1

@kubix05 Super to było.Upierdliwym sąsiadom się to pod wycieraczkę kładło przy odpustach :)

1

Chcemy chleba a nie igrzysk.Ale co tam wydajny pieniądze na areny które później trzeba będzie utrzymywać.Pierd.lenie o Szopenie.

3

Jak dziś wygramy na Chelsea to znów zacznie się wypominanie prehistorii i osoby niejakiego Overbro przez kibiców "Smerfów".

1

@esem91 Wv punkt.Widzę że kolega ma doświadczenie w bigosie :)

3

@FCBparasiempre Jeden z najlepszych meczów Barcy jakie oglądałem i jeden ogólnie z najlepszych jakie w życiu widziałwm.Pamiętam że wtedy Cole czy Yorke strzelił gola Barcie przewtrotką. Ale się wtedy darłem z kolegą lekko podchmieloni po piwku,aż mama kolegi nam reprymendę zrobiła bo zasnąć nie mogła :D P.S. Pomyliło mi się-ten mecz i przewrotka Cola czy Yorka to był rok 1998 r. a mecz na Old Trafford :)Ale oba mecze sztos i podobna dramaturgia,poziom i emocje.

2

Bierzecie w ciemno taki wynik w marcu 2026 ? ;)
https://zapodaj.net/plik-zVF63yQhpb

1

@Peciak I zawieszenie do końca sezonu dla bialoskorego pobitego przez Gueye.

2

@Pedri16Future Koniec kariery dla tego białego.Po meczu będzie granie kartą rasizmu.

1

@kubix05 Szczęsny,Pjanić a kto ten trzeci? Digne?

1

@Karol145 I tak będą walić małpki czy piersiówki po kryjomu po kiblach Na metody są sposoby,wiem to po sobie :D

1

@FCBparasiempre Potem Inter nas wyeliminował w półfinale tych rozgrywek i finalnie zdobył puchar Ligi Mistrzów...To był jeden z nielicznych triumfów Mourinho nad Guardiolą.

0

@bezalkoholowy Dokladnie,wygląda jak przeciętna Marta z Radzionkowa.

1

https://zapodaj.net/plik-6YXH7u4JZU
Taka "niespodzianka" na początek ;) FIFA 14 Infinity Patch v.9.0(sezon 2025/26)

7

"Świetny mecz Elche, które zasłużyło na remis."Nosz ku.wa większym hipokrytą niż AS chyba się być nie da...

0

O co oni pyszczą jak skończył równo z czasem? Inaki MVP :)

1

@norbi77 Real Madryt w pigułce.

2

Ale Asencio porobiony przy tej bramce :)

1

@blakkudium po co mi streamy jak ty tu jesteś :)

0

ale im się fuksło...

0

@kejdzi czyli o kim mowa?

1

@FcPortoFan1999 No Vuko dobry trener,zdziwiłem się jak go z Piasta zwolnili.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym-i to nie jest ironia-zaryzykował Czesia Michniewicza.Serio.

0

Widzew musi w zimie znów rozbić bank.Albo trenera z prawdziwego zdarzenia poszukać.

1

@Eklerek Daj spokój z nim,to jest chyba największy płaczek w historii futbolu.Kiedy nie spojrzysz na niego w czasie meczu twarz wykrzywiona w grymasie bólu lub płaczu.

1

@blakkudium Raya nie dość że kurdupel jak na bramkarza to jeszcze wychodzi na 40-ty metr :D

2

@FcPortoFan1999 Właśnie to miałem napisać :D

0

Widzew taki słaby czy Korona taka dobra bo teraz włączyłem?

1

@FcPortoFan1999 Mogli ale i tak ten remis jest dla nich cenny.Widać ze Pogoń jest w tym sezonie solidną drużyną środka tabeli i nie zrobią już takiego horroru jak w zeszłym sezonie gdzie ostatni mecz(z Wartą chyba)będzie decydować o utrzymaniu.

0

@FcPortoFan1999 Jarek Niezgoda zaraz rozstrzygnie ten mecz na korzyśc Pogoni ;)P.S. Lemanowicz GOAT. Zawodnik meczu.

1

Jak widać 1-szo ligowa Pogoń Siedlce umiala przygotować boisko do gry.Na Podlasiu uczestnika LK z boiskiem o dużo wyższym standardzie to przeroslo.Albo-szanują boisko i siły na czwartkowy mecz w europejskim pucharze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?