0

Bardziej zawalił Gikiewicz czy Żyro?

5

Czyli coś podobnego jak męska reprezentacja na MŚ 2010 i ME 2012 :)

2

Jagiellonia w tych koszulkach jak Fiorentina z lat 90-tych za czasów "Gabrysia Batigola" Batistuty :)

0

@FcPortoFan1999 Ja bym nie pogardził bo mam + 2,5 gola na kuponie :)

13

I bardzo dobrze,koniec tej sagi z nim.Pójdzie śladem Mane-najpierw do Bayernu na dwa lata a potem do arabów.

3

Brawo"Nafciarze" :)

0

@Gibbon_FCB "To nie są leszcze Stefan,to są młode wilki" :D

2

Pozostaje dziś kibicować Wiśle Płock i Widzewowi w extraklasie oraz Ruchowi w 1-szej lidze. W reszcie meczów niech się dzieje co chce :)

1

Raschford z 14-tką. Just like Johan Cruyff :)

0

Ale laga teraz Pogoni...

0

@FcPortoFan1999 No teraz mieli szanse na kontakt,bardzo dobre parę minut Pogoni. P.S. Jest nadzieja ;) Szuprytowski znów zrobił robotę :)

0

@FcPortoFan1999 No niestety tak do dla Pogoni na razie wygląda. Ale dużo czasu do końca ;)

2

Nie no te stroje to jest jakaś kpina z kibiców na stadionie i przed TV...

0

Ale piknik w tym Sosnowcu. U mnie na A-klasie jest głośniejszy doping i lepsza frekwencja...

0

@UriBoyka Drugie :) Ale cel-bezpośredni awans- zostanie osiągnięty ;)

1

@gumaz Mam nadzieję że "Oskarowa" Pogoń Siedlce okaże się naprawdę oskarowa i utrze nosa piłkarzykom Wieczystej.

3

Nie no jednak Lech to strasznie memiczny klub...

1

Co to jest za cyrk że kupują piłkarza a nie umieją go zarejestrować ? To jest wręcz groteskowe...

2

Być jak Jakub Wawrzyniak w studiu Canal + -marzenie :)

0

U Koulurisa to chyba sodówa za fest do głowy poszła-co chwila dziobem kłapie i pyskówki jakieś.

2

No i cyk pierwsza bramka Huja w extraklasie.

0

Ten Rakuten to taki japoński You Tube.

0

Olkowski to jest jednak placek jakich mało.Jak on się w tym Koeln tyle lat utrzymał to zakrawa na cud purymowy...

0

@Edoss Eric do rotacji za Kounde,Araujo prędzej czy pózniej odejdzie.

0

Za taki dresik 50 ojro styknie?

0

@Kgorecki2500 Czemu w Polsce tak nie można? A nie męczyć bułę przez 2 miesiące i jeszcze za byle co cię obleją...

1

Nadmiar stoperów? Wolne żarty. Mamy Inigo,Cubarsiego i Christensena do rotacji to gdzie ten nadmiar? Ja bym powiedział że raczej vacat bo powino być czterech stoperów na równym poziomie.

1

Powodzenia chłopaku. W Barcie nie miał szans się przebić ,nie ta skala talentu.

1

Pokazują mu wszyscy palcem drzwi ale jak to niemiec-albo jest richtig taki głupi albo udaje że tego nie widzi.Szkoda słów na niego.

1

@FcPortoFan1999 Ja tam jednak wolę tak :) Stare dobre czasy extraklasy-mam nadzieję że powrócą :)1:0 w Najstarszych Derbach Śląska z Ruchem.Mecz dla obu drużyn niezwykle prestiżowy-zachowując wszelkie proporcje takie śląskie El Clasico :)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?