0

@maroon xD Dobry żart tynfa wart :)

1

@APTAPT Jak jest równo punktów między dwoma drużynami to decydują bezpośrednie mecze czy różnica bramek właśnie?

2

W sumie Holendrzy robią nam przysługę bo jak wygramy dziś z Litwą to baraże tuż,tuż-myślę że mimo wszystko nie mamy prawa przegrać z Maltą.

1

@Soetie W sumie racja sam miałem dwa razy zerwane po skręceniach właśnie. W tym rzecz żeby ich nie zerwała bo to chyba najbardziej paskudna kontuzja dla piłkarzy i sportowców ogólnie.

0

@mordini123 Profanacja !

1

U Niemców Lukas Sinkiewicz-pra prawnuk naszego znakomitego powieściopisarza, nowelisty i noblisty Henryka Sienkiewicza.

8

Zdrowia Ewcia! Oby nic z więzadłami.

3

Z tyłu na koszulkach Polaków adekawatna reklama-warzywa"Bonduelle" :D P.S. Ciekawe czy Podolski komuś wjedzie saniami jak to ma w zwyczaju w towarzyskich meczach czy turniejach ?

0

@partymaker No jato doskonale rozumiem i nie hejtuje tu broń Boże pana Jana.Ale myślę że mógłby się pokusić kiedyś o takie coś.To tylko taka moja delikatna sugestia :)

0

@Laminedependencia Ale Cash a zwłaszcza Zalewski mają zadatki na takich ofensywnie grających bocznych obrońców,takich grajacych w stylu-oczywiscie zachowując wszelkie proporcje-Alvesa czy Marcelo albo Alby.Co nie przeszkadzało by im obu dalej grać dobrze w ofensywie.Z takimi przeciwnikami powinniśmy tak grać a z mocniejszymi to samo tyle że z dwoma DP-np.Moderem i Sliszem przed nimi Zieliński a Szymański na skrzydło w takim przypadku kosztem Kamińskiego albo Skorasia.Dla nie ma to sens ale nie ja o tym decyduję.

1

@FCBparasiempre Wszystkie są ciekawe ;)Robisz tu zajebisty kontent.

2

Ale mnie wkurzata gra z tymi wahadłowym.Myslalem że pan Janek to zmieni i zacznie grać jak człowiek systemem 4-3-3, zwłaszcza z takim przeciwnikiem jak Litwa. Grabara-Cash,Bednarek,Kiwior,Zalewski-Moder, Zieliński, Szymański-Kaminski,Skoras, Lewandowski.Tak to powinno wyglądać jakby wszyscy byli zdrowi.

1

@FCBparasiempre Ło panie aleś pan ugotował:)Świetnie się czytało-jak zawsze zresztą.Moge się mylić ale to chyba najdłuższy twój felieton.Dzieki i dobrej nocy.

2

@blakkudium Ty to jesteś niezawodny jak chodzi o powtórki;)Szacuneczek.

1

@MirusAmisz Chyba czytuje La Ramble czasem :D

0

Oliwa sprawiedliwa,CR 7 penalty missed :)

0

No to trzymamy kciuki za walecznych Irlandczyków i ich złota kontrę w 89 minucie ;)

1

@redman83 A tam,o 21:00 fajny mecz Hiszpanów z Gruzinami i Portugalii z Irlandią, Izrael rozstrzelany przez Norwegów,fajnie jest;)

1

@Stinger_ Przewidziałem to tu rano w komentarzu-i wynik i hat-trick Haalanda i że łysy z Płocka podyktuje karnego :)

0

Widzę że w meczu Norwegia-Izrael Izraelici sami sobie też strzelają :)

0

@FcPortoFan1999 Obstawiam że dwa z tego conajmniej jeden kontrowersyjny :)

3

@FCBparasiempre Najważniejsze w tym wszystkim jest to że jest idolem Endricka :D A o katastrofie z Monachium oglądałem program chyba z 3 razy na National Geographic z cyklu"Katastrofy Lotnicze".

1

Dziś Izrael zostanie rozstrzelany przez Norwegów. Jakieś 5:0 przewiduję i hat-trick Erlinga Haalanda.

1

@FcPortoFan1999 A Warta prze naprzód-piąte zwyciestwo z rzędu w 2 lidze.Może uda się wrócić chociaż do 1-szej ligi.

1

@partymaker Dokładnie ta cała Wieczysta to stan umysłu.Zaorać ten osiedlowy klubik.

3

@LeszekFCB Przypuszczam ze watpię.Ich mozliwości finansowe są nieopograniczone,śmiem twierdzić że nieoficjalnie mają wiecej kasy miz PSG i City do kupy zusamen.Ale Niemiec to Niemiec ani feniga nie odpuści.Taki mental germański.My za bezcen oddawaliśmy Coutinho czy Suareza do Atletico a teraz już nikt tego niby nie pamięta i każdy ma to w d.pie.Niewdzięcznicy.

1

@FCBparasiempre Po tej bramce na 3:2 w finale mało sie nie popłakałem jako smarkacz ;)

5

Leeds jak Leeds ale Bayern z szacunku do Barcelony i Lewego mógłby już odpuścić Barcelonie te 20 baniek. Kasy mają jak lodu a natrętni są jak Pazdzioch upominajacy sie Ferdkowi o 5 zł.

2

@Luciano99 Polonia Bytom z awansem do Extraklasy w tym sezonie.

2

W meczu hokejowej Ligi Mistrzów GKS Tychy prowadzi w Klagenfurcie z miejscowym KAC 3:1 na 1:54 min do końca:)P.S.- już 4:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?