Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Edoss Eric do rotacji za Kounde,Araujo prędzej czy pózniej odejdzie.
0
Za taki dresik 50 ojro styknie?
0
@Kgorecki2500 Czemu w Polsce tak nie można? A nie męczyć bułę przez 2 miesiące i jeszcze za byle co cię obleją...
1
Nadmiar stoperów? Wolne żarty. Mamy Inigo,Cubarsiego i Christensena do rotacji to gdzie ten nadmiar? Ja bym powiedział że raczej vacat bo powino być czterech stoperów na równym poziomie.
1
Powodzenia chłopaku. W Barcie nie miał szans się przebić ,nie ta skala talentu.
1
Pokazują mu wszyscy palcem drzwi ale jak to niemiec-albo jest richtig taki głupi albo udaje że tego nie widzi.Szkoda słów na niego.
1
@FcPortoFan1999 Ja tam jednak wolę tak :) Stare dobre czasy extraklasy-mam nadzieję że powrócą :)1:0 w Najstarszych Derbach Śląska z Ruchem.Mecz dla obu drużyn niezwykle prestiżowy-zachowując wszelkie proporcje takie śląskie El Clasico :)
0
@FcPortoFan1999 -To dobra zmiana? Zresztą jak Solorza odwołali to już jest dobra zmiana :)
0
@FcPortoFan1999 Dlaczego orzeł odpada ?:D Pytanie retoryczne :)
0
@Criss18Barca No to Girona jest pod nosem.
1
@RafiVeB Trudny wybór dałeś :D Całą noc będe rozkminiał xD
1
@blakkudium To nie jest ironia-ja na ich miejscu brałbym Darwina Nuneza. Myślę że chłop by się tam odrodził jak Feniks z popiołów.
1
@Culer9002 Ale nostalgię we mnie obudziłeś...Aż piwo sobie otworzę i przy okazji będzie się lepiej spało ;)
2
@blakkudium Taki piłkarski Haarlem Globtroters :) -nie wiem czy dobrze napisałem :D
0
@Popitek12 Rooney,Gattuso,Kompany.
0
@RoberDzik
Hiszpaniia:Atletico Madryt PL:Man.City
Francja : PSG
Niemcy : Borussia Dortmund
Włochy : Juventus
Ekstraklasa : Radomiak ;)
0
Widzę to tak-65 minuta schodzi Lewy,Marcus zajmuje pozycję 9-tki,Raphinia schodzi na lewe skrzydło a wchodzący za Lewego Fermin gra na OP.
1
@Strays77 Tak przypuszczałem :) Mam nadzieję że się dobrze bawiliście;) Pozdrawiam.
0
@D10SLEO Wyjaśnione.I koniec podsmiechujek z Mariana HUZY.
0
@Strays77 Co na to sąsiedzi:D
0
@Bernard777 Edit-Pogon 5-tke przyjęła.Wiec czołówka tabeli poprzedniego sezonu straciła 13 goli :)
1
@Antimadridista_WR To właśnie miałem napisać.On już w Warcie się wyróżniał a po przyjściu do Radomiaka wskoczył jeszcze poziom wyżej.Takze @FcPortoFan1999 to nie jest moja opinia tylko po tym meczu ale po dwóch solidnych sezonach w Extraklasie.
0
Jan Grzesik do kadry ? I to nie jest ironia.
5
Pogoń ,Lech i Jagiellonia przyjęły po 4 gole w tej kolejce :D
1
Coś czuję że Radomiak będzie czarnym koniem tej ligi. Jak kiedyś Szombierki Bytom w 1980 roku :)
1
@blakkudium Huja to w Radomiu na boisku biega aktualnie.
1
Liczę że po przerwie Marian Huja właduje po rożnym.
1
@FcPortoFan1999 No trochę tak,ale wtedy-2016 albo 2017 rok to był-to robił wiatr na skrzydle i umiał z dystansu huknąć z lewej nogi.
1
@Herato Chyba tak,też mi się tak wydaje.
1
@FcPortoFan1999 Dobry ten Szuprytowski u was.Nie chodzi o to że strzelił gola. Ja go pamiętam jeszcze z 2 ligi z Olimpii Elbląg jak kręcił obrońcami Polonii Bytom :)