Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Karny dla Warty niestety...
3
@Kapitan hawk Masz rację,bardzo niesympatyczny naród noszący głowy w chmurach.Do tego tak jak napisałeś-egocentrycy,psychole,narcyzi i cholerycy.
1
Ciekawe czy Barca utrzyma 4 punkty przewagi nad Realem.
0
Karny :) znaki 1:0 :)
0
@FcPortoFan1999 Niepotrzebny ten faul drugi(pierwszego nie widziałem) Będą mieli ciężko strasznie.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń niestety w 10-tkę...
0
@Eklerek W każdym bądz razie-będzie ciekawie ;)
1
Mam nadzieją że Lazio z "naszym" Pedro skorzysta na potknięciach Juventusu i Romy i awansuje do LM :)
0
@Stinger_ Cieżki wybór,między dżumą a cholerą. Jeden kradnie dziadkom mieszkania,drugi z tęczową flagą po Warszawie lata. Parodyści.Najgorsi kandydaci w XXI wieku a nawet w historii postkomunistycznej Polski. To już Stan Tymiński był bardziej adekwatnym kandydatem jaki ci dwaj do kupy wzięci.
2
Lech zacznie eliminacje LM od 2-giej rundy tak jak Jaga rok temu?
2
Arminia i tak napisała piekną historię w Deutche Pokal,podobnie jak przed rokiem Saarbrucken czy Kaiserslautern.
0
@FcPortoFan1999 Może tak lubią :D
0
To dobrze czy zle? :D Pytanie retoryczne :)
1
@Lionel_Messi10 Po operacji wyrostka robaczkowego grillem się zajada? Nie wiem czy to rozsądne. Chyba że robi tylko za kucharza.
4
Leganes 2:0. W przypadku spadku Espanyolu klauzula odstępnego Joana Garcii maleje z 25 do 15 mln :)
0
@FcPortoFan1999 Stara pilłarska prawda ;)
0
2-ga bramka dla Rakowa to szczyt kurtuazji obrony Widzewa.
1
@Frimpong No ty masz pewne miejsce na prawej obronie :D
0
Polski RB Liipsk czyli Wieczysta zaś remis:) Oby przepadli w barażach a awansowało Podbeskidzie albo KKS Kalisz.
1
@Lionel_Messi10 To za parę lat będziemy mieć trenerski tryplet,który zdobył z Barcą tryplety-Guardiola,Luis Enriqe i Beletti ;)
1
@barcelonaLM Coś na pewno,to jest pewnik.Nie był by sobą jakby czegoś nie od.ebał,zwłaszcza że to ostatnia kolejka a on uwielbia być w centrum uwagi.Obstawiam że tak ze dwa razy będzie mądrzejszy od VAR-U.
4
Ponoć Wirtz blisko Liverpoolu. Mc Alister-Szoboszlai-Wirtz. W odwodzie Curtis Jones i Gravenberch. Swietną pomoc będzie mieć Liverpool.
0
No i na razie wszystko spoko,tylko Jagi troche szkoda.
3
Szkoda lagi Ishaka. ale rzut wolny rozegrany pomysłowo i z polotem.
10
Brawo Lech ! Tylko nie spierdol.cie tego.
3
Nie ma gola dla Rakowa :) Kuzyn Halaanda ręka.
1
@FCBparasiempre Dokładnie-takie historie wymagają głębszej analizy i zagłębienia się w nie. Dla mnie super napisane bo o to chodzi a nie żeby to przeczytać jak "pasek" na TVN 24 :)
0
@FcPortoFan1999 Sam jesteś fatalny :D P.S.Moze dziś coś ustrzeli że Stala ? :) To by było spektakularne pożegnanie,jego gol i zwycięstwo Legii 1:0 :)
2
Dzień dobry wszystkim i miłego dnia oraz udanego weekendu.Przypominam że dziś ostatnia kolejka extraklasy w ktorej nastąpi pożegnanie legendy Legii i samej ligi Michała Kucharczyka:) Co by nie mówić ponad 300 występów w Extraklasie i kilkadziesiąt goli zasługuje na szacunek i godne rozstanie z Legią które mu zapewnili. Szacunek raz jeszcze dla Michała i samej Legii za piękny gest.
0
Przecież na Rodrygo to szans nie ma-nawet jakby była kasa to by nie przyszedł,Real by go nie puścił do Barcy a po pierwsze kibice by go raczej nie chcieli.