1

@FCBparasiempre Pamiętam go. To był świetny pomocnik. I stara dobra Gieksa-on,Jojko w bramce,Piekarczyk jako szef obrony a w ataku trio-Furtok.Kubisztal,Koniarek. Grali wtedy chyba najbardziej ofensywnie w Polsce.

0

@PerroHerro Trochę starszy jestem od niego. Między słupkami też trochę czasu spędziłem.Oczywiście nie w tak wielkim klubie jak Barca ale 3-cia liga to nie w kij dmuchał więc chyba coś tam jednak wiem...

0

Za butny jest. Powinen odejść z podniesioną głową jako były już kapitan a nie stroić fochy jak baba w ciąży.


0

zeb y tak nie skonczył pozdrawiam tulipan :D

0

Niech się dali bawi- pozytek taki sam :D

0

@Eklerek I kto pojechał na wakacje? :D

0

Novak wraca,jakiś Minotaur nie będzie podskakiwać do szefa :)

1

@FCBparasiempre Zawsze marzyłem o Batigolu w Barcelonie :)

0

@Walpiano Dobra na pogrzeby w upalne dni :D

2

@Safrani Nie ale Widzew szanuję. Chciałbym by obecny projekt im wypalił.

1

@Safrani Manita już :D P.S. nie 6:0 xD

1

@FcPortoFan1999 Dzięki.

0

@FcPortoFan1999 Masz jakiś link do tego? Wiem z Flashscore że grają 4x30 min.

0

@FcPortoFan1999 O której grają?

0

To nic nie da. Do niego mówic to jak grochem o ścianę.

0

@Kubsoleon Dokładnie.Dzięki za przypomnienie.

2

No to pozamiatane. PSG wykartkowane dziś więc grunt pod finał przygotowany.

3

@Adran360 Mało. To nowy Emilio Butrageno.

0

@Nazio_87 Pamiętam,to był Mexykanin.Był jeszcze jego brat mniej utalentowany tylko nie pamiętam imienia.

0

@michaleu A może być :)

0

Pierwszy raz w w życiu szkoda mi Bayernu.

4

Hernandez zmężniał,juz nie tylko baby ale nawet chłopów z łokcia wali po gębie.

1

Nie wierzę że to piszę ale oby Bayern wyrównał.

3

Potężne sumy tu padają w tym momencie.

1

@FCB_dimiC Kiedyś w Extraklasie były "Pawełki" i "Przyrosie",teraz są "Tobiaszówki" a na KMŚ jak widać "Nojerówki" :)

0

@Cvzx No identico prawie.

0

Tu jest dogrywka czy od razu karne?

0

Jakoś mniejsza antypatia jest u mnie po stronie Bayernu bo w przypadku tych dwóch drużyn ciężko mówić o sympatii.

0

@sciahoo Ale z czym ? Z tymi skutkami picia na kacu w pracy? Nie. Widziałem już np. okno wstawione do góry nogami,piec kaflowy bez drzwiczek (same kafle dookoła) czy ściankę działową z cegieł postawioną na tzw."czekoladkę"-bez wiązania znaczy się.

0

@Frimpong Zależy od branży. Dajmy na to taka budowlanka-jak robisz na wysokości,rusztowaniu to zdecydowanie nie. Ale jak robisz coś z ziemi to dwa piwka nie zawadzą na 8 godzin. Oczywiście jak się nie jest wczorajszym. Bo na kacu dajmy na to w tzw."szewski poniedziałek" po zakrapianym grubo weekendzie to raczej polecam isotonic. Bo nawet po jednym piwie może byc tzw."cofka" i jesteś z powrotem w stanie wskazującym i można ścianę na błękit pomalować zamiast na zielono czy terakotę na ścianę położyć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?