7

Podsumowując to wszystko można napisać tak-Lech pokazał pazurki(nie mylić z pazurami), Jagiellonia pokazała jaja a Legia i iRakow pokazały polskim kibicom gołą dupę.

0

@Ojciec_Dyrektor To tak jakbyś pytał żula spod Żabki o pożyczenie 100 zł...

0

@szymonekk Przy strzale nie miał szans ale miał podawać do Wszołka a nie wybijać na pałę.

0

Legia tu 5-tkę wyłapie jeszcze...

Dużo już nie brakuje :D A jeszcze 5 minut :)

1

@Gary O widzisz -Dutruela mi przypomniałeś :D Jeszcze Rustu uzupełnia to wspaniałe bramkarskie trio :D

0

@Safrani Z Legią to był całkiem rollercoaster :) z 0:2 na 3:2 chyba w 5-7 końcowych minut-dokładnie nie pamiętam. Michalczuk,Majak z tego co pamiętam, strzelca 3-ego gola już nie :)

1

@Safrani No to na pewno,ale ogólnie ta nerwówka w końcówce rewanżu to jako młody chłopak ciśnienie miałem chyba ze 180 na 120 :)

2

@Gary Wtedy no.1 wsród tych transferów był niesamowity w bramce Bonano :D

1

@Safrani Pamiętam te mecze obydwa,ale przed TV. "Panie Turek,kończ pan ten mecz !!!"-tego się nie zapomina :)

0

@Azi I to nie jest fajne-to jest zayebiste :)

0

@Klejnot_Nilu @comtedurgell Tak myślałem ale zastanawiałem sie jeszcze nad Julianem.

0

@MsBarca Ha ha właśnie oglądam stare odcinki :D Kogo masz na myśli jako pan wóda?

3

Co by o nim nie mówić i jak bardzo go nie lubić-ZP należy się Dembele i to całkowicie zasłużenie.Za to jakie wykręcił liczby i jakie trofea zdobył.

0

Równie dobrze można powiedzieć że Zubi zniszczył karierę zawodnikom Lecha Poznań w 1989 roku gdy w meczu PZP w serii rzutów karnych Pachelski,Araszkiewicz i Damian Łukasik nie potrafili strzelić mu gola.Taka sama po.ebana logika.

0

@Sysia11 Śnieżne zimy tak. Gorące lata typu 30 + stopni Celsjusza już nie bardzo ;)

1

A to Barcelony wina że się rozstał z -już nawet nie żoną właśnie a - partnerką? Może mieli mu prywatnego detektywa wynająć,coś w stylu Damiana Petrova z programu "Zdrady" ?

0

Dobranoc wszystkim,spokojnej nocy.

2

Niech temu Luisu Palmie odbije palma i ustrzeli jakiegoś hat-tricka albo dublecik przynajmniej.

0

Z rzeczy mniej istotnych-dach na stadionie Lecha jest zamykany całkowicie?

0

Jest szansa jak nigdy na ten awans.Jak przejdą Crvenę to w ostatniej rundzie słabsze od Crveny Dynamo K. albo jeszcze słabszy Pafos.

1

@fart Czyli zostaje gra w LK w takim bądz razie.

0

Z kim Lech zagra w meczu IV rundy eliminacji do Ligi Europy?

0

@Hshdhrhdh Z tego co widzę 4-3-3. I wsłusznie. Chcący grać w LM nie wolno grać zachowawczo u siebie.

0

@Eklerek Z Liverpoolu będę sie śmiać jak Etikite nie wypali i też zostanie flopem. Darwina wygnali a Isak nie wiadomo czy przyjdzie w końcu. To nie będzie fajne-to będzie za*ebiste :)

1

@kubix05 Ale pierwszym bramkarzem na MŚ 2014 był chyba Neuer jak się nie mylę? Ale Roman też był super bramkarz,lubiłem go jak i BVB kiedyś. Teraz z tą ich polityką transferową "tanio kupić,drogo sprzedać,tytuły nie mają znaczenia" to już nić sympatii pękła...

3

I cyk Wieczysta odpada po karnych z PP. Można się piwa napić ;)

0

@Lanosss Aha. Czyli wynika z tego że w La liga jakieś super po*ebane...

0

I Wieczysta karne w PP :) Powodzenia Olimpia Grudziądz !

0

@Lanosss Z tego co wiem to chyba w żadnej lidze nie ma tak durnego wymogu jak ta cała rejestracja w La Liga.Po co w ogóle takie coś jest?

1

@escarabajo I też dobrze. W takim razie niech Crvena nie strzeli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?