0

@Edoss Eric do rotacji za Kounde,Araujo prędzej czy pózniej odejdzie.

0

Za taki dresik 50 ojro styknie?

0

@Kgorecki2500 Czemu w Polsce tak nie można? A nie męczyć bułę przez 2 miesiące i jeszcze za byle co cię obleją...

1

Nadmiar stoperów? Wolne żarty. Mamy Inigo,Cubarsiego i Christensena do rotacji to gdzie ten nadmiar? Ja bym powiedział że raczej vacat bo powino być czterech stoperów na równym poziomie.

1

Powodzenia chłopaku. W Barcie nie miał szans się przebić ,nie ta skala talentu.

1

Pokazują mu wszyscy palcem drzwi ale jak to niemiec-albo jest richtig taki głupi albo udaje że tego nie widzi.Szkoda słów na niego.

1

@FcPortoFan1999 Ja tam jednak wolę tak :) Stare dobre czasy extraklasy-mam nadzieję że powrócą :)1:0 w Najstarszych Derbach Śląska z Ruchem.Mecz dla obu drużyn niezwykle prestiżowy-zachowując wszelkie proporcje takie śląskie El Clasico :)


0

@FcPortoFan1999 -To dobra zmiana? Zresztą jak Solorza odwołali to już jest dobra zmiana :)


0

@FcPortoFan1999 Dlaczego orzeł odpada ?:D Pytanie retoryczne :)

0

@Criss18Barca No to Girona jest pod nosem.

1

@RafiVeB Trudny wybór dałeś :D Całą noc będe rozkminiał xD

1

@blakkudium To nie jest ironia-ja na ich miejscu brałbym Darwina Nuneza. Myślę że chłop by się tam odrodził jak Feniks z popiołów.

1

@Culer9002 Ale nostalgię we mnie obudziłeś...Aż piwo sobie otworzę i przy okazji będzie się lepiej spało ;)

2

@blakkudium Taki piłkarski Haarlem Globtroters :) -nie wiem czy dobrze napisałem :D

0

@Popitek12 Rooney,Gattuso,Kompany.

0

@RoberDzik
Hiszpaniia:Atletico Madryt PL:Man.City
Francja : PSG
Niemcy : Borussia Dortmund
Włochy : Juventus
Ekstraklasa : Radomiak ;)


0

Widzę to tak-65 minuta schodzi Lewy,Marcus zajmuje pozycję 9-tki,Raphinia schodzi na lewe skrzydło a wchodzący za Lewego Fermin gra na OP.

1

@Strays77 Tak przypuszczałem :) Mam nadzieję że się dobrze bawiliście;) Pozdrawiam.

0

@D10SLEO Wyjaśnione.I koniec podsmiechujek z Mariana HUZY.

0

@Strays77 Co na to sąsiedzi:D


0

@Bernard777 Edit-Pogon 5-tke przyjęła.Wiec czołówka tabeli poprzedniego sezonu straciła 13 goli :)

1

@Antimadridista_WR To właśnie miałem napisać.On już w Warcie się wyróżniał a po przyjściu do Radomiaka wskoczył jeszcze poziom wyżej.Takze @FcPortoFan1999 to nie jest moja opinia tylko po tym meczu ale po dwóch solidnych sezonach w Extraklasie.

0

Jan Grzesik do kadry ? I to nie jest ironia.

5

Pogoń ,Lech i Jagiellonia przyjęły po 4 gole w tej kolejce :D

1

Coś czuję że Radomiak będzie czarnym koniem tej ligi. Jak kiedyś Szombierki Bytom w 1980 roku :)

1

@blakkudium Huja to w Radomiu na boisku biega aktualnie.

1

Liczę że po przerwie Marian Huja właduje po rożnym.

1

@FcPortoFan1999 No trochę tak,ale wtedy-2016 albo 2017 rok to był-to robił wiatr na skrzydle i umiał z dystansu huknąć z lewej nogi.

1

@Herato Chyba tak,też mi się tak wydaje.

1

@FcPortoFan1999 Dobry ten Szuprytowski u was.Nie chodzi o to że strzelił gola. Ja go pamiętam jeszcze z 2 ligi z Olimpii Elbląg jak kręcił obrońcami Polonii Bytom :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?