Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Ten trener Czubak ma coś wspólnego z Karolem Czubakiem-piłkarzem Motoru ? Wiem że niejednemu psu na imię Burek ale zaintrygowało mnie to trochę :)
4
No i gitara,bo to był jego ostatni mecz na argeńtyńskiej ziemi. A ostatni ogólnie mecz w kadrze zagra w zwycięskim finale MŚ w 2026 roku. Obroni tytuł wraz z reprezentacją i to będzie również najlepszy benefis dla takich zawodników jak Emiliano Martinez,Otamendi czy De Paul.
0
@Lanosss Długa,piękna,wręcz egzotyczna nazwa.Ciekawe jak długo nad tym myśleli :D
0
Podoba mi sie jego pewność siebie i przekonanie że chce grać w 1-szym zespole a nie w 3 lidze.
1
@gumaz Całe życie Górny Śląsk i gdzie indziej żyć to sobie nie wyobrażam szczerze mówiąc ;)
2
@Lionel_Messi10 A był do wzięcia za grosze bo kończyło mu się wypożyczenie z Botafogo do Lyonu. To typowy OP,typowa 10-tka a w Barcelonie oprócz Olmo nikogo takiego nie ma. A u Olmo jak ze zdrowiem to wiadomo...
1
@FCBparasiempre Piękne są te historie przedwojennej polskiej extraklasy i ogólnie piłki nożnej. P.S. trochę do tyłu jestem z czytaniem ale "znajomy z wojska"(czyt,z Irlandii) mnie nawiedził po latach i trochę wspomnień było :)
0
Celność podań Kamińskiego jest porażająca...
0
Kędziora na stoperze to strzał w kolano.Zresztą już samo jego powołanie to strzał w kolano.
0
Gdzie Calvin Bassey u tulipanów?
0
Niko Wyliams aż kłuje w oczy w tym sqadzie. Powinien grać Buena.
3
@barteq Majka Jeżowwska,Tadeusz Sznuk,Lucjan Szałański.
1
@adamek20151 Jacek Zieliński zakończył karierę piłkarską po sezonie 2003/2004, kiedy to ostatnie ligowe spotkanie w barwach Legii Warszawa rozegrał przeciwko GKS-owi Katowice. Kontuzja uniemożliwiła mu dalszą grę i spowodowała definitywne zakończenie jego kariery zawodniczej.
0
@supraomnes1 O golu zapomnij,ważne żeby sie nie skompromitować. Takie 3:0 dla Oranje przyjałbym z pokorą.
0
Jak Polska nie wyłapie dziś 5-tki to szacunek dla pana Janka.
0
@Danny Gaucho Większosc to randomy.Grając w takim Iranie czy tam Iraku można ładować tuzin bramek Birmie czy Laosowi albo Malezji.
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie-spać i jeśc nie mogę więc pozostaje się tylko napić ;)
0
4 czy 5:0 dla Holendrów dziś? Gakpo z hat-trickiem czy tylko z dubletem? Takie pytania mnie dręczą od wczoraj z wieczora....
0
@Marusek Lepszy Luizi i Pedro z Bogoty niż Borysy i Andrieje z Lwowa czy Kijowa.
0
Olmo top. Złoty chłopak z La Masii.
1
Rayo to takie same c.ujki jak Getafe. Madryt-słowo klucz bo to dzielnice są...
0
Takie kurniki z kartofliskiem zamiast piłkarskiej murawy i bez VAR-u w ogóle nie powinny być dopuszczone do gry w La Liga. Szanujmy się trochę.
0
Kartoflisko ta murawa jak na polu starego Ogłodka na Dąbrówce Wlk...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@Pussy Patrol Ja pisałem o Mrozku i meczu Lecha z Widzewem ;) Tam Mrozek pajacował w końcówce.
0
Powinni ukrócić takie rzeczy jak to że bramkarz nie zmuszony do interwencji czy przez nikogo nie atakowany łapiąc piłkę w ręce kładzie się z nią na murawie i kradnie sekundy.
4
@Frimpong Nawet ci się zrymowało :D
1
Pan ładny się zepsuł ?
0
Bo Gio to był jeden-van Bronckhorst,a nie jakis GioKeresz :)
0
@Laminedependencia No chłop jest megairytujący na równi z Aspasem chyba.