Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBparasiempre Pamiętam go. To był świetny pomocnik. I stara dobra Gieksa-on,Jojko w bramce,Piekarczyk jako szef obrony a w ataku trio-Furtok.Kubisztal,Koniarek. Grali wtedy chyba najbardziej ofensywnie w Polsce.
0
@PerroHerro Trochę starszy jestem od niego. Między słupkami też trochę czasu spędziłem.Oczywiście nie w tak wielkim klubie jak Barca ale 3-cia liga to nie w kij dmuchał więc chyba coś tam jednak wiem...
0
Za butny jest. Powinen odejść z podniesioną głową jako były już kapitan a nie stroić fochy jak baba w ciąży.
0
0
Niech się dali bawi- pozytek taki sam :D
0
@Eklerek I kto pojechał na wakacje? :D
0
Novak wraca,jakiś Minotaur nie będzie podskakiwać do szefa :)
1
@FCBparasiempre Zawsze marzyłem o Batigolu w Barcelonie :)
0
@Walpiano Dobra na pogrzeby w upalne dni :D
2
@Safrani Nie ale Widzew szanuję. Chciałbym by obecny projekt im wypalił.
1
@Safrani Manita już :D P.S. nie 6:0 xD
1
@FcPortoFan1999 Dzięki.
0
@FcPortoFan1999 Masz jakiś link do tego? Wiem z Flashscore że grają 4x30 min.
0
@FcPortoFan1999 O której grają?
0
To nic nie da. Do niego mówic to jak grochem o ścianę.
0
@Kubsoleon Dokładnie.Dzięki za przypomnienie.
2
No to pozamiatane. PSG wykartkowane dziś więc grunt pod finał przygotowany.
3
@Adran360 Mało. To nowy Emilio Butrageno.
0
@Nazio_87 Pamiętam,to był Mexykanin.Był jeszcze jego brat mniej utalentowany tylko nie pamiętam imienia.
0
@michaleu A może być :)
0
Pierwszy raz w w życiu szkoda mi Bayernu.
4
Hernandez zmężniał,juz nie tylko baby ale nawet chłopów z łokcia wali po gębie.
1
Nie wierzę że to piszę ale oby Bayern wyrównał.
3
Potężne sumy tu padają w tym momencie.
1
@FCB_dimiC Kiedyś w Extraklasie były "Pawełki" i "Przyrosie",teraz są "Tobiaszówki" a na KMŚ jak widać "Nojerówki" :)
0
@Cvzx No identico prawie.
0
Tu jest dogrywka czy od razu karne?
0
Jakoś mniejsza antypatia jest u mnie po stronie Bayernu bo w przypadku tych dwóch drużyn ciężko mówić o sympatii.
0
@sciahoo Ale z czym ? Z tymi skutkami picia na kacu w pracy? Nie. Widziałem już np. okno wstawione do góry nogami,piec kaflowy bez drzwiczek (same kafle dookoła) czy ściankę działową z cegieł postawioną na tzw."czekoladkę"-bez wiązania znaczy się.
0
@Frimpong Zależy od branży. Dajmy na to taka budowlanka-jak robisz na wysokości,rusztowaniu to zdecydowanie nie. Ale jak robisz coś z ziemi to dwa piwka nie zawadzą na 8 godzin. Oczywiście jak się nie jest wczorajszym. Bo na kacu dajmy na to w tzw."szewski poniedziałek" po zakrapianym grubo weekendzie to raczej polecam isotonic. Bo nawet po jednym piwie może byc tzw."cofka" i jesteś z powrotem w stanie wskazującym i można ścianę na błękit pomalować zamiast na zielono czy terakotę na ścianę położyć ;)