0

@tadzik447 Jak robisz w klimatyzowanym pomieszczeniu(biuro,hurtownia,magazyn etc.) to jeszcze obleci. ale pracować w taką pogodę np. na papowym dachu to już jest hardcore. Piszę to z autopsji...

2

@L4ngusta "Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" Rzuć to wszystko i juz dziś ruszaj w Bieszczady ;)

13

@Matiasio Maccabi nic,Legia zostanie wykluczona za to na rok z europejskich pucharów.

1

@mordini123 Też tak obstawiam z tą różnica że Jaga zremisuje.

0

Placki nie Totki...

3

Dobrze Vitinhi za te małpowanie.

0

Tak miało być,Totki i tak to biorą w karnych.

0

No i Chińczyk przywraca nadzieję PSG.

0

Najlepszy mecz finałowy Superpucharu-a raczej mecze bo wtedy jeszcze grano mecz i rewanż -to był 1988 rok i pojedynki KV Mechelen z Ajaxem (3:0 i 0:1)

0

Potężny Fabian Ruiz za jeszcze bardziej potężnego Gruzina na boisku.

1

@macio_944 Nie przeczę :)

0

Piękny jest Micky van de Ven.

0

@dmcteam Łazy nad jeziorem Jamno. 10 km. od Mielna i 13 km. od Koszalina. Polecam.

1

@FcPortoFan1999 Podobno Jarosław Niezgoda trenuje z Pogonią Siedlce i jest bliski podpisania kontraktu ;)

1

Ta morda Tebasa po wejściu na główną jest wybitnie nie fair conajmniej.

0

@Encore Przez chwilę zgłupiałem bo myślałem że chodzi o Carlitosa z Wieczystej :D

0

A gdzie ten obiecany Arnautovic ?

1

@Walpiano No to też trudne się wylosowało...

2

@LeszekFCB Bardzo dobrze,tylko nie pamiętam z kim tam zagra :)

0

Spokojnie Pafos rozjedzie Crvenę w IV rundzie :)

1

@PIWOSZ89 No to teraz popić piwkiem ;)

0

Można się rozejść albo przełączyć na mecz el.LE Shelbourne-Rijeka. Przynajmniej emocje są:)

0

@Filipem To drugie.

0

Nie wiem czemu ale jakoś mnie strasznie drażnią te "bukwy" na koszulkach Serbów...

0

Gumny sie połamał.Taki to "ciekawy "transfer...

1

@fcbarcafan19 Dlatego napisałem ze to niepokojący symbol i nazwa klubu :)

0

No i Pilzno strzela bramkę do szatni i prowadzi 1:0. Mam nadzieję że Rangersi nie roztrwonią zaliczki (3:0) z pierwszego spotkania.

0

@FcPortoFan1999 Powie że to był okuratny i sprawiedliwy mecz :D

5

Piękna sprawa :)

0

@slayer Powiedzmy byłaby to bezzwrotna pożyczka,dlatego stówy już by mi było szkoda :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?