1

@FCBparasiempre Dobrze prawi Safrani.Mnie np. też nie było stać na satelitę ale chodziłem do mojego kolegi ogladać właśnie m.in. ligę włoską czy BL.Albo nocne seanse NBA z Chicago Buls z Jordanem czy Rodmanem w składzie albo Utah z Malonem i Stoctonem,albo NHL."Night sesion" do rana a potem w szkole drzemki na lekcjach :) Ile ja uwag wtedy wyłapałem :D

1

@Safrani https://www.sofascore.com/pl/football/player/szymon-lyczko/1435357.
Banalnie,wiem, ale jakiaś tam wiedza o nim z tego wynika.

6

@Lionel_Messi10 No i fajnie.

0

Wczorajszy gol Haalanda nie był przypadkiem jego pierwszym na Bernabeu?

3

Napoli to kolos na glinianych nogach.

0

@brd42 No to już wyższy level desperacji.

0

Desperacja w wykonaniu Xabiego-wpuszczenie Turka na 9-tke....

1

@MirusAmisz A Joan Garcia to też raczej sroce spod ogona nie wypadł ;)

0

Alonso już gacie w kolorze brąz.

0

Kurtuła jaki wylew-praktycznie asysta do Oreilego :)

0

Rodrygo endoproteza przeskoczyła.

4

Xabi fest schudnął przez te pół roku w Madrycie.Za to Rodrygo wyglada jak grubas z trzeciego piętra z bloku naprzeciwko.

1

Faul był przed polem karnym.

0

Xabi Alonso mecz o życie.Chyba pierwszy taki w trenerskiej karierze.

0

1

Ale randomowy skład tego Ajaxu.Co się z tym klubem porobiło...

0

Gdzie nie wejdziesz -swieta.Aby nie z przesada to jest? To co - już mam sobie kupić wódkę z Mikołajem czy Finlandię przebraną za tego dziada z Rovaniemi?

0

@Kazragore Też dobry sposób:)

0

@draxidox I takie wynalazki jakieś przyczyniły się do zamknięcia kopalń na Górnym ŚląskuWincy takich dziadostwo plus wiatraczki nad morzem i solary...Po to by sprowadzać węgiel z Australii.Brawo.

0

Ten cały Papszun to jest większy egocentryk -co trudno sobie racjonalnie myślącemu człowiekowi wyobrazić-niz Cristiano Ronaldo.Swoimi aroganckimi wypowiedziami i postępowaniem nie myśli że zasiał ferment w trzech klubach -Legii, Rakowie i przede wszystkim w Polonii Bytom.

0

@Eklerek Trzy łóżka polowe na "hasioku" od rana chyba wystarcza za rekomendację:D

0

@Szklaner Region?Na Górnym Śląsku zaś za to zero wiatru.

0

@PeRRy Spokojnie to tylko zachcianka a nie nałóg:)Tak to jest jak dostajesz wiadomość że popołudniówka odwołana z powodu awarii:D

2

@directedbyfcb Może i racja.Ale ja dziś nie myślę racjonalnie-wybacz ;) Miłego popołudnia.

2

Pragmatyzm to bardzo piękna cecha ludzkiego charakteru.Dlatego nie kupuje dwóch dwusetek ani trzech setek tylko od razu pół litra.Mam to samo a nawet więcej a i mniej się człowiek nachodzi.Polecam.

0

@directedbyfcb Ancelotti był w swoim prime TOP 3 obrońców.Trenerem na pewno nie.

0

@Kgorecki2500 Moja zmywarka właśnie wyjeżdża z dziećmi do mamusi więc zamówię sobie obiad telefonicznie :)

0

@Azazel_Pazuzu Wygląda zupełnie jak grubas z trzeciego piętra z bloku naprzeciwko.Ale się zapuścił wagowo,szkoda chłopa.Pewnie z przygnębienia zajada smutki fast--foodamiTo i tak lepiej niż większość Brazoli uciekających w alkohol i dragi.Z tego można jeszcze wyjść.

0

Barca win,plus 2.5 gola.

0

@zaba107 Do Juventus Podobny profil drużyny.A mógł tam iść za 70 baniek.Bodajze rok temu.Szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?