Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta No czyli to co Marciniak zabrał Szkotom to im po cześći oddał.To jest uczciwy sędzia.
0
Ku.wa mać Szkocja grać!
0
Szkoda Szkotów bo karny mocno dyskusyjnym.Mam nadzieję że w przewadze przechyla szalę na swoją korzyść.
1
@Safrani Z całym szacunkiem ale za mocne jak dla mnie ;)
3
@clyde W punkt jak najbardziej.Założę sie że jakieś 80% nie czyta lektur szkolnych tylko opiera się na streszczeniach z internetu a ci trochę mniej leniwi to nawet film obejrzą...
0
10 minut to nie wróży dobrze :)
0
Prawda jest taka że Kamil nie wpuścił by pierwszej bramki i obronił karnego.Zly wybór bramkarza dziś przez pana Jana.
1
Malta strzela na 2 bramki.Ale gańba :D
2
@FcPortoFan1999 Ogólnie w latach 50-tych,60-tych i 70-tych na Śląskim padały rekordy frekfencji na meczach reprezentacji i pucharowych.A także na ligowych.
https://sport.tvp.pl/72809431/rekord-frekwencji-na-meczu-pilkarskim-w-polsce-to-ponad-100-tysiecy-ludzi-gdzie-padl
2
@kubix05 Ja pamiętam jak szkolna pani "doktor" grubo po 60-tce dłutowała mi i wyrywała dziurawy ząb trzonowy w podstawówce. Rzeczywiście-potem mało co mogło mnie wystraszyć.
1
@AxelF xD W punkt jak najbardziej :) Niestety zdarzało się kiedyś ;)
2
https://www.meczyki.pl/newsy/plus/afera-alkoholowa-przed-wylotem-na-malte-najdziwniejszy-wyjazd-kadry-w-historii/286453
Meczyki poziom jaki maja to wiadomo,ale myślę że taka ciekawostkę przed dzisiejszym meczem reprezentacji może warto młodszym kibicom przypomnieć :)
3
@July_6_BcN Ja Danke :D
1
@July_6_BcN Ja, bigos to być jego narodowy potrawa :D
1
@D10SLEO Ja online nie gram ale oglądając filmiki irracjonalnie to wygląda.Calkiem bez sensu,jakieś fantasy soccer.
2
@Safrani No super te ujęcia wyszły.
0
Żółte tzn.w barwach Seynery z sezonu 2012/2013 to był sztos.Te to bardziej złote raczej ale nieźle wyglądają.
1
Trzeba uważać na tego Pajaca dzisiaj.
0
@mekston Wiem i żeby nie być hipokrytą to nie płakałbym gdyby nas na tym Euro nie było.
1
@PatrychoO Dokładnie.Mnie już wkur.ia ta cała fiksacja na presezony i granie meczy czy pucharów lub superpucharow w Azji i USA.
3
@Andi18 Dokładnie i po co ta gównianą Ligę Narodów do el. MS wplątywać,to jest całkiem pos.ane już....
1
Nusa i Halaand pozamiatali Włochów.
0
Islandia jak coś ma jeszcze szanse awansu przez Ligę Narodów ?
0
@FcPortoFan1999 Nie za bardzo 1:1 może tu być albo 1:2.P.S. Rodrigo Mora był juz powoływany do 1-szej reprezentacji Portugalii ?
0
@FcPortoFan1999 Lepiej dla meczu na pewno.
0
Islandia trzymać sie a najlepiej wygrać.
2
Wynik Portugalii zostaje a Węgry ładują 3 bramki irlandii.Piękny scenariusz,jak najbardziej do zrealizowania.
0
@kamiVeB Niedawno (chyba we wrzesniu) Ktos odłączył wagon od składu w Katowicach-Ligocie stwarzając zagrożenie dla ruchu kolejowego.Coś jest na rzeczy...
https://dziennikzachodni.pl/o-wlos-od-katastrofy-w-katowicach-ktos-na-waznym-szlaku-kolejowym-odczepil-wagon-i-zmienil-oznaczenia-skladu-to-mogl-byc-sabotaz/ar/c1p2-28039609
0
@FcPortoFan1999 Na pewno pamiętasz czasy Podbeskidzia w extraklasie i takich zawodników jak supersnajper Robert Demjan czy szybki jak błyskawica Malinowski. Piekne to byli czasy :)
2
@AxelF Nie do tego żeby pokazać że nie ma rzeczy niemożliwych na boisku i poza nim i zeby zawsze dokonowywać własciwych wyborów w życiu i na boisku.Tak nam to pózniej tłumaczył."Motywacja do ucieczki z obozu?"-doceniam poczucie humoru ;)