Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bernard777 Bez urazy kibice i kibicki Wisły.Troche wypiłem i mnie tzw.ponosi jako kibica innej niż Wisła drużyny.P.S.Nie jestem z Krakowa i okolic :)
5
@fart Filipinki są ok i pisze to z autopsji
1
@FCBparasiempre Dokładnie może to być kontrowersjna opinia ale wydaje mi się że Lesnodorski lepiej zarządzał by tym klubem.
2
Iordanescu ponoć poddał się do dymisji.Moze ktoś to potwierdzić/zaprzeczyć bo meczykom nie wolno ufać?
2
Wisła jak zwykle rozpoczyna mecz z fartem po golu ukraińca.
0
@Derean Nieważne jak wleci,byleby w sieci ;)
1
@DonCarletto A może się nie zgodzić? Czy jak Real zapłaci to nie ma nic do gadki?
1
Brawo Como ! W pięknym stylu pokonali grający najnudniejszy w Europie futbol Juventus. Niech Getafe jeszcze pokaże dzis swoja"najlepszą" wersje,zagra swój "najlepszy" futbol i wyeliminuje z El Clasico paru graczy śmietankowych.
2
@Herbert No coś tam o tym czytałem,ale Kozakiewicz był chyba najbardziej znanym wykonawcą tego gestu w czasach nowożytnych :)
0
@bartekvisca Coś tam w sierpniu czy na początku września zrobił jakieś liczby-bramka i asysta chyba.
2
Gyokeres znów najsłabszy na boisku z drużyną z dołu tabeli.Świetny transfer Arsenalu,pogratulować.
1
To w Hiszpanii znają gest Kozakiewicza? To miłe.Ogólnie nic złego w tym geście nie widzę ale znając niechęć czy nawet-nie bójmy się tego słowa-nienawiść Tebasa,RFEF,czy Realu Madryt do FC Barcelony z pewnością te trzy podmioty zawioskują o horrendalną karę dla Flicka-np.10 meczów żeby było z czego spuścić a skończy się finalnie na 5-6.Przy czym pragnę przypomnieć że w zeszłym sezonie niejaki Mbappe za próbę zakończenia kariery zawodnikowi Alaves dostał 1 mecz kary.Są równi i równiejsi jednak.Ale wiemy to nie od dziś.
1
@Stinger_ Ja będe oglądał i liczę na pozytywny wynik tzn. conajmniej remis albo wygrana BVB ;)
0
Teraz doliczy 5 minut.EDIT-O curva nie:D
0
To jest taki mecz jak na wiosnę z Betisem.Tylko tam cisnęliśmy i marnowaliśmy seryjnie sytuacje a dziś tylko bardzo nieudolnie próbujemy coś tylko stworzyć.Ale-zawsze można to zrzucić na deszcz...
0
Na co uszatek wchodzi ?!
1
@Coutinho007 Gorzej-został Douglasem.
0
@Roobo Dla lepszego efektu.Hugo Sanchez mu się włączył.
0
Witsel w tym wieku takie fiki-miki ?! No,no,no-szacunek.
1
@Kessie To chyba najważniejszy gol w twojej karierze.
2
Wiem ze to dopiero 1/3 sezonu ale Korona wyrasta tutaj na czarnego konia.
3
No i runął mit wielkiej Sevilli.Tylko co w takim razie powiedzieć o Barcelonie ? :D
1
Wielka Sevilla traci u siebie gola z Mallorcą.
2
No i pięknie Kaiserslautern ograł -byłego już-lidera z Karsluhe.Oby wraz z Schalke bezpośrednio awansowali w tym sezonie do Bundesligi.W derbach Podhala remis-Podhale-Sandecja 1:1 w 2-giej lidze.
1
@FCBparasiempre Wtedy zawalili mecz w przedostatniej kolejce z Leeds na wyjezdzie gdzie nasz "wybitny" goalkeaper Dutruel dostał już w 5 minucie "za kołnierz" z wolnego z ostrego kąta od Lee Bowyera.Manita w ostatniej kolejce z Besiktasem nic już nie dała bo w drugim meczu naszej grupy Milan podzielił się na San Siro punktami z Leeds i obie drużyny przeszły dalej kosztem Barcelony.A finał wspomnianego Pucharu UEFA w którym w półfinale odpadliśmy z Liverpoolem był chyba jednym z najlepszych w historii a na pewno najlepszym jakie w życiu oglądałem.Liverpool po świetnym i super emocjonującym meczu i dogrywce pokonał wtedy Alaves 5:4.
1
@FcPortoFan1999 No rozmiary zwycięstwa na pewno zaskakują.Ale Pogoń Siedlce cenny punkt z Miedzią co ci zreszta przepowiedziałem:D Te trzy mecze-win Schalkei GKSS oraz remis Miedzi z Pogonią dać za 50 zł to jakieś parę stówek by wpadło.Ehh-mądry Polak po szkodzie :D
1
@Lionel_Messi10 Ten Enciso też niezły herbatnik :)
2
Straburg strzela i 2:1 dla nich.
1
Gola dla Radomiaka strzela...Romario :D
0
Widzew na 2:0-Therkilsen strzela z główki po ładnej akcji.Swoją drogą sympatycznie ogląda się mecz polskiej Extraklasy z angielskim komentarzem :)