Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam :D Sezon 2026-27. Niestety Rambla nie czyta ukośników.
1
@Who_you_mam Serio myślę cchłopak się trochę pogubił,bo za dużo hejtu poszło na niego po kilku nieudanych meczach. Wierzę że się odbuduje i może jeszcze nie w przyszłym ale w sezonie 2627 będzie w top 7najlepszych 9-tek świata znów.
0
@Frimpong Jak oni chcą kupić Isaka,to może Nunez do nas-choćby na wypożyczenie z opcją wykupu,jako zastepca a pózniej następca dla Lewego?
1
Ponoć jutro startują Komercyjne Mistrzowstwa Świata,z udziałem drużyn mających najwięcej atencji u szejków arabskich.
0
@bart_azz Ja bym nawet Piast-Radomiak zobaczył :)
0
@FCB24 Pokazują gdzieś w tv bo wieki żużla nie oglądałem ?
0
Oglądam z nudów mecz urugwajskiej extraklasy. W meczu Chojniczanka-Świt Szczecin wczoraj był większy poziom,kultura gry i emocje.P.S.-i więcej ludzi na trybunach.
0
@Popitek12 Endrick lub Guler.
0
@qbsonFCBarca Z kaczej krwi? Czy się mylę?
0
@qbsonFCBarca Jak pierogi z mięsem to surówka ok wtedy ;)
0
@VegetaPolska I pani Helenki też :D
0
@Bernard777 Dzięki. Więc ten ranking to jednak naprawdę legenda. No to tym bardziej mnie interesuje jakimi kryteriami kierowano się w wyborze drużyn na KMŚ. Rzut monetą? Losowanie zwiniętych papierków z nazwami drużyn z kaszkietu? Czy może coś w rodzaju "Imperializm" ? :D Ta FIFA to jednak zgobniki pierońskie :D
1
Na jakiej stronie można znalezć ten legendarny klubowy ranking FIFA?
0
@Arden Szacunek dla chłopa który wkłada głowę w paszczę lwa. Ma myśli samobójcze czy jak ? Jeden już zszedł we wtorek na zawał na widok gry polskiej reprezentacji,a to był tylko kibic który zaledwie patrzył na ich grę...
1
Najeiększym sukcesem transferowym w tym oknie bedzie pozbycie się Fatiego. Nawet za 2-3 bańki niech go ktoś wezmie by zwolnił gigantyczną pensję.
0
Widzę że oni z tym Perisiciem to tak na serio...Ło matko i córko...
0
@MadafakinGuy Bardzo ładne pieski.
0
No i Wieczysta 3:1 niestety.Cała nadzieja w Chojniczance w ewentualnym finale baraży.
0
Ale fuks Wieczystej...Kalisz budzić sie !
1
@Kamiloza91 Niegłupi pomysł. Jestem za.
0
Mam nadzieje że KKS Kalisz dziś wyrzuci Wieczystą z baraży i w finale zagra z Chojniczanką o 1-szą ligę.
0
Psycha mu siadła bo ma chłopa na sumieniu co padaczki dostał od patrzenia na "czarującą" grę jego reprezentacji.
0
@damianex10 Zrobiłeś mi dzień :)
0
@MadafakinGuy Finlandii? :)
1
Przeżyłem wielu selekcjonerów od Piechniczka przez Lazarka i Strejlaua ale tak beznadziejnego typa i tak beznadziejnej gry polskiej reprezentacji to nie pamiętam. Chyba że to już demencja to wybaczcie.
0
@Ptasior Ale musi być to Finlandia.Na zdrowie :)
0
Disko polo górom.Michas nie poddaje się do dymisji.
0
@Walpiano To trochę ironia była bo może opatrznie to zrozumiałem jako atak słowny na Górnoślązaków.Do Lewego nic nie mam.Milego dnia wszystkim.
0
Nic się nie stało,Polacy nic się nie stało.Wypijmy za to po kielichu Finlandii.
1
@Sulimo Smacznego i wprost :)