0

Nie rozumiem tego transferu,jak dla mnie bez sensu.Na co nam no nejm w dodatku po zerwaniu ACL. To nie Caritas.

0

Niech się z Neymarem też zakoliguje ,będzie mial pełny profil jako zmiennik Yamala.

0

@kejdzi Niech się z Neymarem też zakoleguje,wtedy jego status jako zmiennika Yamala będzie pełny.

1

@Katalończyk 99 Nie wiem,ale wiem że Neymar nie jest wzorem do naśladowania na pewno.Zwłaszcza jeśli chodzi o życie prywatne.

0

@Katalończyk 99 Ja mu nic nie każe tylko niech rozsądnie dobiera znajomych i będzie bardzo ostrożny w kontaktach z Neymarem.

1

@Filipem Pierwszy pracownik 3 RP sie odezwał co siedzi tu 24h na dobę.

1

Bardzo mi się nie podoba ta znajomość Neymara z Yamalem.Czuje się poważnie zaniepokojony o przyszłość młodego...

0

Co za mendy.Nie trawię ich o finału PK w 2015 jak taki długaj z Bilbao chciał bić Neymara za damski c.uj.

0

@Kris-Jakby babcia miała c.ja to by była dziadkiem...

0

@patrykzmc2000 No co za wieprze,to bogatym niemcom na raty a od Barcelony całość tylko. Co za perfidia,sram na ten klub,wszystkiego najgorszego życzę-Wpier.oli w LM,spadku z La Liga i katastrofy finansowej za tą hipokryzję.

0

@BorzyKrzys Olbrychski sam jest szpetny ale jest na tyle egocentryczny że w ogóle nie dopuszcza do siebie tego faktu.

0

@kamil295 A ja tęsknię za Chicago Bulls z czasów Jordana i Pippena. Teraz ta NBA to już nie to.

2

@Adran360 City wraca na właściwe tory. Oby zdetronizowali ten obrzydliwy Liverpool.

6

Nie podoba mi się komitywa Yamala z Neymarem

0

@Lucyffffer1922 Ma duży potencjał i umięjetności lecz nie zawsze to pokazuje na boisku.Ttroche chimeryczny ale ogólnie jeden z lepszych pomocników młodego pokolenia w extraklasie. Z drugiej strony nie za bardzo z kim ma w tym Zagłebiu grać by ten potencjał sie uwolnił na 100%. Myślę że w Lechu miałby okazję pokazać max swojego talentu.

0

@Encore Pewnie Salahowi dają jako benefis.

0

@DariaFCB Bo to jest ograniczenie swobody strzelającemu,który już nie może strzelić pod skaczącymi zawodnikami z muru. To działa jak powiększenie obrysu ciała przy zagraniu ręką. Po za tym komicznie to wygląda jak chłop się kładzie na ziemi i leży za murem jak rolka papy.

2

@Encore No dobry był z niego herbatnik :)

0

Te kładzenie się za murem przy wolnych powinno być zakazane,poyebane to jest.

0

Te tłumaczenie sędziego swojej decyzji po obejrzeniu powtórki z VAR-u całemu stadionowi idiotycznie wygląda. To się operetka albo kabaret robi a nie mecz piłki nożnej...

0

Ustari prawie górom :)

0

@wyrek No a jak ty chciałeś :D

4

Nie podoba mi sie ta znajomość,lepiej jakby się w ogóle nie zaczęła. Niech pogadają na messengerze,ok,ale spedzanie wakacji z Neymarem to nie jest dobra forma wypoczynku zwłaszcza pod kątem mentalnym.Jestem lekko zaniepokojony.

0

@marcin62 Ale co biletów wyłudził dla rodzinki na Euro 2012 to jego...

0

Ale że Juve 5:0 wygrało ? Gdzie ich legendarne 1:0? Czuję się zawiedziony ich postawą :D

1

@FcPortoFan1999 Chodziło mi o duo strachu-że kibice United mogli by dostać palpitacji serca gdy ta para stoperów będzie na boisku :)

1

Oszczał Die Roten ciepłym moczem. Nie chciał po prostu co pazdziernik robić z siebie pajaca i pozować do zdjęć w tyrolskich gaciach i kapelusiku z piórkiem :)

1

@FcPortoFan1999 Dla kibiców United tak :D

1

@Rifek Czegoś takiego nie było,całe te. :D

0

@Ronad10 Tebas to rak La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?