1

@Murazor No jasne bo lepiej dać pieniądze na alkoholików-bo to chorzy ludzie przecież,bezrobotny wielodzietny plebs z ośmiorgiem dzieci co za 500 + dziennie wali do ryja i ćpie oraz-co najważniejsze-na Ukraińców-bo tam przecież wojna.A Bytom w czym ustępuje Mediolanowi? Może tylko wielkością i liczbą mieszkańców bo infrastrukturą na pewno nie. Tak może tylko piłkarską skoro "pan prezydent" stawia takie orliki zamiast krok po kroku rewitalizować Olimp.

0

Przecież tam mają Gimeneza,co za brednie...

0

Można? Można.A w Bytomiu zamiast zrewitalizować legendarny Olimp to "pan prezydent"Wołosz wolał orlik postawić i ciekawe co będzie jak Polonia już po pierwszym sezonie na zapleczu jednak już teraz awansuje do extraklasy ? Bo na tułanie się po Sosnowcu czy innych Gliwicach to jestem już za stary.

1

Ale po co Alvarez? Tu potrzeba właśnie kogoś na wzór Lewgo.Wysoki,silny,umiejący walczyć w powietrzu. Idealny byłby Samu Agaghowa z Porto.Mikrus Alvarez może grać conajwyżej jako cofniety napastnik tzw.mediapunta,coś jak Messi u schyłku kariery w Barcelonie

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Te Al-Kholood to jakieś randomy,nie ma się czym podniecać.

0

Komentarz usunięty

1

@ketrab321 Ja chciałem Szymańskiemu w piątek do d.py nakopać a po meczu z Ruchem bym go na rękach nosił.Normalna sprawa-kibicowska łaska na pstrym koniu jezdzi :)

1

@clyde Podobno po zakończeniu kontraktu z Barcą chce kontynuować karierę w Radomiaku. Naciska bardzo na ten ruch jego syn jego serdecznego przyjaciela z Dortmundu Alex Niziołek,który jest do Radomiaka wypożyczony z BVB.Ma inkasować 80 tysięcy tygodniówki i mieć prywatnego sponsora z Deutchland.

0

@PuszkinFan" bedzie z będą z nami..." Bytomiak ogarnij się :)
"

5

Ten Huijsen to straszny elektryk jest. Nic z niego nie będzie już.Psychychinie wysiądzie, wyczuwam u niego ChAD-chorobę depresyjną dwubiegunową.

1

@Laminedependencia "Bende go zjadł" to lepsza wersja Raschforda.Pozytywny gościu,piłem z nim piwo w "Czarnym Diamencie" na De Gaullea w Zabrzu.

2

@AssisMoreira Jo wyłaza na plac :D

0

Bójcie się chamy,do extrklasy wracamy;) Proszę brać to z przymrużeniem oka jestem w euforii dalej po zwycięstwie w Tychach ;)

2

@Stinger_ Bardzo lubię Finlandię,zwłaszcza w weekendy.

4

A potem będzie Laportę szantażował-

0

"Portugalia to jeden z faworytów Mundialu" xD

0

Cancelo za.rany...

1

@blakkudium Pierwszy sezon w Realu miał dobry,potem zjazdik i w klubie i w reprezentacji.

0

Norwegia ocipiała,Anglicy pięknie upokarzają Serbów i to w Belgradzie. Za.ebiście :)

3

Czemu wszyscy ten sposób wykonywania karnych zrżynają od Lewego ?

6

Karniaczek musiał być.

1

@FCBparasiempre Tak Szoboszlai :) Tak wiem jak to się kończy ale mam nadzieję że dziś będzie wyjątek od tej reguły :)

2

Dziś potężny Węgier Dominik ładuje dwie bramy z wolnych i Ronaldo oraz Felix ze spuszczonymi głowami opuszczają Puskas Arena w Budapeszcie ;)

1

@Safrani No ja też mało co o nim wiem. A co-szczerze pytam bez ironii-powiedziałbyś na Czesia Michniewicza w razie wu?

1

@Safrani No to teraz oby się szybko zgrali bo jak to zaskoczy to będzie maszyna.

0

Gdzie się odbywa ten turniej i na jakich zasadach?

2

Nie miałbym nic naprzeciwko jakby Kosovo i Albania awansowały na Mundial a Serbia nie.

2

@Eklerek On czy ty ? :D

0

Po bramce dla Izraela te c.ujki jakiś napis na telefonie pokazywały przy zbliżeniu na ich sektor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?