0

@FcPortoFan1999 Tak jak i "Wyborowa" :D

6

Sędzia skończył prawie minutę po doliczonym czasie a Mbappe mu na zegarek patrzy jak kieszonkowiec z dworca PKP w Katowicach :D Ale przesiąknął tym Madrytem...

0

@Cyzix Jak Real Madryt.TV. to nagłośni to będzie skomlenie o stronniczość polskiej tv :D

0

@Peniu Jedyny wyjątek to Lineker ale to było w tamtym wieku :)

0

@kanver_ Dobry żart tynfa wart :)

0

Chyba elwer jednak.

0

@VamoSBarca88 Ja też ale jak epicentrum jest tak conajmniej 20 km. ode mnie :D

1

@Derpowsky "Kręci ksiądz i białogłowa,co ukręci w mordę schowa" :D-Ferdynand Kiepski w odc. "Kicha kręcona"

0

Oyarzabal król asyst :)

0

Co z tym niby-transferem Brighta Ede do Chelsea za 11 mln ojro ? Legenda głosi że Chelsea dawała nawet 17 baniek ale Motor dalej nie chce się zgodzić :D


1

@DonCarletto Świetny sezon w Lyonie. Niedrogi,jeszcze młody.

0

Argeńtynska perła to jest Thiago Almada i nim trzeba się zainteresować.

0

@torondirn Wilfried Gnonto z Leeds.Taki Nico Wiliams w trochę tylko mniejszym wydaniu. https://www.transfermarkt.pl/wilfried-gnonto/profil/spieler/627626

0

Świetna wiadomość jak dla mnie.

3

A propos-czemu my o tego Almade nie zawalczymy?Z tego co widziałem to za drogi nie jest a pomoc De Jong-Pedri-Almada to by było złoto.

6

No to jutro "Powrót Króla" w prasie na całym świecie

0

Te warianty przepisu o spalonym są niekiedy mniej czytelne niż niektóre uchwały obrad okrągłego stołu 1989 roku...

1

Alexa Valle to ja bym nie sprzedawał do Como tylko zostawił jako alternatywę dla Balde. Bo w meczach z Interem mielibyśmy problem jakby w rewanżu nie wyskoczył jak diabeł z pudełka Gerald Martin. Zresztą suma summarum na koniec tego meczu i tak mieliśmy problem z nim związany,które ostatecznie zdecydował o stracie bramki 3 min do końca.

1

@Aragorn33 Ale gestykulować to dalej potrafi jak za najlepszych lat :)

0

Myślałem że na Alianz Arena jest zasuwany dach. To jak u Niemca deszcz taki to u mnie pewnie też w nocy poleje.

0

@Rifek Hybryda Croucha,Ibrahimovicia,Jana Kollera i Bierhoffa ;)

1

@FCBparasiempre Palermo i Riquelme to dla mnie tacy bohaterowie nieoczywiści,nie zawsze doceniani przez selekcjonerów "Albicelestes".

0

@PIWOSZ89 Mnie tam Raya nie przekonuje.Za niski jak na bramkarza a wyskoku jakiegoś potężnego nie ma. Nieraz wpuszczał fafrocle przez właśnie brak centymetrów.

1

@katalonczyk987 Prędzej Cristiano przestrzeli 3 karne tak jak Martin Palermo na Copa America w meczu z Kolumbią ;) W 1999 bodajże.

0

@Kazragore No Hasić robił wrażenie,bardzo dobry zawodnik jako 8-ka albo-10-tka a nawet na skrzydło.

0

@Encore No dla mnie też za prędko wjazd na szerokie wody. Niech by najpierw awansował z tym Como do Ligi Konferencji chociaż.

0

@Kazragore Lubię Cracovię i życzę jak najlepiej ale muszą znalezć najszybciej jak się da nastepcę Kallmana.

4

"Los Pericos dają za wygraną ws. odejścia bramkarza z klubu, ale nie chcą, żeby trafił do Barçy. " Padalce,chamy i psy ogrodnika w jednym.

1

@Bocheno1 Foch powyborczy.

0

Mamy noewgo szefa -witamy popapańców w POLSCE Gdziet trzeba Good morning a nie dzień dobry.trudno jakki elektat taki kraj trza spierdać stąd jak do Reichu za komuny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?