Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500 Do Poznania?To ZOO nie cieszy się najlepszą renomą. Poza tym przecież bliżej mieli do Chorzowa czy Opola...
2
@FCBparasiempre "Ucieczka albo zwycięstwo"-pod takim tytułem też figuruje ten film.Ale ogólnie to nieważne.Jak grałem w trampkarzach jeszcze(12-13 lat) to na obozie zimowym trener nam to motywacyjnie kiedyś puścił.Nie powiem-film zrobił na większości z nas ogromne wrażenie.
0
@FcPortoFan1999 Jest jak jest ale raczej nie spadną moim skromnym zdaniem.Ale chętnie bym zobaczył Podhale w 1-szej lidze :)
1
@mordini123 Bardzo niefortunne nazwisko jak na arbitra.Podobna historia jak tutaj :)-
1
@LeszekFCB "Chcesz być mamusią czy mamusią" :D Końcówka tego odcinka najlepsza jak Edzio wjechał pod celę :)
0
@Criss18Barca Góralskie derby-bo tak to chyba trzeba nazwać. :) Jedni z Podbeskidzia drudzy z Podhala.Leci na TVP Sport?
11
"priorytetem - jak zawsze - jest zadbać o piłkarza, co znów pokazaliśmy" :D Jakie znów ??? Yamala byś dziś katował 90 min jakby nie sprytny wybieg Barcy.Hipokryzja level hard.Pierwszy selekcjoner La Roja którego wręcz nie trawię.
2
@Ptasior Gruzini to taka drużyna jednego turnieju jak Bułgaria czy Rumunia na MŚ w USA w 1994 roku.
1
@gumaz Zawsze moze iść na wieczorną lub popołudniową mszę.
0
Hiszpanie lekko,łatwo i przyjemnie a znając życie De la Fuente katowałby w tym meczu Yamala przez 90+ minut.Dobra zagrywka ze strony Barcelony.
1
@FCBparasiempre "Radomatu"-bo taki pseudonim miał Matusiak i GKS Bełchatów byli objawieniem rundy jesiennej sezonu 20067.Matusiak zimą odszedł do Palermo,a GKS Bełchatów finalnie zajął 2-gie miejsce w tabeli extraklasy tegoż sezonu (przegrali walkę o tytuł w ostaniej kolejce z Zagłębiem Lubin).Pamiętam ten sezon doskonale gdyż w nim po latach marazmu Polonia Bytom wróciła do Extraklasy ;)Sam mecz z Belgami także.
1
@BorzyKrzys Fanboje CR7 czyli"tonący brzytwy się chwyta" :)
0
@Kgorecki2500 Bez przesady -"utopilem" tylko 20 zł ale już po zabawie z kuponem :) Jak jako pierwszy nie wchodzi kurs 1.33 to trochę jednak irytuje ;)
1
W życiu już nie tknę Finlandii. Już od dziś wolę Bolsa albo choćby Żołądkową. :)
0
@olejtm No i wcisneli.Maltańczycy :D
0
@olejtm Moze być i 1:0. To ty jesteś bliżej ,ja dałem zwykla 1-kę na podbicie :)
2
Wkurzają mnie ci Finowie(kupon)...
0
@papryk13 I oto właśnie chodzi:) Jako jedyny dopisałeś puentę która chciałem przeczytać ;)
1
@DragonxNF Alfred Szklarski-cykl powieści o przygodach Tomka Wilmowskiego.
1)Tomek w krainie kangurów (Europa, Australia, pierwsze wydanie: 1957)
2)Przygody Tomka na Czarnym Lądzie (Afryka Wschodnia, pierwsze wydanie: 1958)
3)Tomek na wojennej ścieżce (pogranicze Stanów Zjednoczonych i Meksyku, pierwsze wydanie: 1959)
4)Tomek na tropach Yeti (Indie, Tybet, pierwsze wydanie: 1961)
5)Tajemnicza wyprawa Tomka (Syberia, pierwsze wydanie: 1963)
6)Tomek wśród łowców głów (Australia, Nowa Gwinea, pierwsze wydanie: 1965)
7)Tomek u źródeł Amazonki (Ameryka Południowa, pierwsze wydanie: 1967)
8)Tomek w Gran Chaco (Ameryka Południowa, pierwsze wydanie: 1987)
9)Tomek w grobowcach faraonów (Egipt, pierwsze wydanie: 1995, współautor Adam Zelga)
10)Tomek na Alasce
Nie chwaląc się przeczytałem wsystkie jako nastolatek :)
0
Frenkie dziś z golem i asystą.
2
@FCBparasiempre Nie wiem czy to legenda czy jakiaś plotka ale gdzieś czytałem że płakał po finale w Paryżu w 2006.Tylko nie ze szczęścia ale ze złości i bezsilności że nie mógł zagrać.
1
@FcPortoFan1999 O tego pana chodzi-Apostolos Mantzios ?
0
@Kuczek Setkę czystej zapij piwem.Masz 2 w 1.Tylko setkę czystej nie jakiś kolorowy szajs :)
2
@FCBparasiempre Jak zwykle świetny felieton. Może przy okazji napisz coś o bracie Diego-Hugo Maradonie,bo nawet na wikipedii tylko szczątkowe informacje są.A znając Ciebie powstanie kolejny świetny artkuł.Dziękuję i pozdrawiam.
3
@blakkudium Ale element zaskoczenia był :D
2
@Fabik87 Sczerze od małego o tym marzę.Pan Krzysiu zawsze był moim idolem .
:D:D:D
1
Najciekawszy mecz dzisiejszego dnia właśnie dobiegł końca- https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/victoria-wrzesnia-6uiukvjB/wiked-luzino-xloGztfG/?mid=rgZblrUI. Szczerze mówiac oprócz LM kobiet Lyon-Wolsfburg o 21:00 nie ma za bardzo co oglądać...
0
To jak Yamal dostanie-hipotetycznie oczywiśćie-zapalenia wyrostka to też trzeba będzie pytać o zgodę hiszpańskiej federacji na przybycie karetki i w kwestii zabiegu? ?
0
@Danny Gaucho GKS Jastrzębie lubi ten ranking. :)
0
@LeszekFCB Z tego co mi babcia opowiadała to za Niemca nie było najgorzej jak ktoś za bardzo-słowo klucz za bardzo-nie fikał.Można było mówić po polsku tylko w urzędach trzeba było po niemiecku.Ale jak weszli ruscy to była trwoga-zajmowanie mieszkań(trzeba było przyjąc dwóch albo trzech żołnierzy do swojego domu,w zależności od metrażu).Gwałty i kradzieże były na porządku dziennym.Mojemu pradziadkowi rękę złamał jakiś Mongoł bo nie chciał mu oddać zegarka który nosił od komunii swiętej.Strach było wyjśc na miasto wówczas.A za wojny i za Niemca jak mając 12 lat poszły na wycieczkę do polskiego Bytomia to zostały przez Niemców zatrzymane na granicy,zabrane na komisariat,poczęstowane herbatą i ciastkami i odwiezione do domu oraz dostały ksywę "podrózniczki".Pradziadkowie dostali jedynie pouczenie i nie ponieśli więcej żadnych konsekwencji.Jak weszli ruscy to babcia mówiła że wrecz tęskniła za Niemcami...