Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Murazor No jasne bo lepiej dać pieniądze na alkoholików-bo to chorzy ludzie przecież,bezrobotny wielodzietny plebs z ośmiorgiem dzieci co za 500 + dziennie wali do ryja i ćpie oraz-co najważniejsze-na Ukraińców-bo tam przecież wojna.A Bytom w czym ustępuje Mediolanowi? Może tylko wielkością i liczbą mieszkańców bo infrastrukturą na pewno nie. Tak może tylko piłkarską skoro "pan prezydent" stawia takie orliki zamiast krok po kroku rewitalizować Olimp.
0
Przecież tam mają Gimeneza,co za brednie...
0
Można? Można.A w Bytomiu zamiast zrewitalizować legendarny Olimp to "pan prezydent"Wołosz wolał orlik postawić i ciekawe co będzie jak Polonia już po pierwszym sezonie na zapleczu jednak już teraz awansuje do extraklasy ? Bo na tułanie się po Sosnowcu czy innych Gliwicach to jestem już za stary.
1
Ale po co Alvarez? Tu potrzeba właśnie kogoś na wzór Lewgo.Wysoki,silny,umiejący walczyć w powietrzu. Idealny byłby Samu Agaghowa z Porto.Mikrus Alvarez może grać conajwyżej jako cofniety napastnik tzw.mediapunta,coś jak Messi u schyłku kariery w Barcelonie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Te Al-Kholood to jakieś randomy,nie ma się czym podniecać.
0
Komentarz usunięty
1
@ketrab321 Ja chciałem Szymańskiemu w piątek do d.py nakopać a po meczu z Ruchem bym go na rękach nosił.Normalna sprawa-kibicowska łaska na pstrym koniu jezdzi :)
1
@clyde Podobno po zakończeniu kontraktu z Barcą chce kontynuować karierę w Radomiaku. Naciska bardzo na ten ruch jego syn jego serdecznego przyjaciela z Dortmundu Alex Niziołek,który jest do Radomiaka wypożyczony z BVB.Ma inkasować 80 tysięcy tygodniówki i mieć prywatnego sponsora z Deutchland.
0
@PuszkinFan" bedzie z będą z nami..." Bytomiak ogarnij się :)
"
5
Ten Huijsen to straszny elektryk jest. Nic z niego nie będzie już.Psychychinie wysiądzie, wyczuwam u niego ChAD-chorobę depresyjną dwubiegunową.
1
@Laminedependencia "Bende go zjadł" to lepsza wersja Raschforda.Pozytywny gościu,piłem z nim piwo w "Czarnym Diamencie" na De Gaullea w Zabrzu.
2
@AssisMoreira Jo wyłaza na plac :D
0
Bójcie się chamy,do extrklasy wracamy;) Proszę brać to z przymrużeniem oka jestem w euforii dalej po zwycięstwie w Tychach ;)
2
@Stinger_ Bardzo lubię Finlandię,zwłaszcza w weekendy.
4
A potem będzie Laportę szantażował-
0
"Portugalia to jeden z faworytów Mundialu" xD
0
Cancelo za.rany...
1
@blakkudium Pierwszy sezon w Realu miał dobry,potem zjazdik i w klubie i w reprezentacji.
0
Norwegia ocipiała,Anglicy pięknie upokarzają Serbów i to w Belgradzie. Za.ebiście :)
3
Czemu wszyscy ten sposób wykonywania karnych zrżynają od Lewego ?
6
Karniaczek musiał być.
1
@FCBparasiempre Tak Szoboszlai :) Tak wiem jak to się kończy ale mam nadzieję że dziś będzie wyjątek od tej reguły :)
2
Dziś potężny Węgier Dominik ładuje dwie bramy z wolnych i Ronaldo oraz Felix ze spuszczonymi głowami opuszczają Puskas Arena w Budapeszcie ;)
1
@Safrani No ja też mało co o nim wiem. A co-szczerze pytam bez ironii-powiedziałbyś na Czesia Michniewicza w razie wu?
1
@Safrani No to teraz oby się szybko zgrali bo jak to zaskoczy to będzie maszyna.
0
Gdzie się odbywa ten turniej i na jakich zasadach?
2
Nie miałbym nic naprzeciwko jakby Kosovo i Albania awansowały na Mundial a Serbia nie.
2
@Eklerek On czy ty ? :D
0
Po bramce dla Izraela te c.ujki jakiś napis na telefonie pokazywały przy zbliżeniu na ich sektor.