1

@wojopancer MŚ Italia 90 i gol dla Argentyny w finale z RFN. Ciekawe czy by utrzymali mimo gry w 9-tkę.

1

@FCBparasiempre Nie pamiętam tego-poza powtórkami-ale z tego co wiem remis też nam nie dawał awansu do finału ,tylko zwycięstwo.Czy się mylę?RFN chyba lepszy bilans bramkowy mieli z tego co kojarzę.

0

@kubix05 Dzięki za odpowiedz.Lubię tenis ale z wiedzą-zwłaszcza o starszych latach -to tak średnio u mnie :)

2

@blakkudium Pamiętam go jeszcze z Rapidu Wiedeń. Bardzo dobry skrzydłowy.

0

@kubix05 Spotkali sie kiedyś razem naprzeciwko siebie? Tzn Borg z Agasim na korcie?

0

@Michu94 Wiem że to ma najmniejsze znaczenie w tej tragedii,ale czy jego brat też był piłkarzem lub był związany w jakiś sposób z futbolem?

0

@SenseiFCB To jest jakaś masakra dziś.Najpierw Jota,potem japoński skoczek który wypadł z okna,teraz ten młody chłopak z AP Legii i-zginęła jego siostra-który oby przeżył i wrócił do zdrowia.Jakiś czarny dzień dzisiaj...

12

Ale rakowisko na meczyki pl. Tak się pseudodziennikarzyny pogrążyli w żałobie że monetyzują już siódmy czy ósmy clickbajtowy artykuł o śmierci Diogo Joty.Żenada to mało powiedziane.Wszystko dla kliknięć.Tfu !

1

@Walpiano W PES 12 dobry był z niego herbatnik.Przeważnie kupowałem w trybie kariery :)

1

@Hosh Szkoda że z tym Ebosse nie przedłużyli chociażby wypożyczenia.Mieli by super parę stoperów.

0

@Kwiatek67 Piłby co roku na przełomie września i pazdziernika piwo z 2-litrowego kufla na oktoberfest i jodłował w tyrolskich gaciach i kapelusiku z piórkiem :)

1

@Michu94 Jasny gwint...Niech spoczywa w spokoju i wyrazy współczucia dla rodziny :(

1

@Safrani Ja uwielbiam garmażerkę ,szczerze-właśnie flaki,bigos,fasolka po bretońsku itp. Nie deprecjonuję kebaba ,pizzy czy hamburgerów-też jadam-ale jak mam wybór to zdecydowanie ten asortyment :)

2

@Hshdhrhdh Flaki po zamojsku :)

0

@fc20barca Ja mam od 13:30 tak mniej więcej okna na słońce.Wszystkie. A nad sobą płaski dach papowy( 3 piętro).Są żaluzje i wentylatory w pokojach ale niewiele to pomaga jak chodzi o temperaturę w mieszkaniu.Ale szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się trochę przez tyle lat a druga sprawa że wolę się pocić niż choć trochę zmarznąć :)Pozdrawiam również :)

0

@Adran360 I dobrze bo David za niskorosły jak na 9-tkę. Tu potrzeba chłopa co powalczy w powietrzu i będzie bramki z dyńki ładował i po stałych fragmentach.Ja niestety pamiętam jeszcze czasy jak o górne piłki po rzutach rożnych czy wolnych w niektórych meczach musiał walczyć samotnie mający 1.70 cm wzrostu Mascherano...

1

@Lanosss Bogatemu to się i byk ocieli...

2

@FcPortoFan1999 Właśnie Marian Huja pomógł :D

2

@FcPortoFan1999 W życiu panie nie kibicowałbym klubowi w którym gra CR7 nawet kosztem kibicowania Messsiemu. Moja niechęć do CR7 jest dużo bardziej potężna niż miłość do Messiego :)

0

Czemu Raków szlajał się po Sosnowcu i Bielsku jak pod nosem mają stadion Włókniarza który mógłby spełniać wymogi gry w europejskich pucharach?

2

@Kgorecki2500 Oby Śląsk zlał tych nieudaczników bez honoru i ambicji,najlepiej tak z 5-6 :0.

1

@Azazel_Pazuzu Przecież koszulki z sezonu 12-13 były zajefajne. Zwłaszcza te w barwach seynery.

1

@Walpiano Więcej po Boca się spodziewałem,ale zawiedli kompletnie.

1

@kacperFCB_ Choćby ta klauzula którą-mamma mia żąda już a nie prosi-jego "pan" agent.Po za tym na boisku jest często samolubny jak i Yamal i irytuje machaniem łapami.Oba to takie Neymary v 2.0. Więc się nie dziwię że Lamine obrał sobie za koleżkę brazilca bo ciągnie swój do swego. Oby nie skończył tylko jak ten brazylijski paralityk.

0

@Bajson To było chwilowe zawirowanie które się dobrze skończyło w co ani przez chwile nie wątpiłem.

0

Dobrze bo niskorosłych na 9-tke nam nie potrzeba.Przydałby się ktoś pokroju Bierhoffa czy Jana Kollera kiedyś.

3

Brać go.Jest jaki jest ale przynajmniej fochów nie stawia jak śpik z Bilbao któremu sie w d.pie poprzewracało.

0

@Hadim Rafael Leao.

0

@Tridente2015 Teraz jest ignorantem śmiąc wątpić w kompetencje takiego klubu jak Barcelona.

0

@Iniesta19820815 Rafael Leao. Może troszkę starszy ale moim zdaniem bardziej z pożytkiem dla drużyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?