2

@Comentateiro 0:3 nie bo mam minus 2.5gola na kuponie. 0:2 może być :D

0

@szymek029 Bo dziś strasznie słabe kapele grają :)Ot co .

4

Tak mnie kusi postawić minus 2.5 gola w meczu Lecha. Bo trzech bramek chyba Crvena raczej nie strzeli...

0

@tomek8756 Kwaśniewski i Komorowski top dla mnie.

0

@bary Raczej jako czarny baran...

3

@mordini123 Jak sie nie mylę-a piszę z pamięci-rok pózniej chyba Legia grała z Barcą też w PZP. I też na Camp Nou było chyba 1:1 :)

1

Jako że dziś gra Lech w euopejskich pucharach, to takie coś gwoli dla przypomnienia :)


1

@masik86 Ja wiem czy takie piękne te plaże? Zwykła Ustka albo nawet i Sianożęty. Bardziej stawiałbym na ciepły klimat panujący tu większość roku.

1

@Safrani Ale kiedyś pewna instytucja zrobiła z Mussoliniego prezydenta :)Choć wiem że raczej nie o to ci chodziło ;)

1

@Lucyffffer1922 Też zadaję sobie często te pytanie-czemu polskie kluby nie umieją powiedzieć NIE takim groszom za takiego zawodnika...

1

@fart Może wyłapie jakieś minuty w Primaverze...

1

@Sysia11 Najlepszym bramkarzem był Carles Buaquets.Potem Bonano i Rustu.Reszta nie ma podjazdu :)

2

@tbas Nie ma chyba drugiego takiego odklejeńca. Może Podolski jeszcze.

0

@gumaz Pokazówka.

0

@FcPortoFan1999 Jak załatwisz ten transfer wysyłam ci blikiem 500 zł na dowolnie wybrany cel ;)

0

@Hosh Stary Rozanka szybciej do sklepu idzie niż Neymar "biega" po boisku.

27

Napisałbym co o nim myślę tylko trochę perma się boję.Bo ilość wulgaryzmów zawartych w jednym zdaniu przekroczyłaby wszelkie normy moralne na tej szacownej stronie.Po drugie po co wspominać o 2-giej wojnie światowej...

0

@Szczygiel06 Dwa piwa i 200 ml mięty :)

1

@FcPortoFan1999 A tak na marginesie dziś zagrały ze sobą dwa kluby których kibice zapoczątkowali ruch kibicowski w dzisiejszej formie:


1

@FcPortoFan1999 To chyba trzeci polski bramkarz w Porto po Młynarczyku i Kieszku. Chyba ze był jeszcze ktoś.

0

@FcPortoFan1999 Ja bedę zadowolony jak się spokojnie utrzymają,zresztą taki jest cel drużyny. Obym nie musiał pzreżywać takich "emocji" jak ty przy okazji ostatniego meczu Pogoni w ubiegłym sezonie.

0

@FcPortoFan1999No tak ale może lepiej teraz na początku żeby im się w głowach nie poprzewracało w dalszej części sezonu.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem,spodziewałem się porażki ale nie tak dotkliwej i w takim stylu. Może się za pewnie poczuli po 2 zwycięstwach z rzędu? Ogólnie-
I don't know...

0

Ale proste błędy Polonia robi. Oczy krwawią,dziś chyba zapłacimy tzw."frycowe"...

0

@Hshdhrhdh Znicz wyrówna i wywiezie punkt ;)

1

@macio_944 Mnie też to pasuje byle nie lało i wiało. Idealna temperatura dla mnie-22-24 stopnie Celsjusza.

1

Nie może być w końcu w Europie jak przed sezonem 14/15 ? Jak ten sezon się skończył chyba każdy wie :)

2

@Sulimo Będzie ok-musisz myśleć pozytywnie. Po badaniach się okaże ze nie ma ani dziecka ani nic innego,zobaczysz. Trzymaj się tam.

1

@Borry Choroszcz to przy notatniku 5-cio gwiazdkowy pensjonat w Szwardzwaldzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?