Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Oby tylko po sezonie Milan albo najlepiej jakieś araby dali się na niego jeszcze nabrać...
2
Karnego miał Rashford strzelać.
0
Ja wiedziałem że te małpowanie przy karnych sie kiedyś zle skończy.Nie można podejśc i strzelić jak człowiek ze zwodem w boczną siatkę a nie drobić jak k.rwa pod latarnią przy tych karnych?! I to się tyczy nie tylko Lewego ale wszystkich parodystów co tak strzelają karne.
0
@Virusk3 Szwedzka bestia rodem z Kopenhagi :D
1
Jaki Olmo to jest fistaszek,bo miano kasztana to za duży rozmiar na niego.
0
@Esteban_ Własnie to jest najgorsze że nawet ciężko okreslić jaki to kolor-łososiowy,rózowy,lekki pomarańcz?
2
@bartekvisca No całkiem,całkiem. I to jest jak na razie największy plus z ogladania tego meczu :)
2
Alexis ty wariacie-bramkę nam chciałeś strzelić ??? :D
0
@Eklerek Za lustro 86 koła? xD Ok plus parę rzezb ale dajcie spokój...
0
Brawo Oderka Opole!
2
@Cyzix Podobno po meczu miał zapaść chwilową po tym brutalnym faulu.Morfina musiała wejść do gry.
1
@FcPortoFan1999 -https://www.meczyki.pl/newsy/plus/totalny-szal-wokol-trenera-postawil-na-polakow-pobil-pierwszy-rekord-i-ma-juz-hitowa-piosenke/282719
Super że na Eleven 3 dziś pokażą to meczycho,z pewnością hit tej kolejki w Europie.
1
@escarabajo To dobry chłopak jest.
0
Czas przełączyć na Auxerre-Lens.
0
Dobra posprzątane
0
Odbitka i karniaczek po rękach bramkarza a w jutro w madryckiej prasie"Vini Super Hero".
0
Masowy orgazm w studiu Eleven.Az musiałem telewizor sciszyc.
0
@FcPortoFan1999 Mecz przyjazni :)
0
Mógł podcinką to załatwić. Ale wiem -z kanapy każdy mądry :D
1
Brawo Chelsea ! A Liverpool z "negatywnym hat-trickiem"-trzy wtopy z rzędu,karma wrócila za 5 meczów z rzędu przepychanych kolanem w 90+ minucie :)
0
@Quahoo 3 liga polska grupa III :)
0
@Popitek12 Jakub Arak.
0
@FcPortoFan1999 Myślałem że chodzi ci o mecz Liverpoolu z Chelsea :D Wiem -chodzi o teleturniej;)
1
@jakub1906 Trafne porownanie-niestety.Ale jak tam co okienko a zwłaszcza latem jest wyprzedaż jak w Amazonie na boxy że zwrotów.
2
Niech Chelsea zrobi Liverpoolowi "negatywnego hat-tricka"-trzy porażki z rzędu ;)
2
Gyokeres najsłabszy na boisku. To już nawet Sesko się obudził a Szwed dalej"milczy" strzelecko.
6
Amorim ubrał się w dres i MU hula jak wściekły pies :D
2
@MessiForeverTheBest Dokładnie,ja go nawet"pan Sinusoida" nazwałem.
0
@BulaKG No- wolej extra
1
I cyk Wisła Płock na 1:1-brawo :)