7

Tak mi się wydaje że jutro Ronny Bardhji strzeli swoją pierwszą bramkę w barwach Barcy i będzie to bramka na wagę 3 punktów.

1

Bundesliga już chyba posprzątana.Bayern niestety z kompletem punktów,a BVB zawaliło mecz z Lipskiem u siebie i tydzień temu w Monachium gdzie mogli przynajmniej remis wyciągnąć.

0

@buglikos Reprezentacja-słowo klucz.

2

@Rewolucja123 Dokładnie zaraz po Zubizarrecie.

2

Vinicjusz jest cienki.Lepiej dać plastra Mbapppemu,Valverde i Belighamowi.

0

@Culer9002 No,fane to :)

1

Wziąć to se może gówno z kibla. W tauśka sie będzie bawić,swoich dzieci nie ma?

10

Do ONZ,Starsburga i Komisji Praw Człowieka niech się odwołają jeszcze.I do Watykanu.

0

Ostrzeżenie dla WieCzystej.


Oby nie skończyli jak Amica czy Groclin-bo awansu do extraklasy i gry w europejskich pucharach jak najbardziej im nie życzę.

0

@damian16161212 Ma tylko z natury jest nieśmiały i trochę sie jej wstydzi
https://zapodaj.net/plik-Bd3MdUfjnM

1

@Soetie A co ci Raphinia zawinił ?

2

@kubix05 Ja pamietam.Takie mleko było idealne na kaca z rana :)

0

@MOLESTA Co do tego że to parszywy klub to pełna zgoda.Ale Yamal ma za mało na pagonach żeby się w tym tonie wypowiadać.

1

Jakby piłkarze Lecha mieli honor powinni wszystkich tam obecnych kibiców"Kolejorza" zaprosić na exkluzywną kolację w ramach przeprosin i zwrócić koszty wyjazdu.

0

@Tomaszekkkkk Najpierw trzeba coś osiągnąć żeby szpilki wbijać.Owszem nikt mu nie odbierze golden boya czy mistrza Europy ale zobaczymy co będzie za parę lat i co osiągnie w całokształcie.Pycha kroczy przed upadkiem a pokora to bardzo piękna cecha...

2

@smiatuniu Chłopie pełna zgoda.Wypowiedz oceniam 10 na 10.

0

@Wittgenstein A ja myślałem że był Brazylijczykiem,może dlatego go do dziś nie szanuję.

1

@Dfd222 Ten "pewien Argeńtyńczyk" to miał mózg a nie siano w głowie i na głowie.To sa właśnie te detale.Ale ogólnie jak najbardziej zgdadzam sie z twoją wypowiedzią.

1

Za rok,może dwa spier.oli do PSG jak Neymar.I bardzo dobrze bo ma 18 lat a głowa nie dojeżdża już jak u Balotellego w jego "psychicznym prime".Pozbyć się go jak najszybciej za jak największe pieniądze .może chociaż po częśći uregulujemy długi a pozbędziemy się gówniarza co niedługo nam szatnię rozwali.

0

Sparta Praga;) Miłego powrotu medalikorze ;)

0

W Częstochowie już ojczulki mszalne leją;)

0

Zaś się klasztornym ciulom upiekło.A komentator zaroz będzie orgazm miool.

0

@Spacedragon

szcerze -wtedy tylko była tv na południu Polski.

3

@ACMaldini3 Nie przeczytałem artykułu dokładnie bo jestem w pracy Z góry założyłem że chodzi o wystawienie Araujo w ataku Mój błąd i niesummiennosc. Miłego dnia panie Paolo ;)

2

@Jasialdinho A co nie można z pastowanym kabanem po Madrycie chodzić ? :D

1

@Sergio_Devils Tak moja "lista TOP 10" wygląda:
1.Vinicjusz
2.Marciniak
3.Bellingham
4.Lukas Podolski
5.Damian Rasak
6.Pepe&Ramos
7.Kurtuła
8.Marian Janoszka
9.Carvajal
10.Guler

1

@Frimpong Klasyka:)

3

Jak dla mnie na chwilę obecną dużo lepsza opcja niż zardzewiały obecnie Lewandowski.

0


Dla wszystkich fanatyków narracji antygórniczej .

2

@Bolton A ogolonym też trzeba być?Bo ja wąsów nie zgolę,noszę zarost od przedwojnia !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?