0

@Pawlusek Kiedyś w extraklasie była zasada że wygrywający różnicą 3 bramek inkasował 3 pkt a przegrywającemu 3-ema golami odejmowano 1 pkt. I wtedy nawet 4 pkt przewagi przed ostatnią kolejką nie dawało mistrzowstwa czy awansu. Czy np. tracąc 16 pkt na 5 kolejek do końca dziś masz już posprzątane a wtedy-przy tym systemie premiowania-była choćby teoretyczna szansa na dogonienie oponenta z taką przewagą. Dla mnie to był super system,szkoda że z niego zrezygnowano.P.S.-https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2021-12-17/plus-trzy-i-minus-jeden-1986-nieudany-eksperyment-pzpn/

0

@FcPortoFan1999 Liczyłem na remis przynajmniej.Ale jak widać się przeliczyłem.

0

@FcPortoFan1999 Zapowiada się ciekawie.

1

Drużyny 1- szej ligi mają na koncie razem 37 tytułów mistrza Polski-Ruch Chorzów 14,Wisła Kraków 13,Polonia Bytom,Polonia W-wa,ŁKS Łódz,Stal Mielec,Śląsk Wrocław, po 2 tytuły. Taka ciekawostka-Polonia Bytom jest 8-mio krotnym mistrzem Polski-2 razy w piłce nożnej ,6 razy w hokeju na lodzie ;)

10

@Consigliere Jakby PL miała takiego komisarza ludowego jak Tebas w La Liga 80 % klubów było by na cenzurowanym.

3

@FCBparasiempre Ten mecz był debiutem Neymara w oficjalnym meczu Barcelony. Pamietam ze drżałem wtedy o jego zdrowie bo Lechia nie przebierała w środkach w stosunku do niego :)

0

Ta jedna Francuzka-chyba ta co druga strzelała-przekombinowała przy tym karnym jak Neymar i Lewandowski do kupy zusamen :)

0

@PatrychoO Zazdroszczę pozytywnie. Barca i Boca -dwie moje ukochane ekipy :) Oprócz Polonii Bytom oczywiście ;)

0

@PatrychoO kiedy był taki mecz bo nie pamiętam? Puchar Gampera?

1

@Criss18Barca Większosć włoskich stadionów jeszcze pamięta MŚ 1934 :)

1

@FcPortoFan1999 Się wie ;) Comeback Polonii po 12 latach w 1-szej lidze zwycięski :)

0

@FcPortoFan1999 No może Stal to nie jakiś potentat ale dla beniaminka to zawsze spory sukces wygrać 1-szy mecz. Choć widzę że chwycili kontakt i wcale nie powiedziane że Pogoń wygra.

0

Gdy chcesz sprawdzić w google jakiej narodowośći jest Shehu a po wpisaniu Julian ci jakiś Tuwim pierwszy wyskakuje...

3

Ale golazzo Shehu :)

0

@Prorokk Aha, coś tam słyszałem że podpisali umowę o współpracy.

1

@FcPortoFan1999 Pogoń Grodzisk nie przestaje zaskakiwać.

2

@FCBparasiempre Pamietam go. No rzeczywiście conajwyżej średni był.Zresztą bilans wpuszczonych bramek do ilości rozegranych meczów mówi sam za siebie-prawie 1 bramka wpuszczona na mecz :) Ale za to spłodził nam Sergio :D

0

Jak Yamal wygra ZP ciekawe czy Dembele i PSG też strzelą focha jak Real rok temu i nie pojawią się na gali ZP?

2

Wielki piątek-rzez niewiniątek :D

2

@FCBparasiempre Stoper wybitny,zawsze przychodzi mi na myśl porównanie z Koemanem z racji soczystych strzałów i nie tylko :) Na MŚ 1974 to z Haiti tak rąbnął z wolnego dobrze pamiętam?

1

W Poznaniu właśnie zaczęła sie remontada.

0

Kocubal,Gumni,Iściak,Dżagielo-pięknie się słucha angielskiego komentarza :)

1

Extraklasa z angielskim komentarzem.Jest moc.

0

No i mamy ku*wa Wielki Piątek.

3

Ale fart tego całego Goku...

1

@mordini123 Ło matko...Ręce opadywują. To mi przypomina niegdysiejsze stroje drużyn polskiej ligi siatkówki.

6

La Rambla to jest najlepszy czat i komunikator w jednym. Te wszystkie Whats Up-y i Messengery mogą sie schować.

4

Manita Termaliki się szykuje. Brzmi nieprawdopodobnie a jednak :)

0

@Lanosss No jakby się tak głębiej zastanowić to rzeczywiście tak.

0

@Lanosss Troche mam flaschbaacki z ojcem Neymara.Ciekawe czy obaj tatusiowie zdążyli się poznać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?