Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Polski Cristiano Ronaldo jeśli chodzi o długowieczność.Nawet pozycję podobne :)
1
https://en.wikipedia.org/wiki/Tanju_%C3%87olak Ten Colak z Legii to nie jest syn albo wnuk tego pana?
2
Jutro w stołecznej prasie-"Zemsta Grosickiego" :)
0
@kubix05 https://zapodaj.net/plik-4c9t45ElkZ
2
@Azazel_Pazuzu Za łebka się popijało :) Albo tzw."jabole" czyli tanie wina. Ale dawno czegoś takiego w sklepach nie widziałem a napilbym się chociażby z nostalgii ":) https://zapodaj.net/plik-xy0OmHv4is
0
I cyk Górnik bramka z d.py...Obrona Arki przy tym wolnym jeszcze gorsza niż Lecha dzisiaj.A-klasa.
1
@Kessie Kobiety mają inny mózg.
1
@FCBparasiempre Dzięki Diego pokochałem futbol i reprezentację Argentyny.MŚ Mexico 86 ogladalem już w pełni świadomie i Argentynie wtedy jeszcze tak mocno nie kibicowałem,ale po meczach grupowych z Koreą i Włochami to już była "moja" drużyna na tym turnieju.Z Urugwajem męczarnie ale po meczu zAnglią wiedziałem już że to "miłość" na całe życie :) Pólfinał z Belgami i finał z RFN tylko mnie utwierdziły w tym przekonaniu.Piękne czasy.Ach ta nostalgia...:)
2
@Danny Gaucho Napiszę tak-Panie Łysy szacunek za tę statystykę.Lubiłem typa bardzo.
3
@blakkudium @Filipem Ja idę jutro,ciekawe co mnie spotka :)
2
@Sysia11 I jeszcze w ostatniej akcji na pustą praktycznie bramkę w sytuacji 2 na 1 spalonego zrobili :D:D:D
0
Czemu nie uznali bramki dla Gryfa ???
1
@FcPortoFan1999 No ścisk tam fest.Między liderem a 8-mą Niceą tylko 4 pkt różnicy.
4
Napiszę wprost-jesteśmy w ciemnej dupie.
0
@Gibbon_FCB w 80,88 i 90+3.
3
@blakkudium No Kane pozamiatał tą bramką.
1
@blakkudium Na razie nie Kamiński,ale co się odwlecze... :D
2
1:0 dla FC Koeln ! Robin Ache po rzucie rożnym głową.
3
Zaraz Kamiński ukąsi potężny Bayern.
0
@gumaz Na razie nie ma,ale o 20:00 ma przyjśc gostek kupić rower ;)
2
@BorzyKrzys O remisik widzę :) Dobrze,Juve z ich cyniczną i wyrachowaną,bez polotu grą obrzydło mi od czasów Allegriego.
0
Pora meczy ta sama a wczoraj na ŁKS-e 3200 ludzi a dzis na Widzewie 18000...
1
@Eklerek Rzuć monetą-dwa półfinały i finał.Wtedy będziesz mial pewność co ogladać :D Tak na serio też mnie to trochę irytuje że wszystkie tak świetnie zapowiadające się mecze sa o tej samej porze.
1
Ćwiąkała? Nie dziękuję.Już się nie dam nadrać na tą chorągiewkę.
1
@Safrani No czego innego się nie spodziewałem:)
3
Dziś o 12 meczycho w Pucharze Polski Avia Swidnik-Flota Świnoujście;)Tak na serio fajnie obejrzeć taki mecz w telewizji.Avia nieoczekiwanie wyeliminowała chorzowski Ruch w poprzedniej rundzie.A Flota kilkanaście lat temu była czołowa drużyną 1-szej ligi i nawet walczyła o awans do Extraklasy.Milego dnia wszystkim.
1
@Safrani No wyszli większością 1-szego składu.Nie zlekceważyli tych rezerw Goczalkowic.Albo się Piszczka wystraszyli :D
1
Za chwilę partidazzo w Pucharze Polski-Olimpia Grudziądz -Śląsk Wroclaw. Wyczuwam zacięty pojedynek-bramkowy remis,dogrywkę i karne.
1
@Safrani No ja to na pewno ;) Dobrze że nockie mam :)Wyczuwam ciężary mimo wszystko bo Polonia też raczej 1-szego garnituru nie wystawi.
2
@Pustelnik "Coś mi się zdaje że małolat Yamal zaczyna powoli wkraczać na ścieżkę Neymara i Ronaldinho..." Mylisz się kolego.On juz na nią wkroczył-a w imprezowaniu ich nie dogania tylko juz ich przescignął.Bo Ronnie i Neymar to w jego wieku byli grzeczni chłopcy i nie zabawiali się z karłami i influencerkami starszymi o 10 lat...