0

@Sulimo Oby tylko po sezonie Milan albo najlepiej jakieś araby dali się na niego jeszcze nabrać...

2

Karnego miał Rashford strzelać.

0

Ja wiedziałem że te małpowanie przy karnych sie kiedyś zle skończy.Nie można podejśc i strzelić jak człowiek ze zwodem w boczną siatkę a nie drobić jak k.rwa pod latarnią przy tych karnych?! I to się tyczy nie tylko Lewego ale wszystkich parodystów co tak strzelają karne.

0

@Virusk3 Szwedzka bestia rodem z Kopenhagi :D

1

Jaki Olmo to jest fistaszek,bo miano kasztana to za duży rozmiar na niego.

0

@Esteban_ Własnie to jest najgorsze że nawet ciężko okreslić jaki to kolor-łososiowy,rózowy,lekki pomarańcz?

2

@bartekvisca No całkiem,całkiem. I to jest jak na razie największy plus z ogladania tego meczu :)

2

Alexis ty wariacie-bramkę nam chciałeś strzelić ??? :D

0

@Eklerek Za lustro 86 koła? xD Ok plus parę rzezb ale dajcie spokój...

0

Brawo Oderka Opole!

2

@Cyzix Podobno po meczu miał zapaść chwilową po tym brutalnym faulu.Morfina musiała wejść do gry.

1

1

@escarabajo To dobry chłopak jest.

0

Czas przełączyć na Auxerre-Lens.

0

Dobra posprzątane

0

Odbitka i karniaczek po rękach bramkarza a w jutro w madryckiej prasie"Vini Super Hero".

0

Masowy orgazm w studiu Eleven.Az musiałem telewizor sciszyc.

0

@FcPortoFan1999 Mecz przyjazni :)

0

Mógł podcinką to załatwić. Ale wiem -z kanapy każdy mądry :D

1

Brawo Chelsea ! A Liverpool z "negatywnym hat-trickiem"-trzy wtopy z rzędu,karma wrócila za 5 meczów z rzędu przepychanych kolanem w 90+ minucie :)

0

@Quahoo 3 liga polska grupa III :)

0

@Popitek12 Jakub Arak.

0

@FcPortoFan1999 Myślałem że chodzi ci o mecz Liverpoolu z Chelsea :D Wiem -chodzi o teleturniej;)

1

@jakub1906 Trafne porownanie-niestety.Ale jak tam co okienko a zwłaszcza latem jest wyprzedaż jak w Amazonie na boxy że zwrotów.

2

Niech Chelsea zrobi Liverpoolowi "negatywnego hat-tricka"-trzy porażki z rzędu ;)

2

Gyokeres najsłabszy na boisku. To już nawet Sesko się obudził a Szwed dalej"milczy" strzelecko.

6

Amorim ubrał się w dres i MU hula jak wściekły pies :D

2

@MessiForeverTheBest Dokładnie,ja go nawet"pan Sinusoida" nazwałem.

0

@BulaKG No- wolej extra

1

I cyk Wisła Płock na 1:1-brawo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?