Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra 0:3.Rangers jednak za rzadkie na LM. Tym bardziej że z mierna Bruggią juz 0:3 u siebie obrywają. Czas przełączyć na mecz małpiego króla.
0
@Filipem Do tego wredni i chamscy.Najorszy sort piłkarza. Carvajala to jeszcze umiejętności troszkę bronią ale Cebalosa już nic.
0
Glasgow Rangers dziś kryminał w obronie... I to taki kryminał "najwyżwszych lotów", godny Teda Bundiego czy Achima Knychały...
0
@escarabajo Brugge juz 2:0 niestety...
0
Jprdl ale BABOL w obronie Rangersów...
0
Do boju "The Gers" ! Wracajcie do LM !
5
@Who_you_mam Dosadnie ale w punkt :D
0
@Hshdhrhdh Wisła ok,bo Znicz jest tragicznie słaby.Pozostałe dwa mecze dziś to:
Miedz-ŁKS 10/ -2.5 gola
Polonia W-wa-Wieczysta 1/ -2.5 gola
;)
1
Chętnie bym dziś zobaczył jak Red Star Belgard dostaje oklep od Cypryjczyków z Pafos a Rangersi z Glasgow obijają grubo FC Brugge :)
0
@FcPortoFan1999 Aha to dobrze wiedzieć bo dopiero od 2 połowy nacząłem oglądać.P.S. Czemu Samu zszedł-jakiś uraz ?
1
@FcPortoFan1999 Ładny gol ,niezle się odnalazł w 16-tce i przylutował z woleja ;)
1
Jasiu Bednarek nota 7.3 do przerwy w w meczu Porto w,g,FlaschScore :)
1
@gumaz Dlatego legenda Lecha Tymek Puchacz nie chciał wrócić do Poznania bo chodziły słuchy że Ansu ma zasilić szeregi Radomiaka.
0
@barcanawieki Nie ma rzeczy niemożliwych. Kiedyś Radzionków domagał się dostępu do morza i dostał -https://www.graptolite.net/Facta_Nautica/PLO/Radzionkow.html
6
@Lanosss Pewnie się tłumaczył że na nogach miał gumiaki i tak śmiesznie chrząkał dlatego myślał że to dzik...
28
Ja się chciałem dziś zarejestrować ale powiedzieli mi że pierwszy wolny termin to następny wtorek. Czy to znaczy że moja przychodnia lekarska tak jak Barca nie jest jeszcze w zasadzie 1:1?
0
@FcPortoFan1999 W punkt :) Gratutulacje za 3pkt wczoraj dla Pogoni Siedlce ;)
0
@MesQueUnClub_87 Polański znany też niestety z molestowania nieletnich i z gwałtu na 13 i 15-latce...
0
@FCB24 Hancko może ?Taki Czech czy bodajże Słowak...
1
@Frimpong Powątpiewam trochę w niego.Jak w Coventry w Championschip średnio sobie radził...A jego świetna forma w Sportingu to pokazuje tylko jaka jest przepaść między Sportingiem,Benficą,Porto a resztą stawki. Może jeszcze Braga ma szanse w pojedyńczych meczach walczyć z nimi jak równy z równym.
1
Niestety ale są takie pajace jak obrońca Tottenhamu w meczu o Superpuchar z PSG, co dostaje piłką w bark a pada jak rażony piorunem i trzyma się za głowę,bo już za grubo było w polu karnym PSG. Potem sędziowie głupieją przez takich debili i cwaniaków.
0
@JohnKennedy A więc Lukebakio istnieje naprawdę...A myślałem że to taka sama legenda jak Yeti czy Małysz.
:D
0
@sergio5 A kto był pierwszy?
0
@igor2009z Mam telewizor marki"Rubin" w piwnicy jak coś :D
4
Cieniutki ten Gjokeresz. Czuć flopem...
0
@gumaz Średnio sie żużlem interesuję dlatego pytam-kto ma teraz najmocniejszy skład bądz jest faworytem ligi ?
0
Chelsea jakie flopy :D
0
Negreira-słowo klucz :D
0
@Hshdhrhdh Bedzie taki Jasio wędrowniczek jak wieczny talent Kownacki.
3
@Barclonismo Ćwiąkała to chorągiewka-Realowi dobrze idzie to wali peany na ich cześć ,Barcę krytykuje aż do granic absurdu. Odwrotna sytuacja-zwrot narrracji o 180 stopni. Hipokryzją wali na kilometr od tego niskorosłego typa.