Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Znając nasze "szczęście" w losowaniu w grudniu i lutym dostaniemy Kajrat i Bodo na wyjezdzie :)
0
Cunha i Mbeumo flopy-fakt nie opinia :D
1
@Matiasio Ja też :)......................
4
Onana obronił karnego-właśnie piekło zamarzło.
1
@karolup karne.......................
1
@blakkudium No :D Znaki
2
@Matiasio Jak widać Kane bardzo dobrze nauczył się wykonywać karne na dwa tempa a la Lewandowski.Wiadomo,przykład idzie z góry ;)
0
@Rifek W Lipsku był kotem,w Liverpoolu okazał się flopem ;)
0
@FcPortoFan1999 -jak typujesz mecz Benfiki z Fenerbahce ? ;)
2
Karabach gra w LM,Kochalski szef w końcówce meczu :)
0
Horror w Agdam się robi-chyba przechwaliłem ten Karabach :D
5 min jeszcze :)
0
@FcPortoFan1999 Oskar przypuszczam że wątpię że wolą LK od LM ;)
0
I proszę -Azerowie z Agdam mimo prowadzenia w dwumeczu dwoma bramkami nie bronią się desperacko stawiając autobus w swoim polu karnym a starają sie wygrać ten mecz przed własną publicznością .To jest właśnie ten mental którego polskim klubom brakuje w eliminacjach LM.
0
@Laminedependencia Po ile to chodzi ?
2
O Naby Keita w Ferencvarosie. Pamiętam jak nieśmiało był przymierzany do Barcy parę lat temu:)
4
Bach,bach Karabach i 2:1 do Azerów.Można? Jak widać można.
1
@Cule1234 Podobno Do Betisu chce wrócić.
0
@gumaz Rzecz gustu.Moim zdaniem każde miasto ma w sobie jakiś urok i jakąś brzydotę ale nawet w tej brzydocie można odnalezć jakieś piękno.Wiem że brzmi trochę nielogicznie ale tak to czuję. Np. w Zabrzu jest dzielnica Borsigwerk,osiedle robotnicze.Na pierwszy rzut oka siedziba meneli ale właśnie ludzie(rdzenni Ślązacy i nie tylko) i stara architektura sprawiły że to miejsce jest dla mnie piękne i pracując tam po ludziach po 2-3 miesiącach czułem się bardzo swojsko i swobodnie.I takie przykłady można mnożyć -dla jednych będzie to menelska dzielnica dla kogoś innego piękno lokalnej tradycji i architektury.Sam wychowałem się na Szarleju(dzielnica Piekar Śl.) więc takie klimaty są dla mnie właśnie piękne.
4
@mordini123 Nie strzelający karnego rudy Japończyk z Celtiku to był miód na moje serce wczoraj :)
0
@ProMILs W punkt.
4
@sergio5 A ja głupi myślałem że to ten Jorginho-mistrz Europy z Włochami i były piłkarz Chelsea :)
0
@Fake69 Przecież Ruch Chorzów jakiś spektakularnych transferów nie zrobił a zwłaszcza za miliony :D
1
Przydałby sie dziś awans Karabachu i Rangersów ale niestety to drugie można tylko w kategorii fantasy rozpatrywać...
1
@Ryse 1. Celta Vigo - Betis Sevilla 0/-2.5/1:1
2. Elche - Levante. X /-1.5/0:0
3. Valencia - Getafe. 1 / -2.5/1:0
4. Alaves - Atletico Madryt. 2 / +2,5 / 0:4
5. Real Oviedo - Real Sociedad. 2 / -2,5 / 0:2
6. Girona - Sevilla. 2+2.5/1:3
7. Real Madryt - Mallorca. 1 / +3,5 / 3:0
8. Celta Vigo - Villarreal. X / +3,5 /2:2
9. Real Betis - Athletic Bilbao. 1 / +2.5/3:1
10. Espanyol - Osasuna. 2 / +2.5/1:2
11. Rayo Vallecano - FC Barcelona. 2 /+2.5/ 1:2
0
Miejmy nadzieję że Pafos szybko wyrówna.
2
Cypryjczycy są nie fair w tym momencie.Gdzie transparent"Kosovo je Srbija" ? :D
0
Dwa karne dzielą Kajrat od LM :)EDIT-juz tylko 1 :) mój"ulubieniec" Maeda nie strzela i Kajrat w LM. Jeszcze Pafos dziś niech wyrzuci komunistów z Serbii i będzie pięknie :)
0
Ale pech Kazachów...P.S. Anarbekow top!
1
No i mamy karne-jest git :)Kajrat-musisz !
1
@blakkudium Dovbykiem chcą Isaka zastąpić? Odważnie...