Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ryse 1Sevilla - Elche 1/-2.5/2:0
2. Getafe - Oviedo 1/-2.5/1:0
3. Real Sociedad - Real Madryt 2/-2.5/0:1
4. Bilbao - Alaves 1/+2.5/4:0
5. Atletico Madryt - Villareal 1/+2.5/3:1
6. Celta Vigo - Girona 1/+2.5/3:1
7. Levante - Betis 2/-2.5/0:1
8. Osasuna - Rayo X/-2.5/1:1
9. Barcelona - Valencia 1/+2.5/2:1
10. Espanyol - Mallorka x/-2.5/1:1
0
@Values Prawdziwy wirtuoz i lider :D
0
Janik walczysz do końca !
1
Co ten Sinner wyprawia...
0
Kamiński schodzi-chop ze Szombierek :)
4
@kubix05 To nie jedyny powód,aczkolwiek w 90% decydujący.
5
LEwandowski.LEgenda.
0
@FcPortoFan1999 Niestety Oskar znając życie to Niemcy się jakoś przeslizgną,choćby po barażach.
0
@Katalończyk 99 "WIśnia" był całkiem spoko oprócz tego ze był członkiem gangu i ma grube zarzuty.
2
@Marusek Jakby nie trzeba było isć jutro do pracy byłaby podwójna Finlandia :D
1
@Pablozeusz Jak niewiele trzeba żeby było wszystko.
1
No to jesteśmy w 8-ce najlepszych drużyn Europy. Siatkarze top. Jakby tak jeszcze hokeiści i hanbaliści poszli w ich ślady byłoby pięknie.Ale na razie cieszmy się z wyniku koszykarzy ! :)
0
@Jackazz @FcPortoFan1999 No ale panowie-Mamy To !!!
0
@FcPortoFan1999 A w 3-ciej lidze gr.3 Wikęd Luzino zlał rezerwy Pogoni Szczecin 6:0 :)
1
Szkoda tych niecelnych rzutów i strat.
0
@TR3YWAY -Wygolili ci głowę?
-Świadkowie twierdzą że nie tylko głowę
1
@FcPortoFan1999 Ale za to masz takie perełki jak Warta Poznań-Zagłębie Sosnowiec czy Stal St.Wola-Świt Szczecin w 2 lidze.
0
@Azazel_Pazuzu Nie to Jaworzno,Park Gródek-były kamieniołom zalany wodą :D.
0
@kinioo Mylisz się-teraz to już na 175 % :D
1
@wojopancer Zdecydowanie Denis choć nie umniejszam De Bruyne.
0
@Hshdhrhdh Szkoda że Lech nie skorzystał w obliczu plagi kontuzji swoich skrzydłowych.3 bańki to nie jest jakaś zawrotna suma-pytanie tylko czy Skóraś chciałby wrócić do Lecha.
0
@Guillegavira 25 mln ojro w.g. Transfermarkt. Myślę że za 30-35 baniek mogliby(Fulham) się zgodzić.Wiem ze w naszej sytuacji to majątek ale myślę że przez rok mogliby jakoś tę kwotę uciułać-wiem wieczny optymista ze mnie :)
0
Calvin Bassey z Fulham.Może grać jako stoper i LO.
1
@kubix05 Ta pralka to chyba legendarna "Frania" :) Moja babcia miała taką i jeszcze taka a la wyżymaczka była do tego. I też zawsze przeważnie w soboty prała a ja biegałem z koszykiem na dół i pomagałem rozwieszać. Nostalgia ;)
2
@FcPortoFan1999 No racja,na razie nie.Ale jak się kadra ustabilizuje,zgrają się ze sobą to myślę że będą pewniakiem do TOP 3 na pewno.
1
@directedbyfcb Racja.Ale ich mistrzowstwo Europy z 2004 roku to było mega zaskoczenie,sensacja chyba największa w historii europejskiego a nawet światowego futbolu.Choć wiadomo w jakim stylu zdobyte,ale jak to się mówi-cel uświęca środki :)
2
@FcPortoFan1999 No trzeba to przyznać ze chłop rzeczywiście nie rzuca słów na wiatr i rzeczywiście chce odbudować potęgę Widzewa. Oby się udało,trzymam kciuki @Safrani.
0
Ale ładnie Białoruś obskakuje od Greków :)
2
@FCBparasiempre Zygfryd Szołtysik urodził się i mieszkał rzut beretem od mojej dzielnicy-w Suchej Górze ;) Często przy piwie-jako małolat-miałem okazję słuchać opowieści na jego temat. Niestety większość z tych "opowiadających" czyli jego znajomych czy kolegów a nawet rodziny nie ma już wśród nas...
1
@FCBparasiempre Tak to zasugerowali na Meczykach ale wiadomo że to niezbyt wiarygodne zródło.Także napisane trochę na wyrost ;)