Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCBparasiempre Masz rację-co książka to książka :)Zresztą kiedyś jak nie było neta to się zza młodu chłonęli książkę 200-300 stronnicowa w 2-3 dni.I nie mówię tu o knigach piłkarskich tylko.Serie Alfreda Szklarskiego o Tomku Wilmowskim pamiętasz może?
0
@Eklerek No pewnie że tak.Ja gralem jako 16-letni szczyl w rezerwach Ruchu Radzionków dwa mecze z kończącym już wtedy karierę Marianem Janoszka i wiem jakie to dla mnie było wtedy przeżycie.
1
@Eklerek Ale to był podobno jego pierwszy i ostatni mecz w tej drużynie.Tak na meczykach czytałem ale wiadomo że to nie bardzo rzetelne zródło ;)
1
Odpowiadając na pytanie zawarte w tytule artykułu-magię zabrali mu influencerki,karły i Neymar.I to wszystko w jedne wakacje.
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie Oskar za 15 minut znów będziemy oglądać :D
2
Przy okazji meczu Legia-Lech przekonamy się przy okazji kto jest silniejszą ekipą-Szachtar czy gibratarski Lincoln :)
1
Co do meczu Real wygrał zasłużenie.Ale co trzeba mieć w zakutych madryckich pałach żeby w styuacji ewidentnie korzystnej dla Realu wyskakiwać z ławki jak małpy??? Schizofrenię, zaburzenia eksplozywne przerywane (IED) czy depresję z atakami agresji?Pedri z drugą zółtą i w konsekwencji czerwoną(wszystko jak najbardziej zasłużone),wiadomo było że za sekundę sędzia skończy-zwycięski dla nich- mecz a ci jak małpy wyskakują z ławki plus towarzyszył im jeszcze smutny banderowiec.Żenadka fest.
1
Madryckie bydło na ławce rezerwowych znów dalo "popis" w samej końcówce meczu.Oczywiście w rolaach głównych męczennik i śmieć co pokazywał gest podrżynanego gardła kibicom Atletico.Tylko o ch.j im tam chodziło to nie wiem.Pajacerka.
2
To była kwintesencja gry Kounde w tym sezonie.
1
Zero ruchu z przodu.Nie dziwię się że FdJ macha rękami.
0
Vinicjusz schodząc do szatni pokazał swoje prawdziwe oblicze.
0
@PuszkinFan Dokładnie bez zęba i pazura.Nie ma komu szarpnąć.
0
Motorycznie to odstajemy 2 klasy od Realu.
0
@Batys Ja bym powiedzial że nawet tragicznie...
0
Kounde i Cubarsi sa cieniami samych siebie z tamtego sezonu.
0
@Batys Raschford ogólnie jest piękny :)
0
Mina Turka bezcenna .
0
Muszę teraz ekran myć bo było zbliżenie na Figo i poszedł odruch bezwarunkowy.
0
@mekston A kto teraz jest?Strzelam ze CR7.
0
Belingham jest chyba bardziej ordynarny niż Vinicjusz
1
Spalony był na milimetry ale będzie gadki jutro :D
0
@halfnolife Spalony ;)
0
Visca el Barça!
6
Ich przewaga polega tylko na tym że mają kim postraszyć z ławki.Oczywiscie że u nas będzie brakowało na boisku Lewandowskiego,Christensena czy przede wszystkim Raphini ale jak dla mnie pierwsze 11-tki bardzo wyrównane.
2
@FCBparasiempre
A od tego meczu zacząłem na 100% kibicować i zakochałem się w Barcelonie.I tak to właśnie ogladałem-po czesku ;)TVP też nie transmitowała tego spotkania ale jako że mieszkam na południu Polski bez problemów odbierałem ichnią telewizję. Tylko nie pamiętam już czy to było CT1 CT2 czy TV Nova ;)
2
@FCBparasiempre Tego meczu w Polsce nie transmitowano.Natomiast rewanż był w TV publicznej(nie pamiętam już czy TVP1 czy TVP 2) i oglądałem z wypiekami na twarzy.Też był remis 1:1,potem dogrywka i karne gdzie Lech był o krok -dosłownie o jeden celny strzał w tej serii-od wyeliminowania Barcy.Zaraz postaram się coś na ten temat poszukać.
Pierwszy link to cały mecz,drugi to same karne.Pozdrawiam.
0
@tbas Oczywiście pełna zgoda,był na pewno zabezpieczony bardzo dobrze finansowo i na super emeyturę odłożył.Ale założę się ze wolałby te pieniądze zarabiać na boisku jednocześnie ciesząc się grą.
7
Tak mi się wydaje że jutro Ronny Bardhji strzeli swoją pierwszą bramkę w barwach Barcy i będzie to bramka na wagę 3 punktów.
1
Bundesliga już chyba posprzątana.Bayern niestety z kompletem punktów,a BVB zawaliło mecz z Lipskiem u siebie i tydzień temu w Monachium gdzie mogli przynajmniej remis wyciągnąć.
0
@buglikos Reprezentacja-słowo klucz.