Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Polonia Warszawa ! I olbrzymi szacun dla tych kilkunastu kibiców którzy w poniedziałkowy wieczór wybrali sie do Sosnowca dopingować "Czarne Koszule" :)
0
@Chimera Jak dla mnie Fortuna.
1
Polonia ! Warszawa ! W całej Polsce najlepsza ! :)
1
@blakkudium Dobry grajek ale tylko dobry i solidny jak dla mnie.Sascha Boey miał o wiele wiekszy potencjal na PO od niego a nie wiedzieć czemu został wypchnięty do Galatasaray.
0
@michaleu Ja myślę że jak sie jutro napiję to będzie remontada/odrobienie strat jak rok temu czy w sławetnym meczu z PSG.Tak to się składało i tak może być jutro tylko trzeba na środę wolne załatwić a jutro zakupić ośmiopak Żubra na mecz :)
0
Ale tłumy na meczu Wieczystej w Sosnowcu-jak to w ogóle brzmi :D.Szpilki nie wetkniesz xD.
0
@takisobiektos No może ale byłem przekonany że to wychowanek Realu.Za dużo tych Viniciusów. :D
0
Trzymam dziś kciuki za Polonię,tym razem tą z Warszawy.
1
@ifoa Tego skurwysyń.twa to Armoldowi nigdy nie wybaczę. M.in. za to zero szacunku dla jego.
14
Było nie wybrzydzać i iśc dio Galatasaray jak dawali dobrą ofertę.Teraz by miał na rozkladzie Juventus w LM i no.1 w reprezentacji na MŚ.Karma to suka jednak.
1
@Safrani To może jak nie można drogą powietrzną to spróbujmy morską? Wyślijmy po tych męczenników prom Jantar Unity. I niech przez Zatokę Omańską,Adeńską,Morze Czerwone i Kanał Sueski wracają spokojnie przez 10 dni do Europy ze wszelakimi wygodami biedaki.
2
@Konradowskyy Już bym z dwojga złego po madryciaka wysłał ;)P.S. Oczywiście jakbym musiał wybierać :)
0
@takisobiektos Z tego co wiem to wychowanek Realu Madryt.Wczoraj na sucho bo dziś do pracy trzeba iśc ;)
1
Abner Vinicius-beztalencie z Realu Madryt-nie upilnował króla Auby i Marsylia prowadzi 3:2 z Lyonem:)
1
Roma kolejni do tytułu frajerzy miesiąca- bo z rokiem nie będę przesadzał.
1
@misterio Rozumiem.Absolutnie bez podtekstów.
1
Dobrze że Galata wymęczyła Juventus dogrywką,dzisiaj Romie będzie łatwiej.
1
@norbi77 Gran Derbi :)
1
@FcPortoFan1999 Tak.Zych nawet nie pierdnął :)
0
Karny dla Rakowa normalny czy padolino Brunesa albo Makucha?
0
Sesko>>>Gyokers.Fakt.
1
Jaga 30 min za dużo we Florencji i teraz to wychodzi w końcówce meczu.
1
@FcPortoFan1999 Z 1.5 metra i sam swój strzał zablokował :D
0
Maxence Lacroix-wart zauważenia obok Calvina Basseya na ŚO w Barcelonie jak transfer van de Vena nie wypali.
0
@FcPortoFan1999 No na pewno.Muszą zacząć punktować za 3 jak myślą o utrzymaniu.
1
Raschford>>>Rafael Lią.
0
@misiek0318 Raschford zdecydowanie.
0
Słoniki gramy do końca !
0
Kurde Termalica znów tracicie gola po 2 minutach...
0
@KRISU77 Nie wiem właśnie w jakich kategoriach to rozpatrywać- czy to był megafart Radomiaka czy nieudolność Termaliki ?