Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś mniejsza antypatia jest u mnie po stronie Bayernu bo w przypadku tych dwóch drużyn ciężko mówić o sympatii.
0
@sciahoo Ale z czym ? Z tymi skutkami picia na kacu w pracy? Nie. Widziałem już np. okno wstawione do góry nogami,piec kaflowy bez drzwiczek (same kafle dookoła) czy ściankę działową z cegieł postawioną na tzw."czekoladkę"-bez wiązania znaczy się.
0
@Frimpong Zależy od branży. Dajmy na to taka budowlanka-jak robisz na wysokości,rusztowaniu to zdecydowanie nie. Ale jak robisz coś z ziemi to dwa piwka nie zawadzą na 8 godzin. Oczywiście jak się nie jest wczorajszym. Bo na kacu dajmy na to w tzw."szewski poniedziałek" po zakrapianym grubo weekendzie to raczej polecam isotonic. Bo nawet po jednym piwie może byc tzw."cofka" i jesteś z powrotem w stanie wskazującym i można ścianę na błękit pomalować zamiast na zielono czy terakotę na ścianę położyć ;)
0
@Azazel_Pazuzu Barcoli w życiu PSG Barcelonie nie sprzeda ani żadnego zawodnika który ich jest.
0
@MsBarca Ten Yildiz to jak dla mnie mało szybki i zwrotny jak na skrzydłowego,za mało dynamiczny ogółem.
2
@hugz Wiem dlatego nie powinien publicznie faworyzować gracza swoje klubu w kwestii nagród przyznawanych przez UEFA. Nie deprecjonuję osiągnięć Dembele,rozegrał świetny sezon i jak dostanie ZP to jak najbardziej zasłużenie.Ale Khelafi w takim tonie nie powinien się wypowiadać bo to podpada pod faworyzację. A brak kar dla nich to osobny temat a raczej dramat...
27
To ze wy żadnej kary nie dostaliście od UEFA za szastanie pieniędzmi na lewo i prawo i nie obowiązuje was FFP to jest dopiero coś nie tak.
1
@Kamilos84 Przegrać z Niemkami 0:2 jako kompletny debiutant na Euro to nie wstyd.
0
@Kengo Nie no robi wrażenie.Ciekawe jak tam się wchodzi bo obczaiłem obrazek i żadnych schodów-wejścia tam się nie dopatrzyłem :)
4
@Bolton Jak Rodrygo przyjdzie zjem publicznie swoje buty na zlocie FC Barca.com.
7
Nie no to jest ku.wa jakiś spisek Tebasa,Bilbao i UEFY. W jeden dzień dwa ciosy nożem w plecy ? Co jutro? Yamal byl na dopingu w meczu z Espanyolem i zdyskwalifikoiwany na 2 lata bezwarunkowo a Barcelonie odbiorą mistrzowstwo?Garcia musi wrócić do Espanyolu ? Strach z łózka wstawać. Ale City i PSG nieruszalni a także MU co szastało kasą na prawo i lewo przez parę lat.MAFIA pod wodzą gangusa Ceferina.
4
I po co taka afera z tym Nico ? Nie tacy już nie chcieli u nas grać -np.Belingham wolał Real,Halaand,Rodri woleli City kiedyś Veron wolał United,Basler czy Elber wybrali Bayern a Pogba Juventus.Takze nie takie gwiazdy nie chciały grać w Barcelonie. Tak należy na to spojrzeć a tu lament o smarkacza. :D
2
@FCBparasiempre Może to juz kiedyś pisałem-sam mecz oglądałem,ale tak naprawdę nie wiedziałem o co toczy się gra i że ten mecz ma podwójne dno. Pamiętam za to że mój śp.Tata wraz z Wujkiem do nocy śpiewali upominani przez mamę i ciocię-co oczywiście nie dawało żadnych rezultatów-pod wpływem a na drugi dzień mieli replay a dla mnie byli tak uczynni że miałem na spacerze z nimi lody,słodycze,oranżady (Polo-Cokta i Quick -Cola lały sie litrami :D) na każde zawołanie :D
1
@Kaktusek Lookman na LS i Raschford do rotacji na skrzydło albo zmiennik Lewego przy wypożyczeniu z opcją wykupu.
