3

@FcPortoFan1999 Ale suma summarum nazwa bardzo niepokojąca :)

0

@Walpiano Mocna grupa pod wezwaniem :D

7

Nie dziwię się tym audytorom. My jesteśmy tak niewiarygodni finansowo że 20 zł to bym jeszcze Laporcie pożyczył na browca ale stówy to już by mi było szkoda...

0

@Gary https://www.transfermarkt.pl/robert-fernandez/profil/spieler/215590
Robert Fernandez,przydomek Roberto. Nie ma zdjęcia ale dobry był z niego herbatnik :) Taki ofensywny pomocnik,strzelił bramkę na 1:1 w meczu z Lechem w Poznaniu w 1989 roku w PZP.

4

@FCBparasiempre Beguiristain,Julio Salinas,Bakero,Zubizaretta,Roberto-pierwsi Barcelońscy idole :) Wtedy jeszcze nie wiedziałem że będę kibicować Barcelonie przez następne kilkadziesiąt lat ;) I dzięki za wczorajszy artykuł o sukcesach Polonii Bytom w Pucharz Intertoto i Pucharze Ameryki. Pozdrawiam.

1

@Cule1234 Posadzić na trybunach albo zesłać do rezerw. W du.pie się poprzewracało. A z drugiej mańki-Liverpool.Darwina wygnali,Isak nie przejdzie a Etikitie okaże się niewypałem . I to nie będzie fajne-to będzie zayebiste :).

1

A który bank im takich gwarancji udzieli-ING Bank Śląski,Agricole czy Grupa Stefczyka? A może Bocian albo Vivus ?

7

@michalgajdek Tak.
Ile czerwonych kartek dostaną piłkarze Realu w całym sezonie?
Ile razy Lewy nie strzeli karnego przesadnie przy tym "małpując"?
Ilu beniaminków się utrzyma w la Liga?
Którego stycznia 2026 Ter stegen odejdzie do Galatasaray?
Czy Embappe obroni tytuł króla strzelców w la Liga ?

0

@FcPortoFan1999 Trochę bramek może dla Porto strzelić ;)

2

@Czajka90 Setkę czystej,dobrze zmrożonej. Najlepiej Bolsa.

0

Takiego Bednarka nie szło wziąć z 7.5 mln ojro? Albo kogoś w podobnej cenie albo będacych bez kontraktu-choćby Zouma,Amartey,Bailly czy Lindelof. Kreatywność Deco i sztabu odpowiedzialnego za transfery jest równa tak jak w piosence Lady Pank-"Mniej niż zero"...

1

@Fake69 Mierny to w jego wypadku komplement...

1

@Filipem To nie są dziewczyny tylko jakieś atencyjne szony.Mam nadzieję że je pogonią z ich życia raz na zawsze. Młodzi są,ja też w ich wieku dokonywałem złych wyborów. Na szczęście dzięki przyjaciołom zrozumiałem swoje błędy i już ich więcej nie powtórzyłem.

1

"Po pierwszym meczu komplementów Polakowi nie szczędzili dziennikarze A Bola. Portugalski dziennik pisze o defensorze w samych superlatywach i nie unika przy tym wielkich słów.
- FC Porto najwyraźniej w końcu znalazło prawdziwego mistrza defensywy. Reprezentant Polski zaprezentował się na najwyższym poziomie, z wielką asertywnością w każdym zagraniu - napisano."

O Janie Bednarku po wczorajszym meczu z Vitorią Guimares.

0

@lithotripter O Holandii mowa ? ;)

5

Te granie rzekome w USA to już jest przekroczenie wszelkich granic absurdu...

1

@Rifek Dokladnie nam od lat brakuje 9-tki w stylu Ballotelego czy Cavaniego w formie-takiego typa o nienagannej technice a jednocześnie silnego jak tur i umiejącego powalczyć w powietrzu. Ja bym-mimo całej nagonki na niego-brał w ciemno Darwina Nuneza.

1

@lithotripter Bez urazy,są rózne gusta kulinarne i ja to rozumiem ale frytki z majonezem to dla mnie trochę dziwne połączenie ;)

1

Rączka rączkę myje...

5

A gdzie tu są dociągnięcia ?...

0

@PIWOSZ89 Całym sercem za Puszczą :)Wieczysta niech wraca na swoje miejsce czyli do 2 ligi. Dla tego osiedlowego klubiku bez tradycji i stadionu 1 liga to i tak za wysokie progi.

1

1

@Safrani Oby ten projekt -całościowo-wypalił i Widzew znów był wielki. Jako kibic Polonii Bytom daleko mi do Widzewa ale subiektywnie to Widzew szanuję bo jako postronnemu kibicowi dostarczyli mi dużo wrazeń na polskich i przede wszystkim europejskich boiskach.Pozdrawiam.

0

@Hshdhrhdh Spoko dzięki. Tylko musze skoczyć do sklepu i napiszę pod tym postem :)

0

@Hshdhrhdh Można się włączyć do dyskusji? Napiszę top 10 ulubionych i top 10 nielubianych :)

1

@Cyzix Witaj w klubie z tym Ruchem :D

0

@FcPortoFan1999 -Co ta Pogoń Siedlce wyczynia ? ;) Szykują sie 3 pkt w "Kotle czarownic" czyli na Stadionie Śląskim :)

8

@Filipem Juz w tamtym sezonie śmialiśmy się im prosto w twarz 4 razy :)

0

@Faro Jak Ruch Chorzów w 1989 gdy jako beniaminek zdobyli mistrzowstwo :)

2

@manero I to jest bardzo dobra koncepcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?