0

Niedobrze.Wierze że Betis nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

1

Mistrz świata wyrównuje.

1

@Szlag Pamiętam jak zarywalem nocki grając Barcą Master League Mode na PS2.Rano w pracy neptyk ale warto było :)

2

@Encore Pan Piłkarz jednym słowem.

0

Abde robi tego Gusto jak juniora z przedmeczów B-klasy :)

0

@Who_you_mam Z 12-tu i każdy z obietnicą że będzie ważnym ogniwem w zespole :D

2

Bartra jaki szef.Miło.

1

@Faro "Manchester United nalega na kwotę 40M funtów" Nie nalega tylko naciąga na kwote 40M funtów.

1

@Faro On by był dalej tam szefem i nakrywał niekiedy czapką Belinghama albo takich placków jak Ceballos.

0

@Nightraider No z nimi to negocjace zawsze były ujowe. Wyliczeni co do grosza i żydki takie jak Bayern czy Liverpool,nawet 100 tysięcy euro nie popuszczą.

1

Jakoś mi ten Raschford średnio tu pasuje. Taki transfer na "macie i odwalcie się kibice,żeby nie było że my nic nie zrobili"...

1

@Gibbon_FCB "Jakby coraz mniej charakterystycznych piłkarzy było względem poprzedniej dekady." No w punkt. Ale wiek tez robi swoje-wiem to po sobie:)

0

Real z tymi transferami to jak Chelsea idzie. Będą mieli 50 zawodników w kadrze i każdy będzie miał obiecane że będzie ważnym ogniwem pierwszej drużyny :D

0

@Gacek5 Ponoć kierunek Mexyk.

1

@FCBparasiempre Świetnie że przypomniałeś tak zasłużony klub jak AKS Chorzów.Dzis już mało kto o tym klubie pamięta.Jeszcze na początku lat 90-tych ubiegłego wieku grali w śląskiej grupie III ligi.Mialem szczęście być na tym historycznym stadionie jako małolat na meczu z Ruchem Radzionków.Dzis na tym miejscu stoi Centrum Handlowe AKS-przynajmniej w taki sposób upamiętnili ten klub-z Carrefourem w roli głównej...A kontynuatorem tradycji AKS-u jest AKS Wyzwolenie Chorzów grające w klasie okręgowej.Super się czytało, pozdrawiam.

0

@Rifek Moim celem było uświadomić innym o jakich gamoniach są te dyskusje polityczne na piłkarskim portalu i jakie to tym bardziej bezsensowne bo nie ma po prostu o kim dyskutować,ujadać i się kłócić .

2

@Katalończyk 99 100 % racji,popieram w całej rozciągłośći. Jak się skończyła cisza wyborcza w tamtą niedziele o 21 to uciekałem stąd gdzie pieprz rośnie. Niech sie już ta polityczna szopka kończy bo którego debila wybiorą to mi bez różnicy.Jeden kradnie dziadkom mieszkania a potem opiekuje się nimi w domu starców,drugi z tęczową flagą po Warszawie lata (i nie tylko po W-wie.) a jakby był Pinokiem to jego nos przerósł by Mur Chiński po długości. Żenada.
#polskie ZOO

1

@Eto'o9 R10 Jak u nas byl Bravo w sezonie 14-15 to akurat nie było skały w bramce...

0

@Pedri16Future Wiem,ale lepiej dmuchać na zimne :D

2

@FcPortoFan1999Taka ciekawostka- z trenerem Noconiem-wtedy jeszcze jako zawodnikiem-mialem przyjemność zagrać kilka meczy w rezerwach Ruchu Radzionków jako 16-letni szczyl w katowickiej klasie okręgowej :) Byl wtedy po kontuzji i w rezerwach Ruchu dochodził do formy by wrócić do 1-szej drużyny.

0

@Tarnowitz Na grziby poszoł :D

0

Teraz to nam Osasuna może skoczyć tam gdzie nas może w d.pe pocałować.

0

No i Juventus doczłapał do LM..No cóż mówi się trudno.

1

Venezia musisz!!!

0

@Nazio_87 Mini uśmiech mini Polaka.

0

@Gibbon_FCB No to Roma chociaż ale nie Juventus

0

Brawo Venezia.Utrzymajcie chociaż remis żeby w LM grała Roma albo Lazio a nie ten okropny Juventus.

1

Na ESPN peany na cześć Lewego i odnotowanie że w 3 europejskich ligach i klubach gigantach ( BVB było na topie jak tam grał) zdobył 100+ goli :)

1

@margroo Raczej pęknięty. Na skorupie :D

0

@FcPortoFan1999 Gratuluję utrzymania po końcówce ostatniego meczu rodem z horroru :) A ten Flis był podobno bez klubu zimą ;) Jednym słowem happy end dla Ciebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?