0

@ShawnC Nie oceniaj książki po okładce :D

0

Gdzie Jan Virgili ?

1

@FCBparasiempre W meczu z ZSSR mu nogę złamali,pamiętam-ale przez to nieszczęście do bramki wskoczył niesamowity Sergio Goycoachea.Który razem z Diego i Caniggią-w moim mniemaniu-załatwił średnio grającej na tym turnieju Argentynie finał. Tylko nie pamiętam z kim starł sie Pumpido w meczu z ruskimi-chyba z Zawarowem ale głowy nie daję:)
P.S.Takie coś znalazłem na ten temat-


4

@FCBparasiempre Pamiętam jak Lechici nie przebierali w środkach by odebrać mu piłkę. Serio wtedy drżałem o jego zdrowie.

3

Podobno też Nagelsmann namawia Ter Stegena do zmiany barw klubowych. Jak mu sie to uda robimy zrzutkę na La Rambli i wysyłamy chłopu 1000 litrów Krombachera.

6

"Są w stanie zapłacić tyle ile żąda za niego Barcelona." Dobra-100 baniek za Ferrana i bierzecie Ter Stegena w pakiecie za 15 mln. I można dobić targu.

0

@Bogan Sponsor od zawsze psuje efekt :) Niestety takie czasy.Ale my tu narzekamy a co mają kibice TSV Hartberg powiedzieć :D :
https://www.footballkitarchive.com/pl/tsv-hartberg-2024-25-home-kit/271999

1

@norbi77 Dla mnie też no 1

1

@Bogan 2012/2013 2005/2006 1993/1994.

0

@xavi890 Gówniarza to se w rodzinie poszukej śpiku jedyn !

0

@bulo Proste-sprzedać Lewego,kupić Nuneza. Ja wierzę że ten chłopak jeszcze się odrodzi. W Liverpoolu go zaszczuli po paru nieudanych meczach i chłopak pod presją sie załamał.Wciąż ma gigantyczny potencjał i wierzę że będzie jeszcze w TOP 5-6 najlepszych 9-tek świata. Aczkolwiek negocjacje z Liverpoolem to jest jakaś paranoja bo rzucili by jakaś astronomiczną kwotą i nawet by pensa z ceny nie zeszli.Oni są jak psy ogrodnika-sami nie zjedzą a cudzemu nie dają...

3

@addept Miesiąc przed meczem odbędzie się turniej w cymbergaja wśród wszystkich posiadaczy karnetów.System pucharowy czyli przegrywający odpada.

1

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/najlepsza-xi-kolejki-ekstraklasy/351612
I proszę -wyśmiewany z początku Marian w 11-tce kolejki.

2

@Comentateiro Spadł w okolicach Lipska czyli na terenie byłego NRD. Czyli dobrze ;)

2

@D10SLEO Złoto-w punkt jak najbardziej.

0

@NerwowyFistaszek Nic -sam pijam :) Chodziło mi o to że ten kolor jest dla mnie mało wyrazisty,taki nijaki. Rzecz gustu,moja subiektywna opinia bo ja np. gustuję w wyrazistych kolorach-dla mnie the best stroje to były te z sezonu 201213.

3

Ambiwaletne mam odczucia. Zła nie jest tylko ten kolor jakiś taki wyblakły-jakby kolor i kontrast w telewizorze ustawić na 5 w skali do 100. Ogólnie nie wiem nawet jak go określić-kawa z mlekiem?

5

Książkowy karny Zagłębia -bomba w okno. @FCBparasiempre -Tego by nawet Sergio Goycochea w swoim prime na Italia 90 nie wyjął :)

1

@betonito Zabrał by go na wycieczkę na Wezuwiusz :) A wrócił bez niego.

0

@Hshdhrhdh A na "dzień dobry" z 2 ligą przegrali 1-wszy mecz z beniaminkiem :)

0

@BulaKGTzw. "Polska siła" :)

0

@Starrk Nie wiem czy mam dobre wiadomości ale w Australii ponoć -z tego co ja się orientuję-największe "zawężowienie" :) I zdecydowana większość to tzw."jadusy".

0

@gumaz Ortopeda-traumatolog.

0

@arsenallondyn0 Czytałem na meczykach,podobno wszystko dogadane między klubami i Jankiem, jutro testy medyczne.No ale też czekam na potwierdzenie od @FcPortoFan1999.

3

@Safrani Albo-"Chabry z poligonu" niech zanucą :)

2

@Frimpong Racja .U mnie-śląskie-od wczoraj w nocy leje deszcz tempem jednostajnie nieprzyspieszonym.Tzn. jak dla mnie najgorszy rodzaj deszczu-nie pada jakoś mocno ale non stop a temperatura teraz 16 stopni(odczuwalna 13). Jak mawia mój majster w pracy-"Niech to chudy byk wyr.cha"...

3

@FCBparasiempre Powiem Ci że na to liczyłem że to kiedyś opiszesz,aczkolwiek nie myślałem że tak szybko.Oczywiście znam te fakty-tyle że tylko z publikacji książkowych czy z internetu oraz z opowiadań -ale ile razy o tym czytam to się jakoś tak oczy pocą :) Dziękuję !

0

@Hshdhrhdh No chociaż tyle :)Ale Hiszpanki też miałem 1-kę wiec 2 mecze ogólnie nie weszły-a to zawsze łatwiej znieść niż 1 :) Jakieś zawrotne sumy tu w grę nie wchodziły ale 105 zł na czysto za postawione 4 zeta drogą nie chodzi...

1

@Bogan Niestety-straciłem zasięg :D

0

@Hshdhrhdh Ja miałem kuzwa goły remis...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?