1
@FCBparasiempre Spoko,tak na mój chłopski rozum to może o to chodzi.To szczegół,ciekawostka a artykuł jak zwykle prima sort. Miłego weekendu życzę.
0
@eMBeeR Dla nas to za niego zawsze tyle krzykną ile akurat nie mamy :)
0
A miało być tak pięknie...xD
1
@KondiCules Barcoli w życiu PSG Barcie nie sprzeda ani żadnego innego zawodnika który ich jest ;)
0
@eMBeeR Dobre wybory ale PSG w życiu nam Barcoli nie sprzeda. Ża żadne pieniądze których nie mamy a im są niepotrzebne :)
0
@misiek0318 Bardhji do rotacji na skrzydła.Nie jest najgorzej i piszę to calkiem poważnie.Ale nieubłagalne fakty są takie że Lewemu przydałby się zmiennik od 1-szej minuty w meczach z Oviedo czy innymi Alavesami. Wieku niestety nie oszukasz.
0
Czuję się zbrukany zachowaniem Nico W. xD
1
@Xaviball Podobno w ofercie przedłużenia kontraktu było :
1.Odmalowanie muralu
2.Zrobienie 2 nowych dla jego i dla brata
3.Znalezienie sprawcy wytłuczenia świateł w samochodzie Nico i publiczna chłosta dla jego na rynku w Bilbao
:D
0
@Kuczek Mural na 30-to piętrowcu-o ile takie są w Bilbao(nie znam topografii miasta) :)
0
@PatWhat Coś tam też słyszałem ale myślę że Flick by go ogarnął. Zresztą Milan to ostatnio też taki bardzo niestabilny i finansowo i przede wszystkim piłkarsko w ostatnim sezonie klub więc może dlatego narosła w nim frustracja i stąd takie zachowanie?
0
@PatWhat Odpowiedz jest tylko jedna-Rafael Leao.Wyceniany na 70 baniek czyli tylko 5 wiecej jak pierwotna klauzula Nico. Jak dla mnie Leao nawet lepszy-może trochę starszy ale bardziej ogarnięty i bardziej ukształtowany piłkarsko.
0
@Los_Dawidos Przecież to widać gołym okiem że o jest chamska zagrywka jego i Athletic z tym przedłużeniem kontraktu. To czemu przy okazji Athletic podwyższył mu klauzulę? Żeby go opchnąć do Bayernu za 130 mln a nie do Barcy za 65.A przy okazji Nico zarobi z 3-4 tyle razy co w Barcy.Proste i logiczne. Cfaniaki jakich mało.Zresztą-niech idzie nawet do Realu ,dla mnie ten chłopaczyna już przepadł. Nie ,nie dlatego ze nie chciał przyjść do Barcy-ale za to że przez dwa lata robił nas jawnie za ch.ja zwieńczywszy swe dzieło wraz ze swoim klubikiem tak perfidnym i chamskim numerem.
1
@Luccas O Leao bardziej.Ten też jest biały inaczej ale raczej trochę bardziej rozgarnięty niż cfaniak z Bilbao.
0
Drugi rok z rzędu nas ten smarkacz za nos wodzi.Niech trenuje picie piwa z 3-litrowego kufla i ćwiczy jodłowanie oraz wyśle do Monachium swoje wymiary żeby mu tyrolskie gacie uszyli.Będzie co roku za główną atrakcję na tym przaśnym octoberfest bo afroamerykanina jodłującego to tam chyba jeszcze nie widzieli.
4
@Herato Półfinał MŚ Niemcy -Włochy. 0:2? Wiem że Włochy win tylko nie pamiętam czy 2:0 czy 2:1 ?
6
Ja sie nie zdziwię jak niedługo na okładce Sport Bild będzie Nico w tyrolskich gaciach,w kapelusiku z piórkiem i z 2-litrowym kuflem piwa w ręce...