3

@Azazel_Pazuzu Tworki słabe, Choroszcz bardziej renomowana i rozpoznawalna.

1

Oby to był pierwszy i ostatni raz.Bo potem będą mecze w Papui-Nowej Gwinei i na Komorach.

1

@RozowaPantera Zdecydowanie In Post,w ogóle z tego nie korzystam.Pierogi lubię,do Żabki mam blisko po piwo a blikiem można wygodnie płacić.

1

@Lionel_Messi10 Aleś pan smaka narobił :) PES 2009 to był sztos.Ja grałem na patchu z extraklasą i 1-szą ligą,kosiłem Polonią Bytom wszystkich po paru sezonach nawet w LM :) Był nawet stadion Polonii z oryginalnymi flagami.Nostalgia.

1

@Filipem Popieram.Lewy na końcówki a Ferran do rotacji ogólnej.

1

@TaughtMule Pigularz jest megalomanem i myślał że w cuglach bezpośrednio awansują do extraklasy.Wiecej emerytów typu Pazdan czy Carlitos i odrzutów z zachodu niech nakupuje w zimie.P.S.I chlopkow-roztropkow bez ambicji co jeszcze za czasów 3 ligi przyszli do Wieczystej z extraklasy dla szmalu.

1

@Talion Oglądało się,ale nie od początku,tak od 1990.Na you tube niekiedy oglądam archiwalne odcinki.

0

@FcPortoFan1999 Na razie tak średnio,ale 2 połowa nam to zrechabilituje myślę.

1

@FcPortoFan1999 Tak jak komentator powiedzial-jakby się zamienili rolami z Samu to by wpadło:)

0

Diego Costą TOP 3 bramkarzy na świecie obecnie.

0

@Stinger_ Daleko mi do Wisły ale subiektywnie muszę stwierdzić ze extraklasa im się należy jak psu buda. Zwłaszcza z taką formą jaka prezentują w tym sezonie.Nie ma bata-o ile jakaś katastrofa się nie wydarzy,czego im nie życzę-żeby nie awansowali bezpośrednio.

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze następny klasyk-Górnik -Legia zapomniałem :)Dziś zatrzęsienie "klasyków" :D Porto wygra 2:1 ;)

2

Ishak to jest gość-widzi ze jest ciężko,cofnął sie do rozegrania,pomaga w obronie,uspokaja grę i kolegów.Prawdziwy KAPITAN.

0

@FcPortoFan1999 GKS-a coś wciśnie jak tak Lech będzie schowany za podwójną gardą.Swoją drogą ciekawy wieczór się szykuje-potem klasyk Wisła-Ruch w 1-szej lidze,jednocześnie prawie Juve-Milanno i wisienka na torcie -twoje Smoki z Benfiką. Będzie co oglądać :)

0

@FcPortoFan1999 Twierdza Arena Katowice to nie przelewki :)

0

@MirusAmisz Algorytm :D

0

@Nicko Po uprzednim przedłużeniu kontraktu zapomniałem dodać.

4

Barcelona nie jest w dołku,Barcelona jest na dnie Wielkiego Kanionu.

0

@Sulimo Oby tylko po sezonie Milan albo najlepiej jakieś araby dali się na niego jeszcze nabrać...

2

Karnego miał Rashford strzelać.

0

Ja wiedziałem że te małpowanie przy karnych sie kiedyś zle skończy.Nie można podejśc i strzelić jak człowiek ze zwodem w boczną siatkę a nie drobić jak k.rwa pod latarnią przy tych karnych?! I to się tyczy nie tylko Lewego ale wszystkich parodystów co tak strzelają karne.

0

@Virusk3 Szwedzka bestia rodem z Kopenhagi :D

1

Jaki Olmo to jest fistaszek,bo miano kasztana to za duży rozmiar na niego.

0

@Esteban_ Własnie to jest najgorsze że nawet ciężko okreslić jaki to kolor-łososiowy,rózowy,lekki pomarańcz?

2

@bartekvisca No całkiem,całkiem. I to jest jak na razie największy plus z ogladania tego meczu :)

2

Alexis ty wariacie-bramkę nam chciałeś strzelić ??? :D

0

@Eklerek Za lustro 86 koła? xD Ok plus parę rzezb ale dajcie spokój...

0

Brawo Oderka Opole!

2

@Cyzix Podobno po meczu miał zapaść chwilową po tym brutalnym faulu.Morfina musiała wejść do gry.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?