Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Daję tej bramce ocenę 11na 10 :)
0
@JordiAlbion Nie,to mistrzowie remisów ex equo z Piastem Gliwice :D
1
@Eklerek Golazzo palce lizać.
5
Mam nadzieję że City powoli wraca na właściwe tory i w przyszłym sezonie znów zdominuje PL.
1
@kanver_ W punkt,zrobiłeś mi wieczór :D
0
@CurryTheGoat30 Huja będzie mieć do gadki w extraklasie.
3
Te prostaki z Bilbao zachowują się wobec Nico jak właściciele ziemscy bijący się o chłopa pańszczyznianego.
0
@JordiAlbion Rozumiem ironię :) Niemniej grając dalej w Monaco nigdy nie wszedł by na taki poziom na jakim jest.
3
@blakkudium Chłop któremu klub przez lata płacił miliony euro rocznie i dzięki któremu jest tym kim jest wytacza mu proces o nękanie...To jest ku.wa chore...
0
@Arekvip Z ust mi to pan wyjąłeś :)
2
@Herato John Terry ?
0
@norbi77 Dodał bym tu jeszcze Bayern Monachium.
3
@FCBparasiempre Tego nie pamiętam,Vitora Baię jak najbardziej.Przy okazji przypomnieli mi się Bonano i Rustu :D
1
@PatrychoO Ok nie do końca zrozumiałem kontekst ;) To niech strzeli Espanyolowi dublet w 89 i 94 minucie przy stanie 0:1 a Garcia niech w 96 min. niech obroni karnego :)
2
@kubix05 Na komunię podobny dostałem-z melodyjkami,stoperem,kalkulatorem i jeszcze paroma innymi bajerami.Wtedy to było jak dziś najnowszy Android :)
1
@macio_944 I Bardhji strzelający FC Kopenhaga w fazie ligowej Champions League :)
1
@wojopancer Piękny wąż,pod ochroną. Miałem okazję widzieć go w Bieszczadach z bliska przez moment.
8
@fenix1983 Dokładnie ,dużo racji ma Nolito. Zachowanie Yamala i jego znajomości są ostatnio trochę nazbyt ekstrawaganckie. Oby mu sodówa do głowy nie uderzyła i nie brał przykładu z Neymara w życiu prywatnym i jego niektórych zachowań na boisku. Większość tu przyklaskuje Yamalowi bo młody ,bo to,bo tamto. A na Dembele wylewali kubeł pomyj jak chłopak grzecznie w domu grał w Fortnite...
0
@Arekvip @FcPortoFan1999 Ja myślę że bardziej Porto. I pomoc Eustaqio-Rodrigo Mora-Torre to by był potwór w lidze portugalskiej.
1
@FCBparasiempre Podziękował,zabieram się za czytanie :)
0
Czyżby rozpoczynała się weryfikacja"potężnego"Bayernu na KMŚ ? :D
1
@FCBparasiempre O dobrze że przypomniałeś o Ce-Ce-jak go zdrobniale-choć może nie do końca adekwatnie nazywałem czyli Claudio Caniggi :) To było-oprócz Diego oczywiście-światełko w tunelu na MŚ Italia 90. I jeszcze niesamowity Sergio Goycoachea w bramce. Jak ci się chce możesz przesłać komentarz o nim (Caniggi) za co z góry dziękuję :)
0
@Barcaa12 Plaża w Łazach,poznaję :D
2
@FCBparasiempre Riqelme i Martin Palermo to dla mnie jedne z najbarwniejszych postaci argeńtyńskiego futbolu,które-jak dla mnie-nie wykorzystały nawet w 60-70-ciu % swojego potencjału jeśli chodzi o całokształt kariery. Można by tu jeszcze dorzucić -choć niekoniecznie-Juana Verona.Ale i tak w.w. trójkę kochałem i szanowałem.To byli dla mnie idole.
0
@mkord Niech grają w styczniu np. w Turcji.I tak tam jezdżą na obozy przed sezonem więc będzie 2 w 1-ym.
1
@4drian0 Zakładając że Benfica przegra tylko jedną bramką,Boca musi wygrać róznicą 6-ciu by awansować.
0
@damianex10 Ja używam adblocka z Opery i też daje radę. 1-2 razy na dzień pożebrze o jego wyłączenie ,trzeba zobaczyć 5 sek. reklamy z początku filmiku ale potem już spokój i leci bez reklam przez długi czas.
1
@FcPortoFan1999 Lepiej się tego ująć nie dało.
0
2025-26? No to się dowiemy za rok :D
0
A ja tam tęsknię za Undiano Mallenco :D