2

Jego prawo tak uważać ale faktów nie oszuka.

0

@Czajka90 Najlepiej jakby ta cała Wieczysta wyleciała :)

3

@Stinger_ Pigularz jest po prostu większym megalomanem niz Hitler i Stalin do kupy zusamen.Pewnie w wyobrazni miał komplet punktów na koncie po rundzie jesiennej.Niestety-dla niego-emeryci jak Pazdan czy Góralski nie oddają już na tym poziomie.Awansu a nawet baraży nie będzie.

2

@gumaz Zginą jak ciotka w Czechach. Oby.Pora na Czesia teraz :)

1

@FcPortoFan1999 To kuwety w Radomiu staną sie towarem deficytowym :)

0

@FcPortoFan1999


Z dystansem proszę ;)

0

@slayer NJiedziela chłopie.Ale już sobie poradziłem;)

3

Ja mam na radarze pół litra ale nie chce mi sie iść do Żabki.

2

@kubix05 Pamiętam ;)

12

Przed chwilą jakieś duże dzieci poprzebierane za straszydła dobijały mi się do drzwi.Gdy otworzyłem padło sakramentalne "cukierek albo psikus".Dałem po setce cytrynowki i sobie poszli jednocześnie mamrotajac pod nosem "mógł ch.j chociaż czystą dać"...

0

Ten Tomasz Marciniak co sędziuje Termalica-GKS to jest brat Szymona ?

0

@Trojanek23 Pana z avatara @gumaz

0

@FCB24 Dokładnie3.5 promila to jest "zgon" praktycznie. Ja za młodu miałem 2.85 jak mnie badali alkomatem i mało co z tego pamiętam. Chyba że miała ciąg i dolewała dziennie to się tak pózniej utrzymuje na tym poziomie.

1

@FCB24 Rączka rączkę myje,pewnie dyrekcja sama pije.

0

@ProMILs Co to za Krysia spod Biedronki ? :)

0

@robsesh Klątwa 10-tki,Fati v2.0. Obym to musiał odszczekać.

0

@FcPortoFan1999 Dobry analityk z ciebie, zresztą już dawno to zauważyłem. Takich ludzi potrzebujemy jak mawia moj szef przy każdej kolejnej rekrutacji :D

0

@mkord Ano fakt bracia byli najpierw w Śląsku chyba.Nie pamiętam tak bardzo bo daleko mi do Lechii i Śląska.

0

@turhiay :D:D:D Zrobiłeś mi dzień bo rano czytam :)Ale w punkt jak najbardziej.

0

@FcPortoFan1999 No i potwierdziło się .

6

Iordanescu do Halloween czyli jeszcze jakieś 25 minut.

1

@FcPortoFan1999 wiesz może kiedy losowanie następnej rundy?Jutro może?

2

Nie wykorzystane okazję się mszczą...

0

@mkord Zasugerowałem się nazwiskiem po prostu.Ale Tanju Colak był dobry snajper więc tak mi się na szybko skojarzyło :)

0

Karne mile widziane :)

2

Ten Przyborek to taki gwiazdorek,irytuje tym swoim zachowaniem na boisku trochę.I to nie tylko w tym meczu.

0

@FcPortoFan1999 Aha kojarzę,to ta Lechia z tych czasów chyba co grali bracia Paixao.

1

@FcPortoFan1999 Polski Cristiano Ronaldo jeśli chodzi o długowieczność.Nawet pozycję podobne :)

1

https://en.wikipedia.org/wiki/Tanju_%C3%87olak Ten Colak z Legii to nie jest syn albo wnuk tego pana?

2

Jutro w stołecznej prasie-"Zemsta Grosickiego" :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?