Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wojopancer MŚ Italia 90 i gol dla Argentyny w finale z RFN. Ciekawe czy by utrzymali mimo gry w 9-tkę.
1
@FCBparasiempre Nie pamiętam tego-poza powtórkami-ale z tego co wiem remis też nam nie dawał awansu do finału ,tylko zwycięstwo.Czy się mylę?RFN chyba lepszy bilans bramkowy mieli z tego co kojarzę.
0
@kubix05 Dzięki za odpowiedz.Lubię tenis ale z wiedzą-zwłaszcza o starszych latach -to tak średnio u mnie :)
2
@blakkudium Pamiętam go jeszcze z Rapidu Wiedeń. Bardzo dobry skrzydłowy.
0
@kubix05 Spotkali sie kiedyś razem naprzeciwko siebie? Tzn Borg z Agasim na korcie?
0
@Michu94 Wiem że to ma najmniejsze znaczenie w tej tragedii,ale czy jego brat też był piłkarzem lub był związany w jakiś sposób z futbolem?
0
@SenseiFCB To jest jakaś masakra dziś.Najpierw Jota,potem japoński skoczek który wypadł z okna,teraz ten młody chłopak z AP Legii i-zginęła jego siostra-który oby przeżył i wrócił do zdrowia.Jakiś czarny dzień dzisiaj...
12
Ale rakowisko na meczyki pl. Tak się pseudodziennikarzyny pogrążyli w żałobie że monetyzują już siódmy czy ósmy clickbajtowy artykuł o śmierci Diogo Joty.Żenada to mało powiedziane.Wszystko dla kliknięć.Tfu !
1
@Walpiano W PES 12 dobry był z niego herbatnik.Przeważnie kupowałem w trybie kariery :)
1
@Hosh Szkoda że z tym Ebosse nie przedłużyli chociażby wypożyczenia.Mieli by super parę stoperów.
0
@Kwiatek67 Piłby co roku na przełomie września i pazdziernika piwo z 2-litrowego kufla na oktoberfest i jodłował w tyrolskich gaciach i kapelusiku z piórkiem :)
1
@Michu94 Jasny gwint...Niech spoczywa w spokoju i wyrazy współczucia dla rodziny :(
1
@Safrani Ja uwielbiam garmażerkę ,szczerze-właśnie flaki,bigos,fasolka po bretońsku itp. Nie deprecjonuję kebaba ,pizzy czy hamburgerów-też jadam-ale jak mam wybór to zdecydowanie ten asortyment :)
2
@Hshdhrhdh Flaki po zamojsku :)
0
@fc20barca Ja mam od 13:30 tak mniej więcej okna na słońce.Wszystkie. A nad sobą płaski dach papowy( 3 piętro).Są żaluzje i wentylatory w pokojach ale niewiele to pomaga jak chodzi o temperaturę w mieszkaniu.Ale szczerze mówiąc przyzwyczaiłem się trochę przez tyle lat a druga sprawa że wolę się pocić niż choć trochę zmarznąć :)Pozdrawiam również :)
0
@Adran360 I dobrze bo David za niskorosły jak na 9-tkę. Tu potrzeba chłopa co powalczy w powietrzu i będzie bramki z dyńki ładował i po stałych fragmentach.Ja niestety pamiętam jeszcze czasy jak o górne piłki po rzutach rożnych czy wolnych w niektórych meczach musiał walczyć samotnie mający 1.70 cm wzrostu Mascherano...
1
@Lanosss Bogatemu to się i byk ocieli...
2
@FcPortoFan1999 Właśnie Marian Huja pomógł :D
2
@FcPortoFan1999 W życiu panie nie kibicowałbym klubowi w którym gra CR7 nawet kosztem kibicowania Messsiemu. Moja niechęć do CR7 jest dużo bardziej potężna niż miłość do Messiego :)
0
Czemu Raków szlajał się po Sosnowcu i Bielsku jak pod nosem mają stadion Włókniarza który mógłby spełniać wymogi gry w europejskich pucharach?
2
@Kgorecki2500 Oby Śląsk zlał tych nieudaczników bez honoru i ambicji,najlepiej tak z 5-6 :0.
1
@Azazel_Pazuzu Przecież koszulki z sezonu 12-13 były zajefajne. Zwłaszcza te w barwach seynery.
1
@Walpiano Więcej po Boca się spodziewałem,ale zawiedli kompletnie.
1
@kacperFCB_ Choćby ta klauzula którą-mamma mia żąda już a nie prosi-jego "pan" agent.Po za tym na boisku jest często samolubny jak i Yamal i irytuje machaniem łapami.Oba to takie Neymary v 2.0. Więc się nie dziwię że Lamine obrał sobie za koleżkę brazilca bo ciągnie swój do swego. Oby nie skończył tylko jak ten brazylijski paralityk.
0
@Bajson To było chwilowe zawirowanie które się dobrze skończyło w co ani przez chwile nie wątpiłem.
0
Dobrze bo niskorosłych na 9-tke nam nie potrzeba.Przydałby się ktoś pokroju Bierhoffa czy Jana Kollera kiedyś.
3
Brać go.Jest jaki jest ale przynajmniej fochów nie stawia jak śpik z Bilbao któremu sie w d.pie poprzewracało.
0
@Hadim Rafael Leao.
0
@Tridente2015 Teraz jest ignorantem śmiąc wątpić w kompetencje takiego klubu jak Barcelona.
0
@Iniesta19820815 Rafael Leao. Może troszkę starszy ale moim zdaniem bardziej z pożytkiem dla drużyny.