0

@Kinginiesta No czyli to co Marciniak zabrał Szkotom to im po cześći oddał.To jest uczciwy sędzia.

0

Ku.wa mać Szkocja grać!

0

Szkoda Szkotów bo karny mocno dyskusyjnym.Mam nadzieję że w przewadze przechyla szalę na swoją korzyść.

1

@Safrani Z całym szacunkiem ale za mocne jak dla mnie ;)

3

@clyde W punkt jak najbardziej.Założę sie że jakieś 80% nie czyta lektur szkolnych tylko opiera się na streszczeniach z internetu a ci trochę mniej leniwi to nawet film obejrzą...

0

10 minut to nie wróży dobrze :)

0

Prawda jest taka że Kamil nie wpuścił by pierwszej bramki i obronił karnego.Zly wybór bramkarza dziś przez pana Jana.

1

Malta strzela na 2 bramki.Ale gańba :D

2

@FcPortoFan1999 Ogólnie w latach 50-tych,60-tych i 70-tych na Śląskim padały rekordy frekfencji na meczach reprezentacji i pucharowych.A także na ligowych.
https://sport.tvp.pl/72809431/rekord-frekwencji-na-meczu-pilkarskim-w-polsce-to-ponad-100-tysiecy-ludzi-gdzie-padl

2

@kubix05 Ja pamiętam jak szkolna pani "doktor" grubo po 60-tce dłutowała mi i wyrywała dziurawy ząb trzonowy w podstawówce. Rzeczywiście-potem mało co mogło mnie wystraszyć.

1

@AxelF xD W punkt jak najbardziej :) Niestety zdarzało się kiedyś ;)

2

https://www.meczyki.pl/newsy/plus/afera-alkoholowa-przed-wylotem-na-malte-najdziwniejszy-wyjazd-kadry-w-historii/286453
Meczyki poziom jaki maja to wiadomo,ale myślę że taka ciekawostkę przed dzisiejszym meczem reprezentacji może warto młodszym kibicom przypomnieć :)

3

@July_6_BcN Ja Danke :D

1

@July_6_BcN Ja, bigos to być jego narodowy potrawa :D

1

@D10SLEO Ja online nie gram ale oglądając filmiki irracjonalnie to wygląda.Calkiem bez sensu,jakieś fantasy soccer.

2

@Safrani No super te ujęcia wyszły.

0

Żółte tzn.w barwach Seynery z sezonu 2012/2013 to był sztos.Te to bardziej złote raczej ale nieźle wyglądają.

1

Trzeba uważać na tego Pajaca dzisiaj.

0

@mekston Wiem i żeby nie być hipokrytą to nie płakałbym gdyby nas na tym Euro nie było.

1

@PatrychoO Dokładnie.Mnie już wkur.ia ta cała fiksacja na presezony i granie meczy czy pucharów lub superpucharow w Azji i USA.

3

@Andi18 Dokładnie i po co ta gównianą Ligę Narodów do el. MS wplątywać,to jest całkiem pos.ane już....

1

Nusa i Halaand pozamiatali Włochów.

0

Islandia jak coś ma jeszcze szanse awansu przez Ligę Narodów ?

0

@FcPortoFan1999 Nie za bardzo 1:1 może tu być albo 1:2.P.S. Rodrigo Mora był juz powoływany do 1-szej reprezentacji Portugalii ?

0

@FcPortoFan1999 Lepiej dla meczu na pewno.

0

Islandia trzymać sie a najlepiej wygrać.

2

Wynik Portugalii zostaje a Węgry ładują 3 bramki irlandii.Piękny scenariusz,jak najbardziej do zrealizowania.

0

@kamiVeB Niedawno (chyba we wrzesniu) Ktos odłączył wagon od składu w Katowicach-Ligocie stwarzając zagrożenie dla ruchu kolejowego.Coś jest na rzeczy...
https://dziennikzachodni.pl/o-wlos-od-katastrofy-w-katowicach-ktos-na-waznym-szlaku-kolejowym-odczepil-wagon-i-zmienil-oznaczenia-skladu-to-mogl-byc-sabotaz/ar/c1p2-28039609

0

@FcPortoFan1999 Na pewno pamiętasz czasy Podbeskidzia w extraklasie i takich zawodników jak supersnajper Robert Demjan czy szybki jak błyskawica Malinowski. Piekne to byli czasy :)

2

@AxelF Nie do tego żeby pokazać że nie ma rzeczy niemożliwych na boisku i poza nim i zeby zawsze dokonowywać własciwych wyborów w życiu i na boisku.Tak nam to pózniej tłumaczył."Motywacja do ucieczki z obozu?"-doceniam poczucie humoru ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?