Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro 0:3 nie bo mam minus 2.5gola na kuponie. 0:2 może być :D
0
@szymek029 Bo dziś strasznie słabe kapele grają :)Ot co .
4
Tak mnie kusi postawić minus 2.5 gola w meczu Lecha. Bo trzech bramek chyba Crvena raczej nie strzeli...
0
@tomek8756 Kwaśniewski i Komorowski top dla mnie.
0
@bary Raczej jako czarny baran...
3
@mordini123 Jak sie nie mylę-a piszę z pamięci-rok pózniej chyba Legia grała z Barcą też w PZP. I też na Camp Nou było chyba 1:1 :)
1
Jako że dziś gra Lech w euopejskich pucharach, to takie coś gwoli dla przypomnienia :)
1
@masik86 Ja wiem czy takie piękne te plaże? Zwykła Ustka albo nawet i Sianożęty. Bardziej stawiałbym na ciepły klimat panujący tu większość roku.
1
@Safrani Ale kiedyś pewna instytucja zrobiła z Mussoliniego prezydenta :)Choć wiem że raczej nie o to ci chodziło ;)
1
@Lucyffffer1922 Też zadaję sobie często te pytanie-czemu polskie kluby nie umieją powiedzieć NIE takim groszom za takiego zawodnika...
1
@fart Może wyłapie jakieś minuty w Primaverze...
1
@Sysia11 Najlepszym bramkarzem był Carles Buaquets.Potem Bonano i Rustu.Reszta nie ma podjazdu :)
2
@tbas Nie ma chyba drugiego takiego odklejeńca. Może Podolski jeszcze.
0
@gumaz Pokazówka.
0
@FcPortoFan1999 Jak załatwisz ten transfer wysyłam ci blikiem 500 zł na dowolnie wybrany cel ;)
0
@Hosh Stary Rozanka szybciej do sklepu idzie niż Neymar "biega" po boisku.
27
Napisałbym co o nim myślę tylko trochę perma się boję.Bo ilość wulgaryzmów zawartych w jednym zdaniu przekroczyłaby wszelkie normy moralne na tej szacownej stronie.Po drugie po co wspominać o 2-giej wojnie światowej...
0
@Szczygiel06 Dwa piwa i 200 ml mięty :)
1
@FcPortoFan1999 A tak na marginesie dziś zagrały ze sobą dwa kluby których kibice zapoczątkowali ruch kibicowski w dzisiejszej formie:
1
@FcPortoFan1999 To chyba trzeci polski bramkarz w Porto po Młynarczyku i Kieszku. Chyba ze był jeszcze ktoś.
5
@Kapitan hawk Dokładnie. A Hakimiemu grozi 15-ście
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/powazne-oskarzenia-wobec-gracza-psg-grozi-mu-15-lat-wiezienia/276903
0
@FcPortoFan1999 Ja bedę zadowolony jak się spokojnie utrzymają,zresztą taki jest cel drużyny. Obym nie musiał pzreżywać takich "emocji" jak ty przy okazji ostatniego meczu Pogoni w ubiegłym sezonie.
0
@FcPortoFan1999No tak ale może lepiej teraz na początku żeby im się w głowach nie poprzewracało w dalszej części sezonu.
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem,spodziewałem się porażki ale nie tak dotkliwej i w takim stylu. Może się za pewnie poczuli po 2 zwycięstwach z rzędu? Ogólnie-
I don't know...
0
Ale proste błędy Polonia robi. Oczy krwawią,dziś chyba zapłacimy tzw."frycowe"...
0
@Hshdhrhdh Znicz wyrówna i wywiezie punkt ;)
1
@macio_944 Mnie też to pasuje byle nie lało i wiało. Idealna temperatura dla mnie-22-24 stopnie Celsjusza.
1
Nie może być w końcu w Europie jak przed sezonem 14/15 ? Jak ten sezon się skończył chyba każdy wie :)
2
@Sulimo Będzie ok-musisz myśleć pozytywnie. Po badaniach się okaże ze nie ma ani dziecka ani nic innego,zobaczysz. Trzymaj się tam.
1
@Borry Choroszcz to przy notatniku 5-cio gwiazdkowy pensjonat w Szwardzwaldzie.