Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tadzik447 Jak robisz w klimatyzowanym pomieszczeniu(biuro,hurtownia,magazyn etc.) to jeszcze obleci. ale pracować w taką pogodę np. na papowym dachu to już jest hardcore. Piszę to z autopsji...
2
@L4ngusta "Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" Rzuć to wszystko i juz dziś ruszaj w Bieszczady ;)
13
@Matiasio Maccabi nic,Legia zostanie wykluczona za to na rok z europejskich pucharów.
1
@mordini123 Też tak obstawiam z tą różnica że Jaga zremisuje.
0
Placki nie Totki...
3
Dobrze Vitinhi za te małpowanie.
0
Tak miało być,Totki i tak to biorą w karnych.
0
No i Chińczyk przywraca nadzieję PSG.
0
Najlepszy mecz finałowy Superpucharu-a raczej mecze bo wtedy jeszcze grano mecz i rewanż -to był 1988 rok i pojedynki KV Mechelen z Ajaxem (3:0 i 0:1)
0
Potężny Fabian Ruiz za jeszcze bardziej potężnego Gruzina na boisku.
1
@macio_944 Nie przeczę :)
0
Piękny jest Micky van de Ven.
0
@dmcteam Łazy nad jeziorem Jamno. 10 km. od Mielna i 13 km. od Koszalina. Polecam.
1
@FcPortoFan1999 Podobno Jarosław Niezgoda trenuje z Pogonią Siedlce i jest bliski podpisania kontraktu ;)
1
Ta morda Tebasa po wejściu na główną jest wybitnie nie fair conajmniej.
0
@Encore Przez chwilę zgłupiałem bo myślałem że chodzi o Carlitosa z Wieczystej :D
0
A gdzie ten obiecany Arnautovic ?
1
@Walpiano No to też trudne się wylosowało...
2
@LeszekFCB Bardzo dobrze,tylko nie pamiętam z kim tam zagra :)
0
Spokojnie Pafos rozjedzie Crvenę w IV rundzie :)
1
@PIWOSZ89 No to teraz popić piwkiem ;)
0
Można się rozejść albo przełączyć na mecz el.LE Shelbourne-Rijeka. Przynajmniej emocje są:)
0
@Filipem To drugie.
0
Nie wiem czemu ale jakoś mnie strasznie drażnią te "bukwy" na koszulkach Serbów...
0
Gumny sie połamał.Taki to "ciekawy "transfer...
1
@fcbarcafan19 Dlatego napisałem ze to niepokojący symbol i nazwa klubu :)
0
No i Pilzno strzela bramkę do szatni i prowadzi 1:0. Mam nadzieję że Rangersi nie roztrwonią zaliczki (3:0) z pierwszego spotkania.
0
@FcPortoFan1999 Powie że to był okuratny i sprawiedliwy mecz :D
5
Piękna sprawa :)
0
@slayer Powiedzmy byłaby to bezzwrotna pożyczka,dlatego stówy już by mi było szkoda :D