1

@mordini123 Cah,Kędziora,Pyrka,Wszołek-4 nominalnych prawych obrońców.Plus czterech stoperów(Kiwior,Wiśniewski,Ziółkowski,Ziółkowski).A nominalnego LO ani widu,ani słychu.Zastanawiajace trochę...

11

Przywróćcie Animacio Group i- przede wszystkim-Boixos Nois to będzie doping. Proste.Albo zróbcie delegatom z Azji zażerającym się na trybunach popcornem przyśpieszony kurs ultrasowania.Ale to może nie wypalić.

0

@lucas/catalan Z całym szacunkiem ale skąd wiesz że symulował? Nie bronie piłkarza Samsunsporu ale może go po prostu rzeczywiście skurcze złapały? A Jedzą jako kapitan i najbardziej doświadczony zawodnik Legii nie musiał go po chamsku ciągnąć za nogi jak trupa z ulicy tylko pokazać sędziemu symbol zegarka i doliczzonego czasu gry.Wstyd jak dla mnie cham nie kapitan,Kowal to przy nim wzór cnót wszelakich jako Legionista.

1

@FcPortoFan1999 No niech i tak będzie:D Spokojnej nocy.P.s. Wiem Rodrigo -moj babol xD.

1

@FcPortoFan1999 Fajnie będzie wyglądać w koszulce Barcy Ricardo Mora ;)Gratulacje tak na poważnie:)

0

Jędrzejczyk owi zaś palma odbija i wrodzone chamstwoP.S.Wiem że to emocje ale to co teraz pokazał to zero szacunku.Przede wszystkim dla samego siebie

0

@FcPortoFan1999 Spokojnie mecz trwa 90 + minut ;)

0

@Stinger_ Niestety nie...

2

@kubix05 Alternatywy i docent Furman to była brawurowa rola pana Pokory.I to słynne "Napijmy się" w konwersacji a raczej monologu z prezesem spółdzielni mieszkaniowej :D

1

@JanZagloba Skład delikatnie mówiąc experimental ale muszą rotować grając na 3 frontach.Moze w 2 połowie się obudzą bo 1-sza tak jak pan piszesz smutna ze strony Legii.Jak coś to przepraszam że odpowiedziałem nie wywołany do tablicy ;)

2

@FCBparasiempre Film pamietam-jako 10-letni szczyl oglądałem na kasecie VHS na tzw.video;)Van Himsta wtedy nie kojarzyłem,dopiero w epoce internetu "rozebralem' ten film na czynniki pierwsze jeśli chodzi o grających w nim piłkarzy-Deyne oczywiście znałem :)Jak chodzi o Belgów to strasznie mi ich było zal na Italia 90 jak w 119 minucie ich Płatt załatwił w meczu z Anglią w 1:8 finału...

1

@Stinger_ Ok zapomniałem o tym 2020 roku.Ale te czasy covidove to był jeden wielki misz-masz ;)I nie tylko w LM ale i ligach europejskich.Pozdrawiam.

0

@takisobiektos Ok dzięki za odpowiedź.Tak jak pisałem nie znam tej historii ale jutro po pracy przesledze to sobie w necie.Mylne wnioski wyciągnąłem;)

0

@europejczyk A nie jest przypadkiem tak że zamieniają się nazwami? Tzn rezerwy awansują a pierwszy zespół spada? Bo kiedys tak było lata temu w Holandii gdzie w Eredivise grał zespół Wilem II Tilburg.Nie znam dokładnie tej historii ale tak mi się to teraz skojarzyło :)

1

@Stinger_ Nottingham Forest kiedyś ale to byli lata 79 i 80 bodajże i jeszcze PEMK a nie LM.

0

@Gibbon_FCB PSG to był nieoczywisty zwycięzca :)Przynajmniej dla mnie bo sadzili się co roku od 2012 chyba i zawsze po palcach,najdalej na świerćfinałach kończyli.Wyjatkiem ostatnie dwa lata-półfinał i win w końcu.

2

@FCBparasiempre Mój pierwszy idol. Też grywałem na ŚO i wzrostem(jak na stopera oczywiście,nie obrażając tutaj Carlesa) nie grzeszyłem.

0

"Czekamy dalej" No i jeszcze poczekamy.Conajmniej do końca lutego.Takie inwestycje musi masa róznorakich podmiotów decyzyjnych zatwierdzić.Czyli-czekaj tatka latka....

0

@Kozinho. Dokładnie,racja,mecz do zapomnienia ale szkoda chociaż 1 pkt.Lepiej przegrać z teraz z PSG niz z jakąś słabszą druzyną.Liverpool grający podstawową kosmiczną 11-tką przegrał z dużo słabszym od PSG Galatasaray i też tam raczej nikt tragedii z tego nie robi.

0

Co ten Ruiz taki płaczek?Co rusz wonty do sędziego...

0

Laporta koło Ceferina siedzi i trzezwy jest o dziwo.Pewnie kroplóweczkę z glukozą przyjął po obiadku z Kelafim.

0

@Filipem No to mnie wkurza też.Tęsknię za Boixos Nois...

2

Kochalski znów dzisiaj szef w paru momentach. A co do stadionów Qarabach trochę większy i ładniejszy stadion od Kajratu.

0

@Ku84fcb Prince Polo mleczne.Ogólnie większość w polewie mlecznoczekoladowej.Nic z gorzką czekoladą nie ruszę,jakaś alergia chyba czy coś,od razu mi niedobrze i głowa mnie boli.

3

@FCBparasiempre No to były wielkie mecze Widzewa.Ale ja to znam tylko z książek czy właśnie z takich jak Twoich znamienitych artykułów.

18

Laporta z Kelafim już grzeją od południa. Ciekawe kto pierwszy zgon zaliczy.

1

@don'T.R.I.P.e Dokładnie,ja sam pamiętam jak odnosiłem butelki szklane do punktu skupu,których było w tamtych czasach całkiem sporo.Wujek opowiadał mi że po meczach na reprezentacji czy jakiegoś klubu na Stadionie Śląskim chodzili tam z kolegami i potrafili nazbierać 3-4 worki butelek po wódce,piwie czy lemoniadzie i był z tego całkiem niezły jak na tamte czasy hajs.

1

@daniel32778 Dokładnie ten. A De Jong też wtedy powinien wylecieć za czerowną kartkę,racja.

2

@maj1 https://www.transfermarkt.pl/john-heitinga/profil/trainer/51774
Chyba o niego chodziło ale pewnie się sam domyśliłeś :)

0

@draxidox O main good-dojrzałem do akceptacji cudzego bachora :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?