Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej zawalił Gikiewicz czy Żyro?
5
Czyli coś podobnego jak męska reprezentacja na MŚ 2010 i ME 2012 :)
2
Jagiellonia w tych koszulkach jak Fiorentina z lat 90-tych za czasów "Gabrysia Batigola" Batistuty :)
0
@FcPortoFan1999 Ja bym nie pogardził bo mam + 2,5 gola na kuponie :)
13
I bardzo dobrze,koniec tej sagi z nim.Pójdzie śladem Mane-najpierw do Bayernu na dwa lata a potem do arabów.
3
Brawo"Nafciarze" :)
0
@Gibbon_FCB "To nie są leszcze Stefan,to są młode wilki" :D
2
Pozostaje dziś kibicować Wiśle Płock i Widzewowi w extraklasie oraz Ruchowi w 1-szej lidze. W reszcie meczów niech się dzieje co chce :)
1
Raschford z 14-tką. Just like Johan Cruyff :)
0
Ale laga teraz Pogoni...
0
@FcPortoFan1999 No teraz mieli szanse na kontakt,bardzo dobre parę minut Pogoni. P.S. Jest nadzieja ;) Szuprytowski znów zrobił robotę :)
0
@FcPortoFan1999 No niestety tak do dla Pogoni na razie wygląda. Ale dużo czasu do końca ;)
2
Nie no te stroje to jest jakaś kpina z kibiców na stadionie i przed TV...
0
Ale piknik w tym Sosnowcu. U mnie na A-klasie jest głośniejszy doping i lepsza frekwencja...
0
@UriBoyka Drugie :) Ale cel-bezpośredni awans- zostanie osiągnięty ;)
1
@gumaz Mam nadzieję że "Oskarowa" Pogoń Siedlce okaże się naprawdę oskarowa i utrze nosa piłkarzykom Wieczystej.
3
Nie no jednak Lech to strasznie memiczny klub...
1
Co to jest za cyrk że kupują piłkarza a nie umieją go zarejestrować ? To jest wręcz groteskowe...
2
Być jak Jakub Wawrzyniak w studiu Canal + -marzenie :)
0
U Koulurisa to chyba sodówa za fest do głowy poszła-co chwila dziobem kłapie i pyskówki jakieś.
2
No i cyk pierwsza bramka Huja w extraklasie.
0
Ten Rakuten to taki japoński You Tube.
0
Olkowski to jest jednak placek jakich mało.Jak on się w tym Koeln tyle lat utrzymał to zakrawa na cud purymowy...
0
@Edoss Eric do rotacji za Kounde,Araujo prędzej czy pózniej odejdzie.
0
Za taki dresik 50 ojro styknie?
0
@Kgorecki2500 Czemu w Polsce tak nie można? A nie męczyć bułę przez 2 miesiące i jeszcze za byle co cię obleją...
1
Nadmiar stoperów? Wolne żarty. Mamy Inigo,Cubarsiego i Christensena do rotacji to gdzie ten nadmiar? Ja bym powiedział że raczej vacat bo powino być czterech stoperów na równym poziomie.
1
Powodzenia chłopaku. W Barcie nie miał szans się przebić ,nie ta skala talentu.
1
Pokazują mu wszyscy palcem drzwi ale jak to niemiec-albo jest richtig taki głupi albo udaje że tego nie widzi.Szkoda słów na niego.
1
@FcPortoFan1999 Ja tam jednak wolę tak :) Stare dobre czasy extraklasy-mam nadzieję że powrócą :)1:0 w Najstarszych Derbach Śląska z Ruchem.Mecz dla obu drużyn niezwykle prestiżowy-zachowując wszelkie proporcje takie śląskie El Clasico :)