Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sulimo Będzie ok-musisz myśleć pozytywnie. Po badaniach się okaże ze nie ma ani dziecka ani nic innego,zobaczysz. Trzymaj się tam.
1
@Borry Choroszcz to przy notatniku 5-cio gwiazdkowy pensjonat w Szwardzwaldzie.
0
@Walpiano 2008/2009 jak dobrze pamiętam. Tylko czerwony był bardziej jaśniejszy. O ile mnie oczywiście pamięć nie myli :)
0
@Uukasz_93 Nie pisz już:D
0
Tobiasz to łapie
0
Szkurin zamknie ten mecz.
0
"Morischita strzelił bramkę Banikiem' :D Pamiętam że kiedyś Messi strzelił kimś bramkę w La Liga,tylko nie pamiętam kim :)
0
@FcPortoFan1999 Takie pytanie z ciekawości pół zartem pół-serio-jakby ci ktoś trzymał nóż pod gardłem i musiałbyś wybrać komu kibicować w tym meczu,to wybrałbyś...? :)
0
Jagiellonia i Raków na 95% z awansem,Legia ciężary jak na razie.
1
@FCBparasiempre No ja też co roku wyjeżdzałem w wakacje do dziadków na wieś ale tak pod koniec lipca do końca sierpnia. Dlatego Italia 90 to widziałem praktycznie wszystkie mecze z małymi wyjątkami. Ale jak wiadomo pamięć ludzka jest zawodna a to było 35 lat temu...Dodatkowym bodzcem był fakt że rodzice kupili wtedy pierwszy nasz kolorowy telewizor a jak zapewne pamiętasz w tych czasach to był lux :)
7
Oni są jednak niezniszczalni i wiecznie żywi.Jeśli chodzi o żarty to przeszli chyba wszelkie granice absurdu :)
4
@lithotripter Dlatego powinien być powoływany do reprezentacji-kiepskie wyniki to efekt tego że naszym chłopakom po prostu brakuje luzu.
0
@esem91 HAARP. Tyle w temacie. https://pl.wikipedia.org/wiki/HAARP
0
Ktoś przed chwilą pisał że Ferran I Raschford się nie lubią :D
0
Garcia by to wyjął. Szczęsny out :D
2
Podoba się mnie Gavi jako kapitan.
1
@blakkudium Mam flaschback z Ronalda Koemana na boisku :)
0
@adamek20151 Na Łuczenko? :D
0
@La Pulgaa "Ogólnie to piłka nożna polega na tym że my bijemy facetów z Łodzi a faceci z Łodzi biją nas"- Roman Kurski "Miodowe Lata" :)
2
@norbi77 Parę niedociągnięć ? A gdzie ty tu widzisz dociągnięcia ? :D
0
@RoberDzik Raphę tak ale Yamala nie bo to dzik :D
0
I tak zamiast 4:0 jest 2:2 -klasyka :) Wiem to tylko sparing ;)
0
Garcia przereklamowany a Yamal jeszcze po urodzinach nie wytrzezwiał :D Czekam na takie komentarze xD
1
@Filipem xD No to fakt niezaprzeczalny :D
1
Tymczasem polscy siatkarze w pierwszym secie mimo problemów wygrywają z Japończykami 25:23.
1
Jak zaczniemy grać na Camp Nou to z Azjatów trzeba wpuszczać na stadion tylko Koreańczyków z Południa. :)
4
Doping dla Barcy w Korei głośniejszy niż na Montujic. I to nie jest ironia.
1
@pep71 Trafiłby. W trybuny :D
0
Dobitkowski jak zwykle z 3 metrów na pustaka.
:D:D:D
0
@Piotr26 Dzięki,to coś mi umknęło :) To jest tak jak się tylko La Ramble czyta :D