1

Pan ładny się zepsuł ?

0

Bo Gio to był jeden-van Bronckhorst,a nie jakis GioKeresz :)

0

@Laminedependencia No chłop jest megairytujący na równi z Aspasem chyba.

7

Fabiema z golem-piekło właśnie zamarzło.

0

Ło Panie,Fredriksen jaki sabotaż z tym Gurgulem :)

0

@Filipem Co racja to racja.

0

@Herato To zwracam honor,tylko Wirtz zasługuje na tą "nagrodę" :D

0

Wirtz i Gyokeres jak na razie ex equo otrzymuja nagrodę "Flop of the month".

0

@Hshdhrhdh Czemu on to anulował ?

0

@FcPortoFan1999 Nie ważne jak wleci,byleby w sieci :)

1

@Safrani -Pawłowski ? :)

1

@Safrani No tak mi się wydawało dlatego napisałem ze to chyba z innej beczki .Był jeszcze twór o nazwie Polonia-Szombierki Bytom :D -ale nie będę już tu zasmiecać wątku.

0

Ten Ejt -Nuri czy jak mu tam to parodysta jakiś. Pep go spod jakiegoś baru zwerbował po meczu 6-tej ligi?

1

@Eklerek Czyli do jutra :D

0

Będzie faul dla City nie karny.Jednak nie ,penalty :)

1

@FCBparasiempre Z tymi "powołaniami do wojska" przez Legię i też jak widać Gwardię to można by osobny elaborat napisać :) Śląsk też był wojskowy ale nie wykorzystywali tego faktu na taką skalę jak Legia.(chyba że o czymś nie wiem).Ale mojego kolegę to spotkało gdy grał w Górniku-"powołali" go do "odbycia zasadniczej słuzby wojskowej"-jak to się szumnie nazywało,a w tamtych latach był uznawany za spory talent-http://www.90minut.pl/kariera.php?id=189

2

@Safrani A był jeszcze był taki twór jak Lechia-Olimpia Gdańsk ale to chyba z innej beczki:
"Lechia/Olimpia Gdańsk – nieistniejący już klub piłkarski z Gdańska, powstały w wyniku fuzji dwóch drużyn: Olimpii Poznań oraz Lechii Gdańsk w 1995 roku. Lechia/Olimpia Gdańsk rozgrywała swoje mecze na stadionie przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku (stadion Lechii Gdańsk), po gdańskim klubie odziedziczyła również barwy i stroje. Klub pod tym szyldem występował przez jeden sezon, po czym po spadku do II ligi zmienił nazwę na Lechia Gdańsk, odcinając się od tradycji Olimpii Poznań."
żródło-wikipedia.
P.S.Podobny przypadek miał miejsce na lini Pniewy-Tychy gdy powstał mutant o nazwie Sokół Tychy.

2

@Safrani Ja obstawiam że będzie dużo bramek a mecz zacięty. Lech-Widzew 2:3.

2

@FcPortoFan1999 Tak teraz sie zreflektowałem- w portugalskiej lidze dużo drużyn ma przydomki od zwierząt-Smoki.Lwy,Orły,Gile :) Są jeszcze jakieś poza nimi? P.S.-znalazłem że Pacos Ferreira to "Bobry" :)

0

@Gaucho co to za pytanie jest ! :D

0

@FcPortoFan1999 Koniec :) ............

0

@FcPortoFan1999 Diogo Costa to jest top 3 bramkarzy świata.Bezapelacyjnie.

1

@FcPortoFan1999 Trochę pechowy ten samobój ale za łatwo ta piła przeszła na lewą flankę za plecy obrońców.

1

@Eklerek Wiem że nie do mnie pytanie,ale jak dla mnie bramka weekendu,może i miesiąca.

1

@FcPortoFan1999 Dragons !!! Ale golazzo Gomes jprdl :)

0

@TridenteMSN Ręka .....znaki

2

Goat na 1:0 dla Porto @FcPortoFan1999 :)

1

@FcPortoFan1999 -Pogoń prowadzi w Pruszkowie :)

2

@Safrani Oby się powiodło,trzymam kciuki.Ja mam dziś podwójną satysfakcję-Polonia zgarnęła dziś 3 pkt,do tego z nielubianą( delikatnie mówiąc) przeze mnie Wieczystą :)

1

@NeroTFP1 Leverkusen się zepsuł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?