Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCBparasiempre Jak zwykle świetny felieton. Może przy okazji napisz coś o bracie Diego-Hugo Maradonie,bo nawet na wikipedii tylko szczątkowe informacje są.A znając Ciebie powstanie kolejny świetny artkuł.Dziękuję i pozdrawiam.
3
@blakkudium Ale element zaskoczenia był :D
2
@Fabik87 Sczerze od małego o tym marzę.Pan Krzysiu zawsze był moim idolem .
:D:D:D
1
Najciekawszy mecz dzisiejszego dnia właśnie dobiegł końca- https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/victoria-wrzesnia-6uiukvjB/wiked-luzino-xloGztfG/?mid=rgZblrUI. Szczerze mówiac oprócz LM kobiet Lyon-Wolsfburg o 21:00 nie ma za bardzo co oglądać...
0
To jak Yamal dostanie-hipotetycznie oczywiśćie-zapalenia wyrostka to też trzeba będzie pytać o zgodę hiszpańskiej federacji na przybycie karetki i w kwestii zabiegu? ?
0
@Danny Gaucho GKS Jastrzębie lubi ten ranking. :)
0
@LeszekFCB Z tego co mi babcia opowiadała to za Niemca nie było najgorzej jak ktoś za bardzo-słowo klucz za bardzo-nie fikał.Można było mówić po polsku tylko w urzędach trzeba było po niemiecku.Ale jak weszli ruscy to była trwoga-zajmowanie mieszkań(trzeba było przyjąc dwóch albo trzech żołnierzy do swojego domu,w zależności od metrażu).Gwałty i kradzieże były na porządku dziennym.Mojemu pradziadkowi rękę złamał jakiś Mongoł bo nie chciał mu oddać zegarka który nosił od komunii swiętej.Strach było wyjśc na miasto wówczas.A za wojny i za Niemca jak mając 12 lat poszły na wycieczkę do polskiego Bytomia to zostały przez Niemców zatrzymane na granicy,zabrane na komisariat,poczęstowane herbatą i ciastkami i odwiezione do domu oraz dostały ksywę "podrózniczki".Pradziadkowie dostali jedynie pouczenie i nie ponieśli więcej żadnych konsekwencji.Jak weszli ruscy to babcia mówiła że wrecz tęskniła za Niemcami...
21
Fajnie jak by Legia w końcu spadła z extraklasy.W 1992 roku było blisko niestety 3 pkt za dużo zbobyli by spaść z ligi a Motor i Stalowa Wola sfrajerzyły swoje mecze w ostatniej kolejce.
0
@sergio5 Co tam za firmy wygrały ten przetarg że przy tak potężnej inwestycji nie mają na wypłaty ??? Firma Krzak pewnie-krzak sie wyrwie i po firmie....
4
Podobno jutro w Gironie ma być pokaz mody Vinatge więc pewnie wybrał te opcję.
0
@mordini123 Mogli Stadion Śląski zgłosić.Ciagle tylko Warszawa i Warszawa.To się już niesmaczne robi faworyzowanie tego miasta zewsząd.
0
Koszty audytu ponosi firma audytowana czy audytująca?
1
Chiliski dobijak na pustaka wystawia laurkę najobrzydliwszemu klubowi na świecie zakrzywiajac tym samym czasoprzestrzeń.
7
"przyronaldzić" - czyli gadać głupoty, jednocześnie będąc przekonany o ich słuszności i prawdziwości a przy tym wznosić na wyżyny chęć zaspokojenia swojego i tak wysokiego już ego.
0
@SelloutCrowd Dokładnie.
0
Fajnie że na wejściu na La Bambe wita mnie reklama jakiś dżemów.
0
Forbes to ten co w Rakowie grał parę lat temu?
1
Ferran do bazy.
1
Jak sie tak przyjrzeć na zbliżenia toYamalowi się buzka zaokrlagiła jak miesiączek w pełni.Utyty jak wieprzek starego Rozanki.
0
My biegamy jakby my mieli dwa wozy wegla na plecach.Gramy jedną jedenastką,a co my trenujemy?Jakieś gry śmieszne na chodzonego.To trzeba powiedzieć !
1
@kubix05 I dobrze bo nie trawię tego Marcelinho z wiecznie posępna miną.Ten facet chyba nigdy sie nie uśmiecha.
0
Kochalski znów"szefuje w końcówce.Ale Legia wolała Kobylika i chimerycznego jak baba Tobiasza.
0
@juarez Mecz ma 90 min ;)
0
Niech biorą dalej egzotycznych budowlańców zamiast polskiej solidności to może w 2032 roku zagramy w końcu na Camp Nou....
0
Ale figurna ta Anisimowa ;)
0
@Herato Thiago Motta.
0
@PIWOSZ89 To Filipinki czy Tajki?
2
@Colon Efce Briż.To jest poprawna wymowa w języku flamandzkim.
1
@FCB24 Racja.To już mój sąsiad wożący za dobrych czasów węgiel furmanką po parę razy dziennie umiał lepiej rotować końmi niż Hansi nasza kadrą.
0
@xavi890 Dokładnie to już ten cały Huijsen prezentuje mniej żenujący poziom na SO.