo mogliby np.zatrudnić skauta od sędziów żeby wyłapywał ich słabe i mocne strony,sposób prowadzenia meczu itd,itp.
1
@fcbarcafan19 A ja nie rozumiem "fenonomenu" tego całego Negreiry.Nawet jak dawał Barcelonie te raporty sędziowskie to co w tym złego? To taki rodzaj skautingu,żeby zawodnicy wiedzieli jak sie zachowywać na boisku,co wolno w stosunku do danego sedziego a czego nie.Gdzie tu wykroczemnie ,korupcja czy jakieś inne "przestępstwo"?To tylko CV jakby.
1
Kurde ten Ruch jest fatalny.Z tak słabym Zniczem przegrać i to u siebie.Teoretycznie powinienem się cieszyć bo to lokalny rywal i kandydat do baraży,ale jakoś mnie to raczej przygnębiło...
0
Coś wyczuwam dzisiaj jakieś odwołane mecze w Polsce (obym się mylił).
1
@Giwera Widzę kolega sentymentalny ja ja :) Mnie nawet trochę za Amica czy Groclinem tęskno.Bo co by nie mówić jakiś koloryt te kluby do extrklasy wniosły.A już nie wspomnę o Olimpii Poznań czy zwłaszcza Zawiszy Bydgoszcz.Pozdrawiam miłej niedzieli życzę.
1
@Giwera Ja w sumie też.Fajne derby były z nimi i wyjazdy na Odrę.
0
@barcelonaLM Wkurzają mnie strasznie że się wszędzie tak wpiepszaja,domniemani oredownicy pokoju.Szkoda że nigdzie bezinteresownie tego nie czynią...
0
Czy naprawdę każdy odcinek jakiegoś podrzędnego polskiego serialu potrzebuje 11-tu reklam ?
0
O widzę że lepszy z Urbańskich uratował remis dla Legii.To może być bezcenny punkt w walce o utrzymanie.
2
Porażki Rakowa i Legii byłyby miłym dopełnieniem tak znakomicie rozpoczętego przez Barcelonę i Liverpool wieczoru.
0
Elegancko jakby Piast wyszarpał punkty temu Rakowowi :)
1
@PatrychoO Nie opowiadaj głupot na PKP jest lepszy :D
0
@damian16161212 Nieważne jak wleci,byleby w sieci.
1
@MagdJanko Tego wam życzę :) I udanego pobytu oczywiście.
2
Kolejny wpis do annałów Lewego-pierwszy zdobywca bramki na nowym Camp Nou.Zapisał się w kronikach Barcy na wieki wieków.Amen.
0
Wieje gorzej niż na starym Valladolid :)
0
@baster82 Mogłaby być bo mam 1-kę na kuponie i + 3.5 gola w meczu.Ale znając moje szczęście to dziś Bayern fikołka u.upi :D
0
Jakieś Bischofy i Karle grają w 1-skladzie to nie ma dziwne że Bayern w plecy.
0
@Czyhrynski W grudniu 2028 będzie już alles ist bereit :)
1
W meczu 2 ligi KKS kalisz-Świt Szczecin (3:4) zawodnik gości jakub Rajczykowski dwa razy wpakował piłkę do własnej bramki.Taki niefortunny dublecik :)
1
@MagdJanko Czyli jakieś plus-minus 1600 zł?! Nie dziekuję.
0
@AxelF No dokładnie-zero mi się zgubiło :)
1
@kubix05 Dobrou noc, krtečku. Zítra si Barca po krásném zápase vezme 3 body. :)
1
@directedbyfcb ale trybuny będą zadaszone?
1
@kamiVeB Rozumiem że w finale wersji stadion będzie cały zadaszony?
0
@Kgorecki2500 Aha rozumiem w czym rzecz.Może sobie jutro ściągnę .Kiedyś jeszcze na Amidze 200 lubiłem pykac w takie strategie,bo to chyba strategia?
1
@Kgorecki2500 Co to za gra? Zainteresowało mnie to :)