0

@FcPortoFan1999 Karny dla Warty niestety...

3

@Kapitan hawk Masz rację,bardzo niesympatyczny naród noszący głowy w chmurach.Do tego tak jak napisałeś-egocentrycy,psychole,narcyzi i cholerycy.

1

Ciekawe czy Barca utrzyma 4 punkty przewagi nad Realem.

0

Karny :) znaki 1:0 :)

0

@FcPortoFan1999 Niepotrzebny ten faul drugi(pierwszego nie widziałem) Będą mieli ciężko strasznie.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń niestety w 10-tkę...

0

@Eklerek W każdym bądz razie-będzie ciekawie ;)

1

Mam nadzieją że Lazio z "naszym" Pedro skorzysta na potknięciach Juventusu i Romy i awansuje do LM :)

0

@Stinger_ Cieżki wybór,między dżumą a cholerą. Jeden kradnie dziadkom mieszkania,drugi z tęczową flagą po Warszawie lata. Parodyści.Najgorsi kandydaci w XXI wieku a nawet w historii postkomunistycznej Polski. To już Stan Tymiński był bardziej adekwatnym kandydatem jaki ci dwaj do kupy wzięci.

2

Lech zacznie eliminacje LM od 2-giej rundy tak jak Jaga rok temu?

2

Arminia i tak napisała piekną historię w Deutche Pokal,podobnie jak przed rokiem Saarbrucken czy Kaiserslautern.

0

@FcPortoFan1999 Może tak lubią :D

0

To dobrze czy zle? :D Pytanie retoryczne :)

1

@Lionel_Messi10 Po operacji wyrostka robaczkowego grillem się zajada? Nie wiem czy to rozsądne. Chyba że robi tylko za kucharza.

4

Leganes 2:0. W przypadku spadku Espanyolu klauzula odstępnego Joana Garcii maleje z 25 do 15 mln :)

0

@FcPortoFan1999 Stara pilłarska prawda ;)

0

2-ga bramka dla Rakowa to szczyt kurtuazji obrony Widzewa.

1

@Frimpong No ty masz pewne miejsce na prawej obronie :D

0

Polski RB Liipsk czyli Wieczysta zaś remis:) Oby przepadli w barażach a awansowało Podbeskidzie albo KKS Kalisz.

1

@Lionel_Messi10 To za parę lat będziemy mieć trenerski tryplet,który zdobył z Barcą tryplety-Guardiola,Luis Enriqe i Beletti ;)

1

@barcelonaLM Coś na pewno,to jest pewnik.Nie był by sobą jakby czegoś nie od.ebał,zwłaszcza że to ostatnia kolejka a on uwielbia być w centrum uwagi.Obstawiam że tak ze dwa razy będzie mądrzejszy od VAR-U.

4

Ponoć Wirtz blisko Liverpoolu. Mc Alister-Szoboszlai-Wirtz. W odwodzie Curtis Jones i Gravenberch. Swietną pomoc będzie mieć Liverpool.

0

No i na razie wszystko spoko,tylko Jagi troche szkoda.

3

Szkoda lagi Ishaka. ale rzut wolny rozegrany pomysłowo i z polotem.

10

Brawo Lech ! Tylko nie spierdol.cie tego.

3

Nie ma gola dla Rakowa :) Kuzyn Halaanda ręka.

1

@FCBparasiempre Dokładnie-takie historie wymagają głębszej analizy i zagłębienia się w nie. Dla mnie super napisane bo o to chodzi a nie żeby to przeczytać jak "pasek" na TVN 24 :)

0

@FcPortoFan1999 Sam jesteś fatalny :D P.S.Moze dziś coś ustrzeli że Stala ? :) To by było spektakularne pożegnanie,jego gol i zwycięstwo Legii 1:0 :)

2

Dzień dobry wszystkim i miłego dnia oraz udanego weekendu.Przypominam że dziś ostatnia kolejka extraklasy w ktorej nastąpi pożegnanie legendy Legii i samej ligi Michała Kucharczyka:) Co by nie mówić ponad 300 występów w Extraklasie i kilkadziesiąt goli zasługuje na szacunek i godne rozstanie z Legią które mu zapewnili. Szacunek raz jeszcze dla Michała i samej Legii za piękny gest.

0

Przecież na Rodrygo to szans nie ma-nawet jakby była kasa to by nie przyszedł,Real by go nie puścił do Barcy a po pierwsze kibice by go raczej nie chcieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?