0

Brawo Polonia Warszawa ! I olbrzymi szacun dla tych kilkunastu kibiców którzy w poniedziałkowy wieczór wybrali sie do Sosnowca dopingować "Czarne Koszule" :)

0

@Chimera Jak dla mnie Fortuna.

1

Polonia ! Warszawa ! W całej Polsce najlepsza ! :)

1

@blakkudium Dobry grajek ale tylko dobry i solidny jak dla mnie.Sascha Boey miał o wiele wiekszy potencjal na PO od niego a nie wiedzieć czemu został wypchnięty do Galatasaray.

0

@michaleu Ja myślę że jak sie jutro napiję to będzie remontada/odrobienie strat jak rok temu czy w sławetnym meczu z PSG.Tak to się składało i tak może być jutro tylko trzeba na środę wolne załatwić a jutro zakupić ośmiopak Żubra na mecz :)

0

Ale tłumy na meczu Wieczystej w Sosnowcu-jak to w ogóle brzmi :D.Szpilki nie wetkniesz xD.

0

@takisobiektos No może ale byłem przekonany że to wychowanek Realu.Za dużo tych Viniciusów. :D

0

Trzymam dziś kciuki za Polonię,tym razem tą z Warszawy.

1

@ifoa Tego skurwysyń.twa to Armoldowi nigdy nie wybaczę. M.in. za to zero szacunku dla jego.

14

Było nie wybrzydzać i iśc dio Galatasaray jak dawali dobrą ofertę.Teraz by miał na rozkladzie Juventus w LM i no.1 w reprezentacji na MŚ.Karma to suka jednak.

1

@Safrani To może jak nie można drogą powietrzną to spróbujmy morską? Wyślijmy po tych męczenników prom Jantar Unity. I niech przez Zatokę Omańską,Adeńską,Morze Czerwone i Kanał Sueski wracają spokojnie przez 10 dni do Europy ze wszelakimi wygodami biedaki.

2

@Konradowskyy Już bym z dwojga złego po madryciaka wysłał ;)P.S. Oczywiście jakbym musiał wybierać :)

0

@takisobiektos Z tego co wiem to wychowanek Realu Madryt.Wczoraj na sucho bo dziś do pracy trzeba iśc ;)

1

Abner Vinicius-beztalencie z Realu Madryt-nie upilnował króla Auby i Marsylia prowadzi 3:2 z Lyonem:)

1

Roma kolejni do tytułu frajerzy miesiąca- bo z rokiem nie będę przesadzał.

1

@misterio Rozumiem.Absolutnie bez podtekstów.

1

Dobrze że Galata wymęczyła Juventus dogrywką,dzisiaj Romie będzie łatwiej.

1

@norbi77 Gran Derbi :)

1

@FcPortoFan1999 Tak.Zych nawet nie pierdnął :)

0

Karny dla Rakowa normalny czy padolino Brunesa albo Makucha?

0

Sesko>>>Gyokers.Fakt.

1

Jaga 30 min za dużo we Florencji i teraz to wychodzi w końcówce meczu.

1

@FcPortoFan1999 Z 1.5 metra i sam swój strzał zablokował :D

0

Maxence Lacroix-wart zauważenia obok Calvina Basseya na ŚO w Barcelonie jak transfer van de Vena nie wypali.

0

@FcPortoFan1999 No na pewno.Muszą zacząć punktować za 3 jak myślą o utrzymaniu.

1

Raschford>>>Rafael Lią.

0

@misiek0318 Raschford zdecydowanie.

0

Słoniki gramy do końca !

0

Kurde Termalica znów tracicie gola po 2 minutach...

0

@KRISU77 Nie wiem właśnie w jakich kategoriach to rozpatrywać- czy to był megafart Radomiaka czy nieudolność Termaliki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?