Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future Chodzi ci o mecz Motoru z GKS-ą? Jak to rzeczywiście trochę irracjonalne zachowanie Łabojki.
1
@Popitek12 Nafeszueruj kurczaka startymi awokado i rukolą i usmaż.
1
@Natalia12345 Zawsze panuje optymizm który-momentami tylko-jest brutalnie weryfikowany następnego dnia lub w dniu meczowym ;)Mnie już nic nie zdziwi :)
1
@Safrani @FcPortoFan1999 -GKS-win,Schalke chyba też.A trzeba było obstawić za 50 zł...
1
@FCBparasiempre No to fakt niezaprzeczalny.
3
Extraklasa extraklasą ale ja sobie dziś "ostrzę zęby" na pojedynek Hanoveru z Schalke w 2-giej BL.Schalke widać ze w tym sezonie "wraca do żywych"i poważnie myśli o awansie(2-gie miejsce,18 pkt),Hanover z podobnymi aspiracjami(5 miejsce,17 pkt).Może być meczycho,to poniekąd taki bundesligowy klasyk :)
3
Borek i Kołtoń z PES 6 to chyba najsmutniejszy i najnudniejszy duet komentatorski w całej historii tej pięknej niegdyś serii.
1
@FcPortoFan1999 Pogoń dziś remis w Legnicy ;) Bierzesz pan w ciemno ?
1
@Safrani Widzew faworytem jest na pewno raczej.Myśle że małą-uwaga spojler :D-niespodzianką będzie remis GKS-u w Lublinie z Motorem ;)
1
@BarcaFan17 Właśnie to miałem napisać :) Też tak mniemam.
5
@Bykunn Ja wiem sam po sobie że mogę np. przebudować piec kaflowy nie w 12 a w8-9 godzin jak wyeliminuję niepotrzebne przerwy na kafke,herbatkę czy fajki.Ale jest też mnóstwo zawodów których czas pracy wydłuża się z przyczyn niezależnych od pracownika np.awarie na zakładach produkcyjnych czy oczekiwanie na rozładunki,korki na drogach w przypadku kierowców itp.Takze na dwoje babka wróżyła...
0
@Gall @Aragorn33 -Typowe gorolskie pierd.lenie ludzi którzy ch.ja wiedzą o pracy w kopalni.Pretensje do rządu miejcie albo do prezesów a nie do ludzi którzy naprawdę ciężko pracują żebyście mieli ciepło.A argument"skończone nas okradać"to już jest herezja i skurwysy.stwo ...
0
@APTAPT Watpię że Katowice są mało atrakcyjnym miastem...
0
@Aragorn33 Nie wiem skąd w ludziach tyle jadu i nienawiści do ludzi którzy dziennie narażają życie i zdrowie w nieludzkich warunkach za marne 6,5 koła na rekę,żebyście mieli ciepło w d.pę i prąd.Nie wiem skad sie bierze ta antygórnicza narracja ale jest to obrzydliwe...Zjedzcie jeden z drugim na 600 i wytrzymajcie chociaż dniówke to wtedy możemy dyskutować..Praca w górnictwie to nie jest zwykła praca,to jest misja i tradycja.
1
@gumaz Paweł jak Paweł ale tą Izabelę matkę Kacpra to bym gołymi rękami udusił...
0
@Ronaldinho10theking Przyjmuję z pokorą tę uwagę panie erydyto.A kimże jest ten cały El Sheran? Jakis nowy Harry Potter?
3
Kiedyś to było.Ateraz cisza,pustki i delegacje z Azji na trybunach dłubiacy słonecznik czy wpierda.cy popcor.Boixos Nois comeback !!!
1
Francja i Niemcy wczoraj na farciku jak widzę Ale tak to jest z nimi w eliminacjach a potem ni z gruszki ni z pietruszki mistrzowie świata jak Niemcy w 2014 albo Francja w 2018....
4
Co za czasy żeby logo jakiegoś ryżego randoma skalało koszulki Barcy ...
2
@redman83 Spoko ja też jestem za tym żeby Izrael,Azerbejdzan,Gruzja czy Kazachstan grały w azjatyckich eliminacjach MŚ czy pucharach.
1
@Sulimo No to 100 lat.Spóźnione ale szczere:)
0
@JBgomeS Spokojnie,on to po meczu w 15 minut nadrobi :D
0
@Azrik Teraz są takie małe też,stricte na centralna część goleni.Jak ja grałem z 20 lat temu w okręgówce to też jakoś sędzia nie sprawdzał specjalnie(Górny Śląsk).
0
@FcPortoFan1999 Jak wyrównają idę w laciach po piwo do Żabki(50 metrów mam :D ).Każdy pretekst jest dobry xD
1
@MYTO Nie,pojawi się żółto -niebieski baner o treści"Karol w piątek tam gdzie zawsze.Czekamy na was.Arka Gdynia" :D
10
Jutro trzeba oglądać afrykańskie eliminacje.O 18-tej naszego czasu Wyspy Zielonego Przylądka grają u siebie z ostatnim w tabeli Estwaini i mają szansę przypieczętować historyczny awans do finałów mistrzostw świata.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Cavani,Falcao i Balotelli w prime :)
0
@FcPortoFan1999 Po tym sezonie ok :)My dajemy Lewego i 50 baniek a wy nam Samu ;)
1
@directedbyfcb Sprint -100 j i 200 metrów:)
2
@APTAPT @Hosh -dzięki za odpowiedzi panowie.