4

Pogoń-Widzew to bedzie meczych w PP,zobaczycie.Mnóstwo bramek oraz dogrywka i"dwucyfrowa" seria rzutów karnych na deser ;)

1

@kubix05 To się chyba kiper nazywa taki zawód.Wódka raczej nie,ale bycie kiperem piwa czy wina bym nie pogardził :)

0

Jest tu ktos kto choć troche zna się na modowaniu FIFY? Pykam czasem na FIFA 14 Infinity Patch v 9.0.Ale gameplay nie bardzo,najlepszy był w v.5.0. Jak chciałbym ten gameplay w wersji v9.0 to jakie pliki muszę skopiować i zregenerować ? Próbowałem z plikiem cl.ini ale nie działa,na żadnym forum ani w necie nie za bardzo umiem doszukać się rozwiązania.

1

Myślenie życzeniowe Real Madryt TV nabrało juz rozmiarów absurdu.Przecież oni już doszli do takiej konkluzji że w każdym meczu OBOWIĄZKIEM sędziego jest podyktować karnego dla Realu i to takiego najlepiej który zapewni im 3 pkt. w końcówce żeby przeciwnik nie zdażył wyrównać.Ale po nikczennym występie sędziego w meczu z Elche gdzie ewidentnie mącił na korzyść Madrytu-pierwszy gol po asyście ręką,drugi po zmasakrowaniu Inakiego w 5-tce gdzie bramkarz jest nietykalny - jest cisza oczywiście...

0

Ray-i to wyraznie brakuje centymetrów jak na bramkarza.

0

Kolega youtuberowego oszołoma zastępuje potężnego Estefało czyli zmiana 1:1.

0

Zobaczymuy co przy normalnej,solidnej obronie pokaże ten cały Estefało.

0

@Krzyniu Van den Ven albo Maxence Lacroix z CP.

1

Sędzia robił co mógł ale na szczęście WieCzysta tylko z punktem :)

0

Brawo Śląsk. Jescze jedna albo najlepiej dwie po przerwie i WieCzysta znów szuka trenera.

0

April trzyma rękę na pulsie.Poszedł przelewik i cyk karniaczek z d.py dla WieCzystej.Feirertag dobry prowokator.

0

Troche z d.py ta bramka dal Wieczystej.Trudno.Karawana jedzie dalej.Śląsk grać !

1

@lukaszmatusiewicz Maradona,Bergkamp,Messi,Batistuta i Romario.

1

Dzisiaj drugi raz w życiu będę trzymać kciuki za Śląsk Wrocław w meczu ligowym.

0

@Bilon87 Niekoniecznie w Choroszczy.Na Górnym Śląsku jest zacny trójkąt psychiatryczny Lubliniec-Toszek -Rybnik,placówki o równie uznanej renomie.

2

@Kessie Na mnie taka ,aczkolwiek mam rozterki czy aby nie za wcześnie na zażyłą relację.
https://zapodaj.net/plik-dPygfUOIfr

1

@tbas Diaz i Jota(świeć panie nad jego duszą) to nie byli jacyś wybitni kowboje a raczej ponadsolidni wyrobnicy.Salah to już piłkarski emeryt powoli więc nie ma co na siłę szukać usprawiedliwień.Sercem Liverpoolu w ubiegłym sezonie była pomoc,własnie Szoboszlai ,MC Alister i Gravenberch przede wszystkim czy joker Gakpo na skrzydle albo waleczny Curtis Jones. Bez terenera na odpowiednim poziomie-w ubiegłym Slot bazował jeszcze na spusciznie Kloppa- jak widać to serce przestało "pompować krew " tak jak w ubiegłym sezonie.Sa po rostu w większej d.pie niż Barca i taka jest prawda.Trener na poziomie i pracujemy a jest duża szansa że Liverpool choć częściowo nawiąże do ubiegłosezonowej formy.

0

Proszę prezydenta Rzeczypospolitej o polski paszport dla Tomasza Bobceka.

0

@capoN Trochę wzrostu mu brakuje na SO a i skoczność nie najlepsza.

0

Alaves ma większe xG od nas i tyle samo strzałów...

1

Podhale Nowy Targ na awans do 1-szej ligi idzie.Podoba mnie się to.Mam do nich sentyment z hokeja.

0

@Kozinho. Doceniam poczucie humoru.Po prostu fast foody jadam parę razy do roku i najczęściej jest to osiedlowy kebab albo pizza z "Batman"-a.W KFC czy MC Donalds bywam rzadko więc zdziwiło mnie że istnieje tam jakieś sezonowe menu :) O burgerze drwala oczywiście słyszałem ale myślalem że jest tam dostępny cały czas skoro jest taki boom na niego.

1

Wczoraj gdzieś usłyszałem takie coś-"Idę na "Drwala" bo w tym sezonie jeszcze nie byłem".O co tu chodzi? Ten burger drwala pojawia się sezonowo jak grzyby na jesień :D ?

2

@FcPortoFan1999 Tak na marginesie-Dolcan Ząbki jeszcze istnieje? Wiem że jest Ząbkovia-to kontynuator Dolcanu może?

6

Nawet jak Papszun jest kibicem Legii i pochodzi z Warszawy to nie powinien w ten sposób tego manifestować i zostawiać Raków w trakcie sezonu.To mega nieprofesjonalne,wręcz groteskowe.Wyobrazacie sobie że Luis Enrique który też często manifestuje swoje przywiązanie do Barcelony zostawia teraz PSG i idzie zastąpić Flicka??? Papszun to mały człowiek ale wielki egoista,narobił swoją decyzją zamętu w Rakowie,Legii i Polonii Bytom.Jak jest taki dobry i tak go Legia chce mógł po dżentelmeńsku dokończyć sezon z Rakowem i odejść latem 2026 bez kwasów i tego całego zamieszania.

4

Sparta pomściła Banik z eliminacji.Polska-Czechy 1:1 w LK :)

0

@Ogorinho1974 A co z tym psem ?

0

Sparta większa kultura gry i jakość,to widać gołym okiem niestety.

1

@FcPortoFan1999 O kurde ale babol, już poprawiam.

2

Przykro to pisać w kontekście polskiej drużyny w europejskich pucharach ale Legia to obecnie(nie chodzi tylko o ten mecz ale o całokształt)poziom kreta na Żuławach -jak mawiał trener Bogusław"Bobo" Kaczmarek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?