Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak mi się wydaje że jutro Ronny Bardhji strzeli swoją pierwszą bramkę w barwach Barcy i będzie to bramka na wagę 3 punktów.
1
Bundesliga już chyba posprzątana.Bayern niestety z kompletem punktów,a BVB zawaliło mecz z Lipskiem u siebie i tydzień temu w Monachium gdzie mogli przynajmniej remis wyciągnąć.
0
@buglikos Reprezentacja-słowo klucz.
2
@Rewolucja123 Dokładnie zaraz po Zubizarrecie.
2
Vinicjusz jest cienki.Lepiej dać plastra Mbapppemu,Valverde i Belighamowi.
0
@Culer9002 No,fane to :)
1
Wziąć to se może gówno z kibla. W tauśka sie będzie bawić,swoich dzieci nie ma?
10
Do ONZ,Starsburga i Komisji Praw Człowieka niech się odwołają jeszcze.I do Watykanu.
0
Ostrzeżenie dla WieCzystej.
Oby nie skończyli jak Amica czy Groclin-bo awansu do extraklasy i gry w europejskich pucharach jak najbardziej im nie życzę.
0
@damian16161212 Ma tylko z natury jest nieśmiały i trochę sie jej wstydzi
https://zapodaj.net/plik-Bd3MdUfjnM
1
@Soetie A co ci Raphinia zawinił ?
2
@kubix05 Ja pamietam.Takie mleko było idealne na kaca z rana :)
0
@MOLESTA Co do tego że to parszywy klub to pełna zgoda.Ale Yamal ma za mało na pagonach żeby się w tym tonie wypowiadać.
1
Jakby piłkarze Lecha mieli honor powinni wszystkich tam obecnych kibiców"Kolejorza" zaprosić na exkluzywną kolację w ramach przeprosin i zwrócić koszty wyjazdu.
0
@Tomaszekkkkk Najpierw trzeba coś osiągnąć żeby szpilki wbijać.Owszem nikt mu nie odbierze golden boya czy mistrza Europy ale zobaczymy co będzie za parę lat i co osiągnie w całokształcie.Pycha kroczy przed upadkiem a pokora to bardzo piękna cecha...
2
@smiatuniu Chłopie pełna zgoda.Wypowiedz oceniam 10 na 10.
0
@Wittgenstein A ja myślałem że był Brazylijczykiem,może dlatego go do dziś nie szanuję.
1
@Dfd222 Ten "pewien Argeńtyńczyk" to miał mózg a nie siano w głowie i na głowie.To sa właśnie te detale.Ale ogólnie jak najbardziej zgdadzam sie z twoją wypowiedzią.
1
Za rok,może dwa spier.oli do PSG jak Neymar.I bardzo dobrze bo ma 18 lat a głowa nie dojeżdża już jak u Balotellego w jego "psychicznym prime".Pozbyć się go jak najszybciej za jak największe pieniądze .może chociaż po częśći uregulujemy długi a pozbędziemy się gówniarza co niedługo nam szatnię rozwali.
0
Sparta Praga;) Miłego powrotu medalikorze ;)
0
W Częstochowie już ojczulki mszalne leją;)
0
Zaś się klasztornym ciulom upiekło.A komentator zaroz będzie orgazm miool.
0
@Spacedragon
3
@ACMaldini3 Nie przeczytałem artykułu dokładnie bo jestem w pracy Z góry założyłem że chodzi o wystawienie Araujo w ataku Mój błąd i niesummiennosc. Miłego dnia panie Paolo ;)
2
@Jasialdinho A co nie można z pastowanym kabanem po Madrycie chodzić ? :D
1
@Sergio_Devils Tak moja "lista TOP 10" wygląda:
1.Vinicjusz
2.Marciniak
3.Bellingham
4.Lukas Podolski
5.Damian Rasak
6.Pepe&Ramos
7.Kurtuła
8.Marian Janoszka
9.Carvajal
10.Guler
1
@Frimpong Klasyka:)
3
Jak dla mnie na chwilę obecną dużo lepsza opcja niż zardzewiały obecnie Lewandowski.
0
Dla wszystkich fanatyków narracji antygórniczej .
2
@Bolton A ogolonym też trzeba być?Bo ja wąsów nie zgolę,noszę zarost od przedwojnia !