2

Znając nasze "szczęście" w losowaniu w grudniu i lutym dostaniemy Kajrat i Bodo na wyjezdzie :)

0

Cunha i Mbeumo flopy-fakt nie opinia :D

1

@Matiasio Ja też :)......................

4

Onana obronił karnego-właśnie piekło zamarzło.

1

@karolup karne.......................

1

@blakkudium No :D Znaki

2

@Matiasio Jak widać Kane bardzo dobrze nauczył się wykonywać karne na dwa tempa a la Lewandowski.Wiadomo,przykład idzie z góry ;)

0

@Rifek W Lipsku był kotem,w Liverpoolu okazał się flopem ;)

0

@FcPortoFan1999 -jak typujesz mecz Benfiki z Fenerbahce ? ;)

2

Karabach gra w LM,Kochalski szef w końcówce meczu :)

0

Horror w Agdam się robi-chyba przechwaliłem ten Karabach :D
5 min jeszcze :)

0

@FcPortoFan1999 Oskar przypuszczam że wątpię że wolą LK od LM ;)

0

I proszę -Azerowie z Agdam mimo prowadzenia w dwumeczu dwoma bramkami nie bronią się desperacko stawiając autobus w swoim polu karnym a starają sie wygrać ten mecz przed własną publicznością .To jest właśnie ten mental którego polskim klubom brakuje w eliminacjach LM.

0

@Laminedependencia Po ile to chodzi ?

2

O Naby Keita w Ferencvarosie. Pamiętam jak nieśmiało był przymierzany do Barcy parę lat temu:)

4

Bach,bach Karabach i 2:1 do Azerów.Można? Jak widać można.

1

@Cule1234 Podobno Do Betisu chce wrócić.

0

@gumaz Rzecz gustu.Moim zdaniem każde miasto ma w sobie jakiś urok i jakąś brzydotę ale nawet w tej brzydocie można odnalezć jakieś piękno.Wiem że brzmi trochę nielogicznie ale tak to czuję. Np. w Zabrzu jest dzielnica Borsigwerk,osiedle robotnicze.Na pierwszy rzut oka siedziba meneli ale właśnie ludzie(rdzenni Ślązacy i nie tylko) i stara architektura sprawiły że to miejsce jest dla mnie piękne i pracując tam po ludziach po 2-3 miesiącach czułem się bardzo swojsko i swobodnie.I takie przykłady można mnożyć -dla jednych będzie to menelska dzielnica dla kogoś innego piękno lokalnej tradycji i architektury.Sam wychowałem się na Szarleju(dzielnica Piekar Śl.) więc takie klimaty są dla mnie właśnie piękne.

4

@mordini123 Nie strzelający karnego rudy Japończyk z Celtiku to był miód na moje serce wczoraj :)

0

@ProMILs W punkt.

4

@sergio5 A ja głupi myślałem że to ten Jorginho-mistrz Europy z Włochami i były piłkarz Chelsea :)

0

@Fake69 Przecież Ruch Chorzów jakiś spektakularnych transferów nie zrobił a zwłaszcza za miliony :D

1

Przydałby sie dziś awans Karabachu i Rangersów ale niestety to drugie można tylko w kategorii fantasy rozpatrywać...

1

@Ryse 1. Celta Vigo - Betis Sevilla 0/-2.5/1:1
2. Elche - Levante. X /-1.5/0:0
3. Valencia - Getafe. 1 / -2.5/1:0
4. Alaves - Atletico Madryt. 2 / +2,5 / 0:4
5. Real Oviedo - Real Sociedad. 2 / -2,5 / 0:2
6. Girona - Sevilla. 2+2.5/1:3
7. Real Madryt - Mallorca. 1 / +3,5 / 3:0
8. Celta Vigo - Villarreal. X / +3,5 /2:2
9. Real Betis - Athletic Bilbao. 1 / +2.5/3:1
10. Espanyol - Osasuna. 2 / +2.5/1:2
11. Rayo Vallecano - FC Barcelona. 2 /+2.5/ 1:2

0

Miejmy nadzieję że Pafos szybko wyrówna.

2

Cypryjczycy są nie fair w tym momencie.Gdzie transparent"Kosovo je Srbija" ? :D

0

Dwa karne dzielą Kajrat od LM :)EDIT-juz tylko 1 :) mój"ulubieniec" Maeda nie strzela i Kajrat w LM. Jeszcze Pafos dziś niech wyrzuci komunistów z Serbii i będzie pięknie :)

0

Ale pech Kazachów...P.S. Anarbekow top!

1

No i mamy karne-jest git :)Kajrat-musisz !

1

@blakkudium Dovbykiem chcą Isaka zastąpić? Odważnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?