1

@partymaker Ni ma bo w Lipinkach Łużyckich styrta się paliła i las też się zajął.

1

MVP meczu do bazy.Flick do Wigilii.

0

Yamala to się kopie z koniem w tym meczu.

1

@Hubertusk Dokładnie mega ciężko się gra gdy rywal na 200% motywacji i broni się w 9-ciu w polu karnym.

1

@adi7adi8 Aż się MŚ w 2010 przypominają i wuwuzele.Tez kota szło dostać:)

0

@Kitek1640 Tak, Hej Śląsk-Świętochłowice:D

0

@HypeR Na razie :) Ostatnio MU -ostatnie lata-nie ma szczęścia do bramkarzy.Onana też super się zapowiadał.Na ich miejscu dmuchałbym na zimne.A co jak kontuzje złapie? A Bayindir jaki jest każdy wie.

17

MU szuka bramkarza.Ter Stegen szuka gry by zagrać na MŚ.Trzeba im siebie wzajemnie palcem pokazać?

0

@Lanosss To młody Kamil Wilczek ze swoją wówczas narzeczoną. Boże Narodzenie-Gliwice 2010,ul.Lipowa 4 m.9.Koloryzowane.

0

Żeby dostali z 6-7:0 za te szydercze śmieszkowanie.

4

No i sztos bo Eleven na kablówce mam.

1

I po co było Legii przekładać mecze?Jeden plus z tego taki że w przeciągu tygodnia Piast dwa razy ich złoji.

1

@lucas/catalan Normalnie-zamieciono by znów pod dywan i nazwano nieporozumieniem.

0

@lithotripter To jest seriał oparty na zjawiskach niewyjaśnionych,sprawdzanych i będących obiektem wielu badań i sledztw a nie na podstwie jakiś baśnii,mitów podań czy legend.

0

Nie od dziś wiadomo że Sosnowiec to najbardziej na południe wysunięta dzielnica Warszawy.Dlatego za Gierka mieli wszystko a i teraz to się odczuwa.Taki Będzin,Dąbrowa Górnicza a nawet Czeladz czy takie Wojkowice były za komuny traktowane priorytetowo a Siemianowice,Piekary Ślaskie czy Chorzów traktowane po macoszemu a nawet okradane kosztem w.w. zagłębiowskich miast.Dlatego najgłośniej komuno wróc warczą zagłębiowskie pieski czyli w większości byli ubecy i ormowcy.Do dziś nazwy zagłebiowskich miast noszą nazwy "wybitnych" komunistów takich jak Dunikowski,Bierut,Broniewski czy Nowotko.

0

@Arkon Brawo dla GKS-u że w końcu zerwali zgodę z tymi dzięciołami i konfidentami z miasta złomiarzy.

0

@Gibbon_FCB Altenatywy 4,Zmiennicy,Z archiwum X,07 zgłoś się Miasteczko Twin Peaks to były seriale.A nie bujdy na resorach typu Lucyfer Morning coś tam czy jakies Władcy Pierścieni fantastyczne aż do przesady.Kto normalny wierzy w jakieś gobliny czy coś tam jeszcze?Fantastyka dla ubogich umysłowo.

0

Nie znam ani jego ani tego serialu czy tam filmu..Ale dziś kupa jakiś randomowych seriali i aktorzyn na jakiś śmiesznych Netflixach czy innych Showmaxach.Wiele hałasu o nic,artykuł poziomem dorównuje Pudelkowi.

2

Piszcie co chcecie ale brakuje tego

0

I co musisz pu paść na ryj panowie sceptycy :D

1

@Bernard777 Chu.j w dupe zawistnikom że mam dziś mam odpoeiednią emeryturę za 25 la ciężkiej katorżniczej pracy :)


0

1

@FCBparasiempre Rarytas jak zwykle :) Zwłaszcza że za mały byłem by to pamiętać.

1

@RozowaPantera To w Bytomiu za Plejadą był kręcony oryginał tego kultowego filmiku :D

8

I tak powinno sie odpisywać wszystkim tym którzy cytują madrości z Real Madryt pl.

4

Ormianie w ekstazie ,Legia w d.pie.

0

@Giwera Nie rano.On po meczu na nockę prosto idzie ;)

1

@Sulimo GOAT normalnie,jak wieszczył Feio.Ponoć go mieli sprzedać ze sporym zyskiem ale jak widać coś nie pykło :)

0

@FCBparasiempre No ja też nie wiedziałem dopóki kolega nie zainstalował kablówki :) Ale potem nadeszły czasy tv.komercyjnych jak Canal + czy Wizja Sport i skończyło siię eldorado ;)

1

Łysy z Rayo zawsze grozny.Trzeba uważać na niego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?