Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@NeroTFP1 Albo obić Real 4:0 w Madrycie.
0
1 gem i kolejna Polka przechodzi do historii.
4
@Rifek Może to wydać ci się śmieszne czy nawet niedorzeczne ale kiedyś policja była bardziej wyrozumiała. Po za tym to było w małym miasteczku-wtedy jeszcze dzielnicy większego miasta-gdzie 80% ludzi sie znało bezpośrednio.Można powiedzieć ze to był taki prezent od nich na urodziny.
1
Najszybszy finał w historii Wimbledonu czy było coś szybszego w historii?
6
Tak normalnie,po ludzku,to mi szkoda tej Anisimovej. Nic,ale to kompletnie nic jej nie wychodzi. Cieszę sie z gry Igi ale jej mi po prostu żal.
0
No to tzw."rowerek "się szykuje czyli 6:0 6:0 :)
0
@Kengo Ja bym chciał chociaż te ostatnie 6 cyfr z jej zarobków z 1 połowy roku :)
1
@Kapitan hawk Spokojnie jeszcze nie zaczli :)
1
@Popitek12 Lipa z miodem 28 volt w 50-litrowych beczkach. Ewentualnie wino "Rambo" w butelkach szklanych po 0.7 l.
0
@FcPortoFan1999 Na eliminacje LK niech będzie lepiej. Bo przegrali dziś z 12-tymi w lidze czeskiej Teplicami,które Banik zlał dwa razy.P.S. Pomyliło mi się -to Legia gra z Banikiem (jak przejdzie) a Jagiellonia z MSK Żylina :)
2
Jak dla mnie za mało szybki i dynamiczny jak na skrzydłowego.Czasy "dostojnych" skrzydłowych jak Figo,Donadoni czy Mario Basler mineły już bezpowrotnie.Teraz trzeba "na pełnej" wjezdżać w pole karne. Przy obecnej fizyczności obrońców tu nie ma miejsca na "dostojeństwo" na skrzydle.
0
W sparingu z Teplicami (0:1) w kadrze Jagielloni 14 zawodników.Ptasia grypa,jakieś zbiorowe zatrucie,jelitówka czy kadra Jagielloni rzeczywiście tak uboga?
29
18-te urodziny ma się raz w życiu. W moją 18-tkę mnie policja zaczęła spisywać z piwem w ręce dzień przed o 23:58,jak skończyli było już coś 00:05 i jak się okazało ze mam 18-te urodziny to kazali mi spi.rdalać a mandat potargać. Oczywiście po dacie urodzenia sami z siebie się nie skapli,musiałem im to "delikatnie" zasugerować :D
0
@kkbarca Wiem raczej prawoskrzydłowy ale myślę że na lewej stronie też dałby radę. Nie musi grać jako odwrócony skrzydłowy tylko taki klasyczny
jak kiedyś Di Maria czy Sane z początków kariery.
0
I gitara .Za rok będziemy dziękować że przyszedł on a nie Nico.
0
@kkbarca To tylko jakiś zwiastun,fake czy rzeczywiście szykuje się taka gra?
0
@aldewir Nie wiem ale czasem te zawleczki od tego otwieracza przytwierdzonego do puszki lubią sie urywać.Zostaje opcja z otwieraczem lub samym scyzorykiem :)
0
@Walpiano Czemu chłop nie złoży angażu do jakiejś kapeli rockowej z topu? Myślę że 95 % wzięłoby go z pocałowaniem ręki.
0
@aldewir Otwieracz do konserw,którym można też otworzyć browca do mielonki turystycznej na wycieczce w Zakopanem :)
0
@FcPortoFan1999 Tu kurs lepszy ale osobiście kusi mnie remis,bo nie wierzę ze wygrają.Widziałem jak Dunki grały ze Szwedkami,mimo porazki zaprezentowały się z dobrej strony.
0
Słaby kurs na Igę-tylko 1.40. To niby dobrze że w.g bookmacherów jest faworytką,ale zarobić się na niej nijak nie da.
0
@JohnKennedy Taki nowy trend chyba.Widziałem już typów w takich galotach-na rynku,w sklepach czy knajpach.
12
@bartekvisca 100% racji. U mnie pani Kasia po zawodówce strzyże mnie od 23 lat,bez żadnych zastrzeżeń za -obecnie-28 zł.
1
@FCBparasiempre Byłem z ojcem na wyżej wspomnianym meczu z Holandią w Zabrzu. Widziałem z bliska Gullita czy Van Bastena,Vanneburga... Niestety aparaty fotograficzne to był w tamtych czasach towar raczej deficytowy wiec nie dane mi było uwieńczyć tego na fotografii choćby czarno-białej...
0
@Lionel_Messi10 Wolałbym Pique albo Iniestę.Jak dla mnie są bardziej ikonami Barcelony niż Messi.
3
Teraz dopiero doceniam fakt że Barcelona kiedyś grała bez żadnych bohomazów na koszulkach. Kiedyś to była oczywistość dzisiaj niestety ewenement.
0
Jprdl,to się nie dzieje naprawdę co? Co następne na koszulkach czy dresach-Huta Katowice czy KWK Murcki ?
0
@pasquda Wiedza dała mi to że sądzę że powinien wiedzieć kiedy ze sceny zejść a nie pajacować.Lubi pieniądz? Przecież Barca chciała mu wypłacić resztę kontraktu-nie skorzystał. Więc jak dla mnie jest męczennikiem co lubi dramy. Bonano zrozumiał,Rustu zrozumiał,nawet Baia zrozumiał ale pan Niemiec nie umie zrozumieć że jego czas już minął...
9
I to jest top transfer a nie jakiś podrabiany ciemny bask z dredami.
3
Ja prdl...Jak grochem o ścanę.Chyba mu się nie chce na MŚ występować i dlatego głupa pali bo to nie jest racjonalne zachowanie.