Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kubix05 Syfon na naboje to był hit :)
0
@Gary W punkt. Znaki xxxxxx
0
@clyde Dla takich powinien być KS. Bo przez te 25 lat albo co gorsza dożywocie taki wrzód będzie utrzymywany w więzieniu z naszych podatków.
0
@Popitek12 Musisz znalezć bogatego mecenasa.
0
@tbas Albo rupii indyjskich :)
1
@Safrani Radomiak 1 i minus 2.5 gola, Widzew 1 i + 2.5 gola.
1
@Safrani To mi pamięć zaszwankowala.Starosc nie radość:D W sumie to bylo-mecz z Eintrachtem-33 lata temu ;)
1
Na tym Rakowie to głośniej okrzyki z boiska słychać niż doping.
2
@Safrani Po 2:2 w Łodzi z optymizmem czekałem na rewanż ale to co się stało we Frankfurcie to mnie zamurowało.Wtedy w Widzewie grał Uli Borowka pamiętam i taki Mołdawianin Curtianu, dobra paka wtedy w Widzewie.
2
@Uukasz_93 Eintacht -Widzew 11:2 w dwumeczu,Puchar UEFA 1992/93. Sorry @Safrani że to przypomniałem.
1
@FcPortoFan1999 No trochę komicznie to brzmi :D Zespół ten wziął nazwę od rzeki która płynie przez tą miejscowość-Zbrosławice. Mają tam bogatego sponsora i swego czasu poszli trochę jak Wieczysta-z B-klasy do IV ligi. Przewinęło się tam sporo kończoncych karierę ex-ligowców.
0
@jacobFCB A w ręku zielony badylek :) Klasyka ;}
0
@FcPortoFan1999 W IV lidze grają razem z Szombierkami Bytom.
http://www.90minut.pl/liga/1/liga14363.html
3
@LeszekFCB Śmiało możne im gratulować już awansu. Może Barca ich wylosuje w LM ;)
1
@FcPortoFan1999 Debiut w extraklasie to pogrom mistrza Polski Widzewa 5:0 :) Byłem na tym meczu,mieszkam w dzielnicy gdzie był stary stadion Radzionkowa. Teraz jest tam centrum handlowe. Smutne ale prawdziwe...
1
@gumaz Radzionków :) Wiem literówka pewnie. Chodziło się kiedyś na ich mecze i grało parę lat od trampkarza do drużyny rezerw-obudziłeś we mnie wspomnienia :)
1
@FcPortoFan1999 Ruch sie budzi,Polonia też. W niedziele będzie meczycho-Najstarsze Derby Śląska-Ruch -Polonia na śląskim gigancie :)
1
@Ignareks Tak jak Crvena Zvezda Belgrad ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Laboga to to ten co nie mówi "er" ?
1
@fart I bardzo dobrze, Jeszcze Pafos i będzie cacy.
1
@macio_944 Kiedyś chciałem pójść w terrarystykę,niestety nie mam warunków na to.A ten maluch śliczny.
2
Tego kapitana Crvenej to powinni w psychiatryku zamknąć.Chłop powinien już czerwo ze dwa razy wyłapać za pyskówki i faule a ma tylko żółtko...
0
@cules100pro Cali na biało wyszli dziś :D Tak na serio to Osasuna w 10-tke się broni w swoim polu karnym,Real przewaga i szukanie okazji ale jakiś setek nie mieli.
0
Dobra 0:3.Rangers jednak za rzadkie na LM. Tym bardziej że z mierna Bruggią juz 0:3 u siebie obrywają. Czas przełączyć na mecz małpiego króla.
0
@Filipem Do tego wredni i chamscy.Najorszy sort piłkarza. Carvajala to jeszcze umiejętności troszkę bronią ale Cebalosa już nic.
0
Glasgow Rangers dziś kryminał w obronie... I to taki kryminał "najwyżwszych lotów", godny Teda Bundiego czy Achima Knychały...
0
@escarabajo Brugge juz 2:0 niestety...
0
Jprdl ale BABOL w obronie Rangersów...
0
Do boju "The Gers" ! Wracajcie do LM !
5
@Who_you_mam Dosadnie ale w punkt :D