0

@BorzyKrzys Bo to prawda.Ernest Wilimowski to najlepszy polski piłkarz w historii zaraz za Lubańskim,Polem, Trampiszem i legendarnym Edwardem Szymkowiakiem. A trolem nie jestem.Ogolnie w całej historii o sukcesach reprezentacji decydowali gracze z Górnego Śląska.Gornego nie Dolnego.

2

@escarabajo Dzięki za przypomnienie

1

Nic nie stało idymy spac Łagiewniki

7

Jesteśmy podzieleni xD Jasiu Bednarek kurwa mać :D

0

Łagiewniki to ciuliki

1

@Kozinho. Jesteśmy wolni możemy iść

5

Ściągać te szmaty i wypierdalać do chaty.

0

@FcPortoFan1999 Nadgodziny y słowo klucz

0

Co by nie mówić najdłuższy mecz w historii nowoczesnej Europy

0

@FcPortoFan1999 Rewelka normalnie xD

0

No i Probierz zbiera swoje żniwo na trybunach Zdrowia dla tego pana co zasłabł.

0

Lebry przez duże El

1

@Kapitan hawk Będzie bitka pewnie na trybunach :D

1

@Gibbon_FCB Jak dla mnie ostatnimi klasowymi 9-tkami w Niemczech to byli tacy piłkarze jak Rummenige,Voller czy Klinsman albo Karl-Heinz Riedle. Potem przeciętność tylko widzę bo ani Bierhoff ani Klose czy tym bardziej Gomez to nie byli napastnicy klasą dorównującym wyżej wymienionym.

0

No to"Allez les Bleus!" i można się rozejść :D

0

Mats jaki szef teraz :)

0

Hernandezowi się tryb"damski boxer" włączył.

5

Niemcy w tarapatach jak na plaży Omaha w 1944.

1

@LambiPL Może tak być :)

1

Lubię Nagelsmanna ale tego wąsa móglby zgolić.Postarza go o jakieś 25 lat lekko.Ma 38 lat a wygląda z tym wąsem na ponad 60-siąt.

0

@FcPortoFan1999 To zupełnie tak jak w 1940. Pamiętam jak dziś :D

1

Na zbliżeniach z trybun pokazujących niemieckich kibiców-sami rodowici Niemcy,wysocy blondyni o niebieskich oczach,typowo aryjska uroda :D

1

@DTMisTheBest No tak było. Górny Śląsk był kiedyś dla Polski tak jak mniej więcej Katalonia do Hiszpanii teraz. Napisza po naszymu-wongiel sie skończył to Warszawa i rząd narzigali na Górny Ślonsk. Pyrsk,pozdrawiom ;)

2

@RoberDzik Od 13-tej tak jak w "złotych" latach komuny najlepiej. A pózniej zdziwko że meliny rosną jak grzyby po deszczu. Co z tego że za komuny była prohibicja co do godzin sprzedaży alkoholu. Szło się blok dalej i po"zapukaniu" odpowiedniego kodu wybór był lepszy jak w sklepie-oczywiście za odpowiednio wieksza cenę. No ale cóż-coś za coś :) Teraz to też nic nie zmieni. A wtedy na melinach szło kupić dobrą wódkę a teraz jakieś czeskie gó.no za parę złotych którym się ludzie zatruwają tylko..

3

@BorzyKrzys To jest skurwysy.stwo. Ten rabunkowy proceder zaczął się już od likwidacji pojemnośći 250 ml. Za tą samą cenę skurwy.syny zmniejszyli dawkę do 200 ml. A setki smakowe?! To zgierowany kompot ma więcej woltażu a płacisz jak za zboże za mniejszą pojemność. To było bardzo wygodne np. w plenerze,taki rodzaj piersiówki. Szkoda gadać,wszystko jest dla ludzi a menelami i alkoholikami to się powinni osobno zająć a nie że potem odbija się to na normalnych ludziach.Którzy od wielkiego dzwona chcą w plenerze wygodnie i niepostrzeżenie wychyilić łyk smakowego gatunkowego alkocholu dla poprawy humoru w pięknych okolicznościach przyrody.

0

@norbi77 Iskra Stolec z kanału Kartofliska ? :)

1

@directedbyfcb xD złoto komentarz :D

1

Lewandowski był dziś widziany w chorzowskim barze Aramis koło 17-tej, w stanie mocno wskazującym na spożycie alkoholu. To mój kierownik z roboty tak zaczynał weekend ale pomyślałem że warto o tym tu napomknąć.

1

@szela1899 Myślę ze chciałby jeszcze zagrać na MŚ 2026. Po nich-jeśli Polska awansuje oczywiście-na 99,99 % zakończy karierę w reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?