Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kubix05 Super to było.Upierdliwym sąsiadom się to pod wycieraczkę kładło przy odpustach :)
1
Chcemy chleba a nie igrzysk.Ale co tam wydajny pieniądze na areny które później trzeba będzie utrzymywać.Pierd.lenie o Szopenie.
3
Jak dziś wygramy na Chelsea to znów zacznie się wypominanie prehistorii i osoby niejakiego Overbro przez kibiców "Smerfów".
1
@esem91 Wv punkt.Widzę że kolega ma doświadczenie w bigosie :)
3
@FCBparasiempre Jeden z najlepszych meczów Barcy jakie oglądałem i jeden ogólnie z najlepszych jakie w życiu widziałwm.Pamiętam że wtedy Cole czy Yorke strzelił gola Barcie przewtrotką. Ale się wtedy darłem z kolegą lekko podchmieloni po piwku,aż mama kolegi nam reprymendę zrobiła bo zasnąć nie mogła :D P.S. Pomyliło mi się-ten mecz i przewrotka Cola czy Yorka to był rok 1998 r. a mecz na Old Trafford :)Ale oba mecze sztos i podobna dramaturgia,poziom i emocje.
2
Bierzecie w ciemno taki wynik w marcu 2026 ? ;)
https://zapodaj.net/plik-zVF63yQhpb
1
@Peciak I zawieszenie do końca sezonu dla bialoskorego pobitego przez Gueye.
2
@Pedri16Future Koniec kariery dla tego białego.Po meczu będzie granie kartą rasizmu.
1
@kubix05 Szczęsny,Pjanić a kto ten trzeci? Digne?
1
@Karol145 I tak będą walić małpki czy piersiówki po kryjomu po kiblach Na metody są sposoby,wiem to po sobie :D
1
@FCBparasiempre Potem Inter nas wyeliminował w półfinale tych rozgrywek i finalnie zdobył puchar Ligi Mistrzów...To był jeden z nielicznych triumfów Mourinho nad Guardiolą.
0
@bezalkoholowy Dokladnie,wygląda jak przeciętna Marta z Radzionkowa.
1
https://zapodaj.net/plik-6YXH7u4JZU
Taka "niespodzianka" na początek ;) FIFA 14 Infinity Patch v.9.0(sezon 2025/26)
7
"Świetny mecz Elche, które zasłużyło na remis."Nosz ku.wa większym hipokrytą niż AS chyba się być nie da...
0
O co oni pyszczą jak skończył równo z czasem? Inaki MVP :)
1
@norbi77 Real Madryt w pigułce.
2
Ale Asencio porobiony przy tej bramce :)
1
@blakkudium po co mi streamy jak ty tu jesteś :)
0
ale im się fuksło...
0
@kejdzi czyli o kim mowa?
1
@FcPortoFan1999 No Vuko dobry trener,zdziwiłem się jak go z Piasta zwolnili.
0
@FcPortoFan1999 Ja bym-i to nie jest ironia-zaryzykował Czesia Michniewicza.Serio.
0
Widzew musi w zimie znów rozbić bank.Albo trenera z prawdziwego zdarzenia poszukać.
1
@Eklerek Daj spokój z nim,to jest chyba największy płaczek w historii futbolu.Kiedy nie spojrzysz na niego w czasie meczu twarz wykrzywiona w grymasie bólu lub płaczu.
1
@blakkudium Raya nie dość że kurdupel jak na bramkarza to jeszcze wychodzi na 40-ty metr :D
2
@FcPortoFan1999 Właśnie to miałem napisać :D
0
Widzew taki słaby czy Korona taka dobra bo teraz włączyłem?
1
@FcPortoFan1999 Mogli ale i tak ten remis jest dla nich cenny.Widać ze Pogoń jest w tym sezonie solidną drużyną środka tabeli i nie zrobią już takiego horroru jak w zeszłym sezonie gdzie ostatni mecz(z Wartą chyba)będzie decydować o utrzymaniu.
0
@FcPortoFan1999 Jarek Niezgoda zaraz rozstrzygnie ten mecz na korzyśc Pogoni ;)P.S. Lemanowicz GOAT. Zawodnik meczu.
1
Jak widać 1-szo ligowa Pogoń Siedlce umiala przygotować boisko do gry.Na Podlasiu uczestnika LK z boiskiem o dużo wyższym standardzie to przeroslo.Albo-szanują boisko i siły na czwartkowy mecz w europejskim pucharze...