Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Azazel_Pazuzu Tworki słabe, Choroszcz bardziej renomowana i rozpoznawalna.
1
Oby to był pierwszy i ostatni raz.Bo potem będą mecze w Papui-Nowej Gwinei i na Komorach.
1
@RozowaPantera Zdecydowanie In Post,w ogóle z tego nie korzystam.Pierogi lubię,do Żabki mam blisko po piwo a blikiem można wygodnie płacić.
1
@Lionel_Messi10 Aleś pan smaka narobił :) PES 2009 to był sztos.Ja grałem na patchu z extraklasą i 1-szą ligą,kosiłem Polonią Bytom wszystkich po paru sezonach nawet w LM :) Był nawet stadion Polonii z oryginalnymi flagami.Nostalgia.
1
@Filipem Popieram.Lewy na końcówki a Ferran do rotacji ogólnej.
1
@TaughtMule Pigularz jest megalomanem i myślał że w cuglach bezpośrednio awansują do extraklasy.Wiecej emerytów typu Pazdan czy Carlitos i odrzutów z zachodu niech nakupuje w zimie.P.S.I chlopkow-roztropkow bez ambicji co jeszcze za czasów 3 ligi przyszli do Wieczystej z extraklasy dla szmalu.
1
@Talion Oglądało się,ale nie od początku,tak od 1990.Na you tube niekiedy oglądam archiwalne odcinki.
0
@FcPortoFan1999 Na razie tak średnio,ale 2 połowa nam to zrechabilituje myślę.
1
@FcPortoFan1999 Tak jak komentator powiedzial-jakby się zamienili rolami z Samu to by wpadło:)
0
Diego Costą TOP 3 bramkarzy na świecie obecnie.
0
@Stinger_ Daleko mi do Wisły ale subiektywnie muszę stwierdzić ze extraklasa im się należy jak psu buda. Zwłaszcza z taką formą jaka prezentują w tym sezonie.Nie ma bata-o ile jakaś katastrofa się nie wydarzy,czego im nie życzę-żeby nie awansowali bezpośrednio.
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze następny klasyk-Górnik -Legia zapomniałem :)Dziś zatrzęsienie "klasyków" :D Porto wygra 2:1 ;)
2
Ishak to jest gość-widzi ze jest ciężko,cofnął sie do rozegrania,pomaga w obronie,uspokaja grę i kolegów.Prawdziwy KAPITAN.
0
@FcPortoFan1999 GKS-a coś wciśnie jak tak Lech będzie schowany za podwójną gardą.Swoją drogą ciekawy wieczór się szykuje-potem klasyk Wisła-Ruch w 1-szej lidze,jednocześnie prawie Juve-Milanno i wisienka na torcie -twoje Smoki z Benfiką. Będzie co oglądać :)
0
@FcPortoFan1999 Twierdza Arena Katowice to nie przelewki :)
0
@MirusAmisz Algorytm :D
0
@Nicko Po uprzednim przedłużeniu kontraktu zapomniałem dodać.
4
Barcelona nie jest w dołku,Barcelona jest na dnie Wielkiego Kanionu.
0
@Sulimo Oby tylko po sezonie Milan albo najlepiej jakieś araby dali się na niego jeszcze nabrać...
2
Karnego miał Rashford strzelać.
0
Ja wiedziałem że te małpowanie przy karnych sie kiedyś zle skończy.Nie można podejśc i strzelić jak człowiek ze zwodem w boczną siatkę a nie drobić jak k.rwa pod latarnią przy tych karnych?! I to się tyczy nie tylko Lewego ale wszystkich parodystów co tak strzelają karne.
0
@Virusk3 Szwedzka bestia rodem z Kopenhagi :D
1
Jaki Olmo to jest fistaszek,bo miano kasztana to za duży rozmiar na niego.
0
@Esteban_ Własnie to jest najgorsze że nawet ciężko okreslić jaki to kolor-łososiowy,rózowy,lekki pomarańcz?
2
@bartekvisca No całkiem,całkiem. I to jest jak na razie największy plus z ogladania tego meczu :)
2
Alexis ty wariacie-bramkę nam chciałeś strzelić ??? :D
0
@Eklerek Za lustro 86 koła? xD Ok plus parę rzezb ale dajcie spokój...
0
Brawo Oderka Opole!
2
@Cyzix Podobno po meczu miał zapaść chwilową po tym brutalnym faulu.Morfina musiała wejść do gry.
1
@FcPortoFan1999 -https://www.meczyki.pl/newsy/plus/totalny-szal-wokol-trenera-postawil-na-polakow-pobil-pierwszy-rekord-i-ma-juz-hitowa-piosenke/282719
Super że na Eleven 3 dziś pokażą to meczycho,z pewnością hit tej kolejki w Europie.