0

@Stinger_ 3:0 już ;)

1

@Joe_Barbaro Nie lubię jednych i drugich ale Wisła to dla mnie mniejsze zło,więc jestem za :)

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Siedlce dzielnie stawia czoła krakowskiej Wiśle.Życzę by wyszła im jakaś "złota kontra" i 3 pkt zostały w Siedlach.Patrzymy dalej :)

1

@adi7adi8 Ano chyba że tak,I może to że Negreira był chyba przewodniczacym komisji sędziowskiej.Bo mogliby np.zatrudnić skauta od sędziów żeby wyłapywał ich słabe i mocne strony,sposób prowadzenia meczu itd,itp.

1

@fcbarcafan19 A ja nie rozumiem "fenonomenu" tego całego Negreiry.Nawet jak dawał Barcelonie te raporty sędziowskie to co w tym złego? To taki rodzaj skautingu,żeby zawodnicy wiedzieli jak sie zachowywać na boisku,co wolno w stosunku do danego sedziego a czego nie.Gdzie tu wykroczemnie ,korupcja czy jakieś inne "przestępstwo"?To tylko CV jakby.

1

Kurde ten Ruch jest fatalny.Z tak słabym Zniczem przegrać i to u siebie.Teoretycznie powinienem się cieszyć bo to lokalny rywal i kandydat do baraży,ale jakoś mnie to raczej przygnębiło...

0

Coś wyczuwam dzisiaj jakieś odwołane mecze w Polsce (obym się mylił).

1

@Giwera Widzę kolega sentymentalny ja ja :) Mnie nawet trochę za Amica czy Groclinem tęskno.Bo co by nie mówić jakiś koloryt te kluby do extrklasy wniosły.A już nie wspomnę o Olimpii Poznań czy zwłaszcza Zawiszy Bydgoszcz.Pozdrawiam miłej niedzieli życzę.

1

@Giwera Ja w sumie też.Fajne derby były z nimi i wyjazdy na Odrę.

0

@barcelonaLM Wkurzają mnie strasznie że się wszędzie tak wpiepszaja,domniemani oredownicy pokoju.Szkoda że nigdzie bezinteresownie tego nie czynią...

0

Czy naprawdę każdy odcinek jakiegoś podrzędnego polskiego serialu potrzebuje 11-tu reklam ?

0

O widzę że lepszy z Urbańskich uratował remis dla Legii.To może być bezcenny punkt w walce o utrzymanie.

2

Porażki Rakowa i Legii byłyby miłym dopełnieniem tak znakomicie rozpoczętego przez Barcelonę i Liverpool wieczoru.

0

Elegancko jakby Piast wyszarpał punkty temu Rakowowi :)

1

@PatrychoO Nie opowiadaj głupot na PKP jest lepszy :D

0

@damian16161212 Nieważne jak wleci,byleby w sieci.

1

@MagdJanko Tego wam życzę :) I udanego pobytu oczywiście.

2

Kolejny wpis do annałów Lewego-pierwszy zdobywca bramki na nowym Camp Nou.Zapisał się w kronikach Barcy na wieki wieków.Amen.

0

Wieje gorzej niż na starym Valladolid :)

0

@baster82 Mogłaby być bo mam 1-kę na kuponie i + 3.5 gola w meczu.Ale znając moje szczęście to dziś Bayern fikołka u.upi :D

0

Jakieś Bischofy i Karle grają w 1-skladzie to nie ma dziwne że Bayern w plecy.

0

@Czyhrynski W grudniu 2028 będzie już alles ist bereit :)

1

W meczu 2 ligi KKS kalisz-Świt Szczecin (3:4) zawodnik gości jakub Rajczykowski dwa razy wpakował piłkę do własnej bramki.Taki niefortunny dublecik :)

1

@MagdJanko Czyli jakieś plus-minus 1600 zł?! Nie dziekuję.

0

@AxelF No dokładnie-zero mi się zgubiło :)

1

@kubix05 Dobrou noc, krtečku. Zítra si Barca po krásném zápase vezme 3 body. :)

1

@directedbyfcb ale trybuny będą zadaszone?

1

@kamiVeB Rozumiem że w finale wersji stadion będzie cały zadaszony?

0

@Kgorecki2500 Aha rozumiem w czym rzecz.Może sobie jutro ściągnę .Kiedyś jeszcze na Amidze 200 lubiłem pykac w takie strategie,bo to chyba strategia?

1

@Kgorecki2500 Co to za gra? Zainteresowało mnie to :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?