Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lanosss No jakby się tak głębiej zastanowić to rzeczywiście tak.
0
@Lanosss Troche mam flaschbaacki z ojcem Neymara.Ciekawe czy obaj tatusiowie zdążyli się poznać.
0
@adamek20151 Dokładnie,na tym polega odpowiedzialność.
1
No i doczekaliśmy się :) Panowie @FCBparasiempre @FcPortoFan1999 @Safrani jak typujecie dziś? Ja tak:
Jaga-Termalica 2:0
Lech-Cracovia 1:0
1 liga
Śląsk-Wieczysta 0:0
ŁKS-Znicz 3:0
0
Dobra przecisnęli to. Można się rozejść.
4
@Bernard777 P.S. Tu filmik w załączeniu-
5
@VegetaPolska Kiedyś oglądałem filmik na YouTube o stewardesie która dosłownie 'spadla z nieba".Była to obywatelka byłej Jugosławii która przeżyła upadek z kilku tysięcy metrów bo wyleciała w czasie katastrofy przypięta do fotela.I To ten fotel plus to że spadła na gęsto zalesiony teren mimo olbrzymich urazów oraz to że dość szybko ją odnaleziono sprawiło że przeżyła.Jest to fakt autentyczny,jest o tym filmik na YouTube i nazywa się chyba właśnie"Stewardesa która spadła z nieba"
2
@FCBparasiempre Pamiętam jego zwycięskiego gola z meczu z Portugalią-wydawało mi się ze ta piłka 10 min. leci :D. Jeszcze jeden fakt utkwił mi w głowie z tego spotkania-na drugi dzień,a raczej w ten sam- mogłem nie iść do szkoły jako że to było parę dni przed wakacjami :D
2
@Safrani W żółtej-jak dobrze pamiętam-to chyba Citko Molinie z połówki za kołnierz wsadził w meczu z Atletico :) P.S. Jednak pamięć mnie zawiodła-biało-czerwona Bakoma :)
1
@PatrychoO Skąd tacy "ludzie" sie biorą...
1
@Walpiano Raków-Żilina to moim zdaniem takie minimalne 52:48 % na korzyść Rakowa.
0
@Eto'o9 R10 No obywatelstwo ma Szwedzkie ale pochodzi z Syrii.
0
@Arkon Myślę ze Hansi zrobiłby z obu pożytek i tak nimi rotował(pod warunkiem ze Baena przyjdzie) że wszystkim wyszłoby na dobre,a rotacje przy tak napiętym terminarzu są bardzo wskazane.
0
@Barcaa12 Wiem ale od przybytku głowa nie boli:) Trzeba wziąć pod uwagę że Olmo jest niestety szklany,a rotacji też będziemy potrzebować bo sezon długi.Z takimi Alavesami czy innym Oviedo śmiało mógłby wychodzić w podstawie i zbierać szlify w La liga.
0
@Eto'o9 R10 Ale Bardhji to nie Szwed tylko Syryjczyk:)
1
No to Breidablik moze się okazać nie do przejścia.Do przerwy "tylko" 4:0 a śmiało mogło być z 7...
1
@Arkon Gra jako ofensywny pomocnik.Dobra technika przegląd pola,dobre strzały z dystansu. Do Xaviego Simmonsa można go śmiało porównać.
2
@Kgorecki2500
Tu jest prawdziwy Hagrid :D
1
Dziwię się że my nie staraliśmy sie o niego. 40 baniek za takiego grajka to promocja jakich mało.
0
@wacha93 Po pierwsze jest cienki i przehajpowany,po drugie rzeczywiście jest półgłówkiem który przyjazni się do tego z youtubowym debilem.
0
@Frimpong Dwóch GOAT-ów.Oczywiście jeśli chodzi o fryzury.
0
Z tymi betonami z Liverpoolu to ani pensa nie utargujesz.
0
Nie lepiej by mu było wrócić do ojczyzny,iśc do Rijeki albo innego Hajduka i spokojnie pykać na emeryturze?
0
On jakiś taki czarniawy jakiś jest.Może po surykatce z Afryki ?
6
@draxidox Ja bym walił jak do kaczek gumowymi kulami.A najlepiej zaminował na szerokości 2 metrów na całej długości.Potem niech sobie skaczą,przechodzą. A najlepiej jeszcze specjalnie bym zostawił co 0,5 kilometra jakieś dziury w tym płocie.
4
2
@blakkudium Co oni zrobili z ta kasą zarobioną w LK? Pod stołem podzielone? Ale to już tradycja polskich klubów jak im trochę lepiej pójdzie w Europie-zamiast utrzymać kadrę i się wzmacniać to wyprzedaż jak w Black Friday.Fazy ligowej Ligi Mistrzów nie powąchamy przez najbliższe 30-40 lat.P.S. Oby projekt Widzewa i może Pogoni zmienił tą sytuację,oby te projekty wypaliły.
0
Dużo mu mogę wybaczyć -nawet to.Ale znajomość z youtuberowym klaunem i sped szol to już nie.
1
@Rastafarnianin Ogólnie to mało piłkarzy którzy większość kariery spędzają w jednym klubie. Kiedyś był właśnie del Piero,Totti,Zanetti czy Roy Keane. Na drugim biegunie największym piłkarskim "łazikiem" na tej planecie był chyba Ibrahimović :)
0
Szkoda tego Byno-Gitensa-że Chelsea ubiegła Barcę.