Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bardzo mocno liczymy dziś na Piasta Gliwice :)
1
@lithotripter Nie zarabia bo jakiś matoł zadecydował że lepiej węgiel z Austarlii sprowadzać...
1
@takisobiektos No widocznie tak-pytanie tylko z kim go pomyliłem i dlaczego...P.S. Z Luka Zarandia go pmyliłem.Też Gruzin ,pewnie dlatego.
2
@lithotripter Klasyka.Stała śpiewka wrogów górnictwa.Nowe,nie znałem...
0
@takisobiektos Ale grał już dawno temu w Arce jak Puchar Polski zdobywali.
0
"Twój diler w trójmieście"-taki baner reklamowy na stadionie Arki ":D
0
Gapriandaschvili już chyba 7 czy 8-my sezon w Arce.
2
@lithotripter Ale nikt im nie każe się nie zabezpieczać.A w kopalni jak yebnie to nigdzie nie uciekniesz.
2
@tomek8756 I bardzo dobrze.Choć za tak ciężką z narażaniem życia i zdrowia pracę trochę mało.Powinmno byc 10 lat płatnego urlopu i 250 tysięcy odprawy.Ale dobre i to chociaż.
0
@Sinirsey I Radzionków :D
0
Obydwaj to mikrusi jak na 9_tkę. Kogoś postury Balotellego,Isaka czy Gyokeresa czy z dobrym wyskokiem i dobrą gra głową potrzeba.
0
@pax Fakt zamiast zawsze powinno być przeważnie.
0
@matirix20 A także Daniel Pasarella i Roberto Ayala :)Nie wiem jakoś nie mam przekonania do stoperów i napastników poniżej 1.86 wzrostu.
0
Na tego Altimirę trzeba uważać.Roca i Fornals to pionki i beztalencia.
2
W czwartek Barbórka więc trochę mnie ominęło ale pięknie Zawisza rozwalił milicyjny klubik z Krakowa w Pucharze Polski :)
0
Trochę niski jak na ŚO. Jakby tak miał przynajmniej te symboliczne 1,86 jak na stopera przystało i dobry wyskok to ok.Po drugie czemu my zawsze na ŚO i 9-tke karłów co nie mają więcej jak 1.85 kupujemy? Umtiti 182 cm,Kounde-bo był kupowany jako ŚO-1.78,Paco Alcacer-176 tylko i tak można by wymieniać.Dla mnie idealnym napastnikiem jest ktoś typu Isak czy Gyokeres-przynajmniej te 1.86 cm wzrostu,dobra gra głową i dobry dosiężny.A na stoperze ktoś z posturą i warunkami fizycznymi Pique czy Upamecano.
2
@Safrani Ja przyt tym
Pierwszy raz na Amidze 500 2-3 miesięce przechodziłem z czego większość zajmowałowała zmiana dyskietek i ich wczytywanie :) (gra była na 4 dyskietkach).Ale gra przednia,wręcz kultowa.
1
@suszini Kibic Zawiszy? Na co dzień od dziecka kibicuję Polonii Bytom ale do Zawiszy szacunek i sentyment bardzo duży.
0
@Rhaan Nie przeczę że Wisła jest tutaj zdecydowanym faworytem.W sumie nic do Wisły nie mam-to zasłużony klub z tradycjami-po prostu mam sentyment do Zawiszy.Zwłaszcza że to była zgoda "mojej" Polonii Bytom :) To drugi przyczymek mojej sympatii do tego klubu.
4
@Stinger_ Tak,bo ont też jest skrzydłowym i gra z kontuzjom.
3
Priorytety
https://zapodaj.net/plik-EI0OI7YrnZ
3
Jutro trzymam kciuki za Zawiszę Bydgoszcz w meczu z Wisłą.Kibicowalem im jeszcze za małolata w latach 90-tych w extraklasie(wtedy 1-sza liga) Fajną pakę wtedy mieli-Bronczyk w bramce,Arndt,Rzepa,Durda,Kot,Berendt...Do dziś pamiętam te nazwiska,w sezonie 90/91 punkt braknal im bodajże do występów w Pucharze UEFA.
0
Holstein Kieł eliminuje z pucharu Niemiec HSV po rzutach karnych.
0
Bayern ledwo,ledwo.Brawa dla Unionu za walkę.
2
@FcPortoFan1999 Dokładnie.
0
@fotohobby Bo to prawy człowiek jest.
1
Do d.py te Bilbało.
1
@blakkudium Każdy gupek bije w słupek.Wszystko się zgadza :)
0
@SinMistico Dobre :)
0
@FcPortoFan1999 Mnie się więcej marzy-jakieś karne najlepiej dwucyfrowe :